Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 08. 21:16

Kint is szoktak körözni, azon a körúton ami a parkoló körül van.

A Team Deathmach-ről ne is beszéljünk.... Minél többen vannak annál nehezebb összehozni egy csapatot. Azt szeretem még mikor létrehoznak 4 csapot és mindegyikben egy tag van.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 21:25

Rockstar69:Nem csak TDM-nél,a Race és a GTA Race kivételével szinte mindenhol katasztrofális zűrzavar van a GTAIV multiban,ez a két játékmód volt,amit kitudtam próbálni eddig,nagyon remélem,hogy a GTAVnél leegyszerűsítik és függetlenebbé teszik az órákig készülődő nő mellett ipari tanuló multis társaink mellett is a multit,legyen egy megszabott,rövid felkészülési idő,mint a CODban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 13. 21:07

Valószínűleg a vénemberrel kell majd kezdeni, úgy ahogy a GI előzetese leírta

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 03. 31. 21:39

[font=Comic Sans MS]szerintem Michael-hez dob majd be és miután Amanda elmegy a kocsiba és felpattan a bicikliré szerintem Amandát kell követni. ezután választhatunk a karakterek között. majd az olyan 10. küldetésben találkoznak először és az lesz amikor az FIB ügynoköt kell kiszabadítani az IAA épületéből. és a legnagyobb bankrablás ami sztem a 6. az az lesz ami az 1. trailer-ban volt.[/font]
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 31. 22:21

Én bírnék egy olyan első küldetést, amiben mondjuk Michaellel kell kezdeni, valahol a város szélén kidob a játék, és valamiért ki kell jutni a városból. Hatalmas köd van, alig látni el száz méterre. És fel kell jutni egy domb tetejére, ahova ha megérkezel, mutat egy bevágást, ahol eloszlik a köd, és először látod meg a saját szemeddel a várost a maga teljes szélességében. Rámegy a kamera a városra, a dombról, megjelenik a GTAV logo, bejön a zene, és egy kicsit végigmegy a kamera a zenére Los Santos utcáin, egy-két jelenetig a víz alatt búvárkodó Michaelre, egy-két jelenetig Franklinre, amint egy autót lop el, aztán a kamera a felhőkarcolóktól kissé távolabbra megy, kicsit mutatgat egy kis vidéket, és végül Trevorra megy a kamera, amint épp egy kocsit felgyújt benzinnel, és míg sétál el az égő roncstól, átvesszük az irányítást, és kezdődik is. Ez az én álomkezdődésem, és nem is lenne annyira távol az általános GTA kezdésektől. Mint pl a TBOGT-ban, ahol mindhárom szereplőről mutat rövid jeleneteket, megspékelve L.A. Noire féle városbemutatással. Ha én készíteném, biztos ilyenre csinálnám. Ez király lenne így. De valószínűleg nem ilyen lesz.

paradicsoma13 & adminok= Már korábban is észrevettem, most le is írom, hogy nem működik a betűtípus választás.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Zombiekiller6
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 05. 08. 20:23
Tartózkodási hely: Los Santos, Vinewood

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Zombiekiller6 » 2013. 05. 08. 20:27

Szerintem nagy valószínűséggel Michael-el kezdünk.
"The guns and crank in this area go through Trevor Phillips Enterprises, or they ain't going!"
―Trevor Phillips

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 08. 20:49

Szerintem is Michaellel. Valami olyasmit tudok elképzelni, hogy valami családi vita miatt el akar szabadulni otthonról és indulás van, esetleg egy terápiát megnézünk mint intro és utáni uzsgyi világnak, vagy haza, ahova épp visza küldetés.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 09. 12:02

Olyat is el tudok képzelni, hogy esetleg rögtön egy vitával kezdődne a játék, és ezért Michael elmenne otthonról, majd mondjuk Trevorkhoz kellene elmenni, vagy ahova épp navigálna a játék. Ilyen családi perpatvarral simán kezdődhet, persze egy higgadtabb "bemutatkozás" után, ami azért minden GTA-ban jelen volt. Főcímdal... :D És ő közben mesél.. aztán hírtelen küldetés közben találjuk magunkat, mielőtt elkezdtünk veszekedni az asszonnyal. EZ számomra nem lehetetlen.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 09. 12:16

Jók a megérzéseid! :D Ugyanis a GameInformer november cikke alapján valahogy így kezdődik a játék. Bicajjal el megy otthonról Michael.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 09. 15:45

Az csak a demó kezdete volt, amit láttak.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
akela
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 10:38

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: akela » 2013. 08. 13. 10:41

Frenklin-el kezdünk. Legalábbis ő lesz az első olyan karakter akivel huzamosabban menni "kell".
Észérvekkel, észérvekkel ba*zod!!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 13. 10:42

Ezt honnan veszed?

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 13. 11:01

Én is arra gondoltam :) Elvégre Afro amerikai,akkor gettó stb... tehát vissza hozná a SA hangulatot :) Trevorral meg biztos hogy nem találkozunk mert ő a sivatagban él,tehát biztos nem fogja egyből megnyitni a terület vagy is remélem :D

Egyébként én első küldinek simán betenném hogy Franklin ül valami sportkocsiba és a 2 járőr meg mondjuk üldözné,és le kellene rázni őket és el kéne rejteni a lopott kocsit :D Lehet kicsit erős lenne a kezdés de még is jobb mint a GTA 4 ben hogy az első 5 küldi szinte taxizás mert vidd ide oda ezt azt.Filmekben is gyakori hogy szinte az első 5 percben már megy az akció :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 13. 14:43

Szerintem nem Franklin lesz az első. Én inkább Michaelre tippelek, vagy Trevorra, úgy, hogy Michael cutscene -ben tűnik fel. A küldetés meg mindig valami rohangászás, a III óta. Ülj be a kocsiba, menj a házadhoz, stb. Itt miért lenne másképp? Max. Trevor feljön a városba.
Guess who's back!

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 13. 14:51

Elképzelhető,de inkább Michaelre gondolok mint Trevorra mert ő nem is Los Santosban él,persze az is lehet hogy először valami sivatagi kisvárosba kezdünk mert akkor el tudom képzelni hogy Trevor az első,és max be kell menni Los Santosba vele.
Bár örülnék ha nem az lenne mint a San Andreasba,hogy az első 15-20 küldetés unalmas és rossz volt :/ Azt hittem széttunom magam mert ott is kocsikázni kellet csak.Remélem itt nem ez lesz hanem mondjuk az 5 küldetésnél már lesz valami és nem taxit játszok :D
De am így áttgondolva lehet igazad van mert szerintem se Franklin lesz az első karakter akivel játszunk hanem Trevol vagy Michalel,de ha Michaellel leszünk tuti valami veszekedés lesz már az első küldiben :D

Lezárt