[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 05. 12. 13:19

Nem tudom írta-e már valaki, de szerintem Franklin a Groove Street bandából való. Ezen a képen is (meg még sok másikon) zöldben van (mint a barátai), és a lila ruhás Ballas tagokra lő. Talán ezzel akarják visszahozni a San Andreas-os hangulatot Franklinnél (mondjuk ebből a szempontból örülök a 3 főhősnek, mert a SA bandás hangulata sosem tetszett). Mit gondoltok?
OFF: Ez a kép viszont nagyon fájt :S :roll:
It's all down south now.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 12. 13:43

Nem tudom, hogy ki írta ezt a Grove Street-es dolgot, nekem is rémlik, hogy valaki írta, de én egy előzetesben sem olvastam.

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2013. 05. 12. 13:46

Jó lenne ha vissza térne a Groove Street,és vele eggyütt az a kis sikátor ahol CJ -nek volt az első háza :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 12. 13:47

insanity06 írta:nem értem mit nem lehet ezen érteni. 3 karakter szerintem egymással nem lóghat tovább a sztori befejezése után és mindenki megy a saját dolgára. Szerintem nem lesz rá lehetőség hogy elhívjuk Trevorral Michael-t bowlingozni de azt lehet hogy Trevorral elhívjuk egyik haverját ami nem a 3 főhős közül valamelyik. Ugyanis több interakció nem lesz a Sztori után...a játék nem fogja őket összehozni a SZTORI szempontjából...nem fizikai szempontból...nem úgy értem hogy 2 játékos nem lehet egy helyen egy időben...gondolom mehetsz megkeresheted és ennyi...de a kapcsolatot egymással nem fogják tartani. Mindenki megy a saját útján tovább.
+ az nem feltétel hogy legjobb barátok vagy a fia ként kezeli...a GTA egyik "legnagyobb" csavarja évek óta a barátokból ellenség, ellenségből barát ( Gta IV- Niko-Dimitrij...San andreas: CJ-big smoke,ryder)
A pénz költés meg nem igazán tudom hogy jön ide...
Bocs hogyha értelmetlenül fogalmazol.
Tuti lóghat, még mindig ezt mondom. :D Story szempontjából a story után miért lennének összehozva?! Erre eddig sem volt példa, és ezután sem lesz...semmi értelme nem lenne.
Tegyük hozzá, hogy azért Dimitrin mindig is lehetett érezni hogy nem lesznek puszipajtások Niko-val, plusz Ryder + BS is "furcsa" volt. Tehát benne volt a pakliban hogy ellenségekké válnak, csak nem volt 100%.
A 3 főszereplő kapcsolata nem hinném hogy ilyen lesz, mert egyrészt ez egy teljesen másféle viszony lesz mint azok a karakter között akik ellenségekké váltak. Plusz mivel főhősök, ezért ez egy komplexebb feladat lenne a R* csapatának, hiszen tegyük fel Franklin "ki lenne utálva".. Akkor kapásból ott a lehetőség hogy vele már nem lehet játszani és ez azért másoknak nagy szívfájdalom lenne. Meg azért ezeknél a "barátból ellenség" kapcsolatokból általában semmi jó nem sül ki, konkrétan az egyik fél mindig meghal, és azt már mondták hogy egyik főszereplő sem lesz főellenség. Már pedig ha valami konfliktus alakulna ki a főszereplők között, akkor úgy lehetne a legjobbn összehozni a story-t hogy az legyen a főellenség, de az úgy kaki lenne számomra.. Szóval örülök hogy elvetették az ötletet. De valami csavart mondtak a főellenséggel kapcsolatban csak már nem emlékszem rá. :lol:

Nem tudom írta-e már valaki, de szerintem Franklin a Groove Street bandából való. Ezen a képen is (meg még sok másikon) zöldben van (mint a barátai), és a lila ruhás Ballas tagokra lő. Talán ezzel akarják visszahozni a San Andreas-os hangulatot Franklinnél (mondjuk ebből a szempontból örülök a 3 főhősnek, mert a SA bandás hangulata sosem tetszett). Mit gondoltok?
Igen, mi is így gondoljuk. Bár arról is volt már szó, hogy szerintünk a bandázás kisebb szerepet fog kapni, abból adódóan hogy Franklin pont ebből az életből akar kitörni, amit CJ annyira szeretett.
Számomra már kapásból a tudat, hogy Los Santos és feketebőrű főszereplő...már attól SA feelingem lesz valamelyest. :D
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 05. 12. 13:50-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 12. 13:47

