[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 09. 20:28

Ha már kedvenc fegyverek, remélem, hogy a P90 benne lesz. És nem hangtompítós fajtában! Bár az is jobb, mint a semmi. Viszont a szerelhető fegyverek miatt végül is mindegy, mert rá lehetne rakni, meg leszedni. Viszont egy P90 kell!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 09. 20:35

Kiscserko írta:Ha már kedvenc fegyverek, remélem, hogy a P90 benne lesz. És nem hangtompítós fajtában! Bár az is jobb, mint a semmi. Viszont a szerelhető fegyverek miatt végül is mindegy, mert rá lehetne rakni, meg leszedni. Viszont egy P90 kell!
Igen, én is szeretem a P90-et, azokban a játékokban, amikben benne van (COD, Battlefield) nagyon lehet vele aprítani az ellenséget és a tárkapacitása miatt is előnyös. És még gyorsabb shotgunokat is berakhatnának, mint pl. a Striker vagy a DAD 12, azokkal közelről egy egész kishadsereget is likvidálhatunk. :lol:

Nos, ha már fegyverek, én az egyik újabb képen Trevor kezében felfedeztem egy M416-os rohamgépfegyvert (assault rifle).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 09. 20:37

Remélem lézeres célzóval ellátott fegyver nem lesz a GTA V-ben. Fejlesztési opcióként nem zavar, de alapból jó lenne, ha nem lenne.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 09. 20:41

dani.szentgali= Az a M416 is jó lesz! Ez a "gyorsabb shotgun" is jó lenne. A GTAIV-ben ami volt, combat shotgunban is jó volt, hogy gyorsabban lehetett vele aprítani. De a EFLC-ből amire (azt hittem, hogy) gondolsz (de nem pont) az még hatásosabb volt, szerintem visszatér (a P90-el együtt :roll: )

Rockstar69= Elvileg az ilyenek fejlesztésként lesznek benne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kiscserko 2013. 05. 09. 21:06-kor.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 09. 20:47

Kiscserko: Az EFLC-s shotit én is kipróbáltam és elég kemény volt! :D Amúgy AA-12 a becsületes neve. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 09. 21:06

"Nem tudom mi a neve, de tudom, hogy milyen a hangja" :DValakinek talán ismerős idézet.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 10. 06:08

ez a szemcsés kamera ki lesz javítva de érdekes h a demósok akik játszottak vele ezt nem mondták szóval nincs para! :D

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 10. 12:06

Franklin tuti hogy nem lesz besúgó. Kicsit hülyén nézne ki hogy rabol de besúg.

Franklinnel szerintem az elején lesznek ezek a bandázós cuccok és majd csak a játék közepe fele lehet felhagy a bandázással.

A szemcsésedés meg valószínű azért lesz mert tűélesen belaggolna, azért jobb beismerni többet nem lehet kihozni ezekből a konzolokból.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 10. 12:54

paradicsoma13 írta: A szemcsésedés meg valószínű azért lesz mert tűélesen belaggolna, azért jobb beismerni többet nem lehet kihozni ezekből a konzolokból.
így van :) nem is b aj mintha atom laggolna.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 10. 13:37

Szerintem ez a szemcsésedés nem rossz megoldás, főleg, ha szépen oldják meg. Jobb, mintha töltőképernyő jönne be. A Rockstar Games nem szereti a töltőképernyőket, és ebben megegyezünk.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 05. 10. 14:31

nem értem hogy miért lovagoltok még mindig azon hogy szemcsésedni fog e abban a 2 másodpercben vagy sem :D komolyan még lereagálni sem lesz időtök...kit érdekel? :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 10. 15:34

Dave írta: "2Man"
"Battle"
Nekem személy szerint nem tetszik, hiába a saját művem, de remélem nektek tetszik! :D
Nekem annyiból nem tetszik hogy az általad beszúrt Trevor-on látszik hogy egy sokkal sötétebb háttérben volt alapból, szóval egy full napsütötte tájon ez a nagy sötétség kissé furán hat.
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 10. 17:42

paradicsoma13 írta:Franklin tuti hogy nem lesz besúgó. Kicsit hülyén nézne ki hogy rabol de besúg.
Pedig nem lenne rossz húzás. Mindig valamelyik mellékszereplőről derült ki az eddigi részekben, hogy áruló. Jó lenne ha most az egyik főszereplőről derülne ki ilyen. Egy ilyen csavar sokat hozzáadhatna a sztorihoz
Kiscserko írta:Szerintem ez a szemcsésedés nem rossz megoldás, főleg, ha szépen oldják meg. Jobb, mintha töltőképernyő jönne be. A Rockstar Games nem szereti a töltőképernyőket, és ebben megegyezünk.
Nekem például teljesen mindegy. Egy idő után ez a távoldó karakterváltás is olyan unalmas lesz, mint a töltőképernyő

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2013. 05. 10. 18:15

Cseszneki írta:
paradicsoma13 írta:Franklin tuti hogy nem lesz besúgó. Kicsit hülyén nézne ki hogy rabol de besúg.
Pedig nem lenne rossz húzás. Mindig valamelyik mellékszereplőről derült ki az eddigi részekben, hogy áruló. Jó lenne ha most az egyik főszereplőről derülne ki ilyen. Egy ilyen csavar sokat hozzáadhatna a sztorihoz
Kiscserko írta:Szerintem ez a szemcsésedés nem rossz megoldás, főleg, ha szépen oldják meg. Jobb, mintha töltőképernyő jönne be. A Rockstar Games nem szereti a töltőképernyőket, és ebben megegyezünk.
Nekem például teljesen mindegy. Egy idő után ez a távoldó karakterváltás is olyan unalmas lesz, mint a töltőképernyő
Érdekes lenne ha Franklin besugó lenne,de nem hiszem hogy az lesz mert akkor Michaelt és Trevort is elárulná

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 10. 18:18

daniel9501 írta:Érdekes lenne ha Franklin besugó lenne,de nem hiszem hogy az lesz mert akkor Michaelt és Trevort is elárulná
Ez szerintem nem zárja ki a dolgot. Nem muszáj a 3 főszereplőnek végig jóban lenniük

Lezárt