[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2013. 05. 11. 19:42

Nézegettem a 9gag-et, és találtam egy menő fanwork-öt, amiről úgy gondoltam, hogy tetszene nektet.
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/ph ... G_700b.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára A mocsok oltalmazója 2013. 05. 11. 19:45-kor.
je

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 05. 11. 19:43

ez nem fanwork...ezt a R* már hivatalosan is kiadta

Amúgy ha belegondolunk abba hogy a sztori mód befejezése után tovább játszhatunk a játékkal és a 3 karakternek akkor is meg kellene lennie...akik ügye nem találkozhatnak...szóval szerintem nem csak ellentét lesz a karakterek között hanem valami öri-hari-sose-bocsi-mobcsitelcsin-sosedumcsi lesz és így lesz szabad a pálya a sztori után :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára insanity06 2013. 05. 11. 19:46-kor.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2013. 05. 11. 19:44

Igen? Akkor benéztem újra. Nálam gyakori az ilyen fail. Bocs.
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 11. 20:09

Azt a képet mikor láttad? Én ma voltam fennt de nem láttam. Amikor ilyen komplett képet raknak fel, akkor általában a kép címében van "elrejtve" a poén, szóval majd nézd vissza hátha ott van benne elásva a "vicces" része a posztnak.

Insanity: Nem hiszem. Csak akkor majd nem fogja felajánlani a játék hogy válts, hanem te döntöd el hogy kivel mész, így nem lesznek bizonyos váltások ráderőltetve, hanem végre mehetsz majd csak eggyel. Tuti hogy marad ez a 3 karakteres dolog a sztori után is, mert csak azért hogy csak a sztoriban 3 karakter legyen utána meg csak egy...azért szerintem nincs értelme dolgozni vele, meg hülyén is jönne ki. Eddig lehettél mindhárommal, hírtelen vége a story-nak és már csak eggyel. Akkor már hagyják benn, ha eddig is ment vele a "kínzás" :) A story után már úgysem lesz olyan erőltetett.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 11. 20:37

insanity06 írta:ez nem fanwork...ezt a R* már hivatalosan is kiadta

Amúgy ha belegondolunk abba hogy a sztori mód befejezése után tovább játszhatunk a játékkal és a 3 karakternek akkor is meg kellene lennie...akik ügye nem találkozhatnak...szóval szerintem nem csak ellentét lesz a karakterek között hanem valami öri-hari-sose-bocsi-mobcsitelcsin-sosedumcsi lesz és így lesz szabad a pálya a sztori után :D
Nem értem a következtetésed. Miért ne találkozhatnának? Szerintem ez butaság, de ha erről volt már hivatalos infó akkor én kérek sorry...
De ha nem is találkozhatnának, akkor is Los Santos hatalmas lesz (ahogy csak Los Angeles), simán belefér a dologba az, hogy egy ekkora városban nem futnak össze csak úgy az emberek az utcán véletlenül, legalábbis elég ritkán, főleg hogy az eggyik a gettóban lóg a másik a gazdag negyedben, a harmadik meg vidéken, szóval még a sarki boltban sem fognak összefutni cigi vásárlásakor... Szerintem ehhez nem kell, hogy összevesszen a 3 főkarakter, akik ráadásul eléggé szoros és jó kapcsolatban állnak egymással, pl Trevor-Micheal legjobb barátok, Fraklin-t Micheal a fiaként kezeli.

Részemről nem oké az összeveszős téma, teljesen szükségtelen is, a sztori utáni szórakozás szempontjából is.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2013. 05. 11. 20:57

Pletyka: Állítólag Trevor hangja Steven Ogg lesz. Kép: http://www.gameranx.com/img/13-May/gta- ... -actor.jpg

Michael fiának Jamesnek pedig Jonah Hill. IMDB is ezt írja. Kép: http://www.behindgames.com/wp-content/u ... 2zPeCT.jpg

az IMDB-n van még egy név: Talon Beeson. Kép: http://a3.ec-images.myspacecdn.com/imag ... e247/l.jpg
Ő én szerintem ennek a figurának kölcsönözheti a hangját. Kép: http://gtaplace.hu/kepek/hirek/gta5/nervous-ron.jpg Bár erről infót nem találtam de, szerintem hasonlít.
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

GangStarr94
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 11. 06. 12:12

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GangStarr94 » 2013. 05. 11. 21:08

na igen a Jonah Hill hangját egyből felismertem....