Igen ez már szerintem nem is egyszer jött szóba. Lapozz vissza Vercetti párat, tuti megtalálod, ha érdekel a téma :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 12. 13:50

daniel9501 írta:Jó lenne ha vissza térne a Groove Street,és vele eggyütt az a kis sikátor ahol CJ -nek volt az első háza :)
Hát azért az nem igazán volt sikátor... Esetleg zsákutca :D bár volt egy kis rész közvetlen CJ háza mellett, hogy kilehetett menni autóval. <- szóval nem volt teljesen zsákutca sem :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2013. 05. 12. 14:08

realostew írta:
daniel9501 írta:Jó lenne ha vissza térne a Groove Street,és vele eggyütt az a kis sikátor ahol CJ -nek volt az első háza :)
Hát azért az nem igazán volt sikátor... Esetleg zsákutca :D bár volt egy kis rész közvetlen CJ háza mellett, hogy kilehetett menni autóval. <- szóval nem volt teljesen zsákutca sem :D
Igazad van de helyesbítek hiszen, még volt 2 kifelé vezető út onnan az egyik azt hiszem az autó plyára vezetett ki,ha jól emlékszem a másik meg arra nagy csatornás helyre :) de a lényeg hogy jó lenne ha valamilyen formába vissza térne az a hely,vagy legyen valami kis gyülekező hely a bandának :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 12. 14:12

A ruházatról lenne kérdésem. Nem tudja valaki véletlenül, hogy a karaktereken melyik ruha lesz? Tehát ha én mindegyikre öltönyt adok, és Michaellel játszom, akkor a másik kettő egy közös meló alatt öltönyben lesz, vagy az alapértelmezett ruhában (Esetleg a játék arra a melóra beállított ruhájával)?
Nem írt valami ilyesmit az R*?
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 12. 14:15

Hát adott küldiknél, ahova bizonyos egyenruha szükséges, ott szerintem a rendszer átöltözteti a maradék két karaktert, de átlagos küldiknél nem tudom. Nem mondott még szerintem. Nem emlékszem ilyesmire.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 12. 14:17

Az a baj, hogy én sem, pedig érdekelne. Mert azért lássuk be: Tök jó, hogy öltöztethetjük a karaktereinket, meg minden, de ha az adott fodrászati és ruházati elemeket a közös küldiknél automatikusan visszaállítaná az éppen nem játszó karaktereknél, akkor nem érnénk vele sokat (Amúgy én azt hiszem, hogy meghagyja olyannak, amilyennek kell, bár nem írták).
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 12. 14:18

A hajakat mindenképpen meghagyja. Szerintem a ruhát is, ha "átlagos" is elég hozzá.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2013. 05. 12. 14:20

Én arra leszek kiváncsi,hogy milyen ruha üzletek köszönek vissza,meg hogy a főszereplőket felehet ugyanúgy öltöztetni majd. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 12. 14:23

Szerintem fel lehet majd. Kapásból ott vannak az egyenruhák. :lol:

Bár mintha olyat is mondtak volna, minden karakterrel másféle ruhákat lehet majd venni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 12. 14:24

Valószínűleg nem lehet elindítani a küldetést, ha nem megfelelő valamelyik karaktered ruhája, vagy ő ad rá egy random ruhát a meglévő választékból.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 12. 14:27

Én pedig arra, hogy a Los Santos Vagos is visszatér-e.
Remélem, visszatérnek, mert az egyik kedvenc bandám volt :).

Egyébként, a GTA Wikin azt írják, hogy visszatér a GSF és a Ballas:
http://gta.wikia.com/Grove_Street_Famil ... D_Universe
http://gta.wikia.com/Ballas_in_HD_Universe
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Lezárt