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 05. 12. 09:44

nem úgy értettem hogy a játék után csak 1 karakterrel mennél...továbbra is 3 karakter amik között akármikor válthatsz...de egy happy end-el hülyén nézne ki hogy nem találkoznak( sztori szempontjából) nem csak az hogy fogom az általam irányított karaktert és elviszem a gazdagnegyedbe és hoppá...ott van Michael...valahogy ezt meg kell oldani hogy "sztori" nem lehet a két karakter között a játék után...mert nincs több sztori...nem mehetsz el Trevorral Michaelt meghívva bowlingozni...értitek??? Plusz ha jól emlékszem azt is írták hogy egyik karakterrel nem ölhetjük meg a másikat free-play-ben. Egyszerűen hogy nézne ki hogy 3 nagyágyú kirabol 6 bankot iszonyat gazdagok lesznek és....na sziasztok pápá.....
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 12. 10:35

Miért ne mehetnének el együtt valahová? Ez olyan mint mondjuk Packie és Niko kapcsolata. Attól hogy vége a story-nak, nyugodtan lóghatnak együtt. Ők nem csak a story-ban spanok, azok után is.. Ez itt sem lesz másképpen.

De am nem nagyon értem mit írsz :D A pénzt majd el lehet költeni sok mindenre. Lehet sok mindent venni majd a játékban.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 05. 12. 11:14

nem értem mit nem lehet ezen érteni. 3 karakter szerintem egymással nem lóghat tovább a sztori befejezése után és mindenki megy a saját dolgára. Szerintem nem lesz rá lehetőség hogy elhívjuk Trevorral Michael-t bowlingozni de azt lehet hogy Trevorral elhívjuk egyik haverját ami nem a 3 főhős közül valamelyik. Ugyanis több interakció nem lesz a Sztori után...a játék nem fogja őket összehozni a SZTORI szempontjából...nem fizikai szempontból...nem úgy értem hogy 2 játékos nem lehet egy helyen egy időben...gondolom mehetsz megkeresheted és ennyi...de a kapcsolatot egymással nem fogják tartani. Mindenki megy a saját útján tovább.
+ az nem feltétel hogy legjobb barátok vagy a fia ként kezeli...a GTA egyik "legnagyobb" csavarja évek óta a barátokból ellenség, ellenségből barát ( Gta IV- Niko-Dimitrij...San andreas: CJ-big smoke,ryder)
A pénz költés meg nem igazán tudom hogy jön ide...
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 12. 11:37

Benne volt a Novemberi GI-ben, hogy például Michael és Franklin elmehetnek teniszezni. Ez 100%, hogy a sztori után is így lesz. Mellesleg teljesen logikátlan, amit mondasz. Miért szakadna csak úgy meg a kapcsolatuk?!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 12. 11:52

Pontosan, teljesen logikátlan...akiket felhoztál példának nem voltak főhősök és semmi értelme nem lenne, hogyha pl. Franklin megölné Amandát, mert akkor nem lenne már meg a a baráti viszony a Főhősök között és pont az a lényege, hogy jóban legyenek a Főhősök!
UPDATE: GTAIV vs GTAV(Nem én csináltam)
http://i.imgur.com/f1D0PLf.jpg

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 12. 12:15

Nekem az tűnt föl a trailerben (így a repülős kép juttatta eszembe), hogy sajnos szakítanak a 69-es kifutópályával :(
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 12. 12:56

Miért ne hívhatná el bowlingozni Treovor Michealt, vagy bárki bárkit? Teljesen nem értem mire alapozod ezt. Ezért nehéz megérteni amit mondasz, mert nincs alapja. Kitaláltad, hogy ők sztori után már nem találkozhatnak, és akkor emiatt kell egy nagy összeveszés a végén.

Másrészt a SandAndreas-os példád még okés CJ -Ryder - Big smoke között, de szerintem a IV-ben Dimitri és Niko sosem voltak barátok. Faustinnal foglyul ejtették Roman-t és így Niko dolgozott neki. Legalábbis ennél közelebbi kapcsolatra én nem emlékszem belőle.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 12. 13:06

Dimitri és Niko utálták egymást mindig is. Eleinte mondjuk nem, de amikor Dimitri feldobta hősünket már nem volt annyira jó a viszonyuk. És a IV után is simán találkozhattál a barátaiddal. Főhős miért ne találkozhatna főhőssel, aligha hinném, hogy meghalna akármelyikük is, tehát nem valószínű, hogy ők ne jöhetnének össze egy brancsba kirúgni a hámból.
Guess who's back!

Lezárt