[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 25. 10:59

Elhiheted, hogy amilyen mennyiségben beszállítják USA-ból, ott már a szállítási díj amolyan grátisz, azaz nem nagyon fizetnek szállításért... :D Ez olyan mint csomó webáruháznál, ha x darabszám felett vagy y ezer forint felett fizetsz, akkor nem kell szállítást fizetned.

Alapból csak megtehetik, hogy ennyiért adják mert más boltok is ennyiért fogják, és ezen mindegyikük jól jár.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2013. 05. 25. 11:23

Gaby86 írta:ÁRAK:
Konzolvilág: GTA V Special Editon 24.900Ft
GTA V Collectors Editon 39.000Ft

Konzolok szervize: GTA V Special Editon 29.900Ft
GTA V Collectors Editon 44.900Ft


Ezek a PS3 verziók linkjei de, Xbox360-as verziók is ebben az árban vannak!

A többi boltban egyenlőre nincs ár!

Azért kemény árak ezek főleg ha nézzük a pénznem átváltásokat is.
Beleszámolták az USA-ból a postát vagy mi van?!?! :@
Én biztos csak a sima kiadást veszem meg, mert még konzolt is vennem kell.

Azért ilyen drága mert még a 27% adó is rámegy a játékra :(

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 05. 25. 11:34

Szimpla Xbox 360, GTA IV és V sima játék mennyibe fog kerülni, kb.?
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 25. 11:38

Ez az ár szemétség!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 25. 11:56

Kiscserko írta:Ez az ár szemétség!
Az biztos! Van bőr a pofán rendesen! Még az alapjáték is jó drága, de ezek a gyűjtői kiadások horror áron vannak! Bár én eddig sem terveztem megvenni egyik gyűjtőit sem, nekem már a GTAPlace által spekulált árak is megfizethetetlenek voltak a gyűjtői kiadások szempontjából, nemhogy ezek a véglegesek!
Nagyon kihasználja mind a R*, mind a T2 és mind a játékboltok is azt, hogy a GTAV nagy cím és hogy a R* is átesett a ló túlsó oldalára és átvette ezt a hülye DLC-mániát a többi fejlesztőtől/kiadótól, csak nehogy pofára essenek azzal, hogy a megfizethetetlen árakkal meg a sok hülye letölthető tartalommal elveszítsék a vásárlók meg a játékteszterek jóindulatát és mindenhol többek közt ezért húznák le a játékot.
Tudom, hogy most mindenki vinnyogós kis pöcsnek meg igazságtalan szemétládának fog hívni, de nem tud érdekelni, kimondom a véleményemet: kezd teljesen elmenni a kedvem a játéktól és ezek után kívánom, minél többen húzzák le az egészet, ha bejön a spekuláció és tényleg DLC-kből kell megvenni a 100%-os játékot meg tényleg ilyen horror árak lesznek, akkor azt tudom mondani, hogy megérdemli a lehúzást a R*!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 25. 12:27

Még ha 20.000Ft-ért adták volna a Special Edition-t, akkor megvettem volna, de 25.000Ft-ért?? Ezek be vannak baszva, most komolyan ki a f*szt érdekel egy "alaprajz" térkép, 4 DLC, meg egy Artbook(25 rongyért)?? A mostani világban már minden elérhető internet segítségével, úgyhogy, ha nem viszik lejjebb az árát, akkor marad a régi bevált kinyomtatás és ha nem adnak térképet az alap játékhoz akkor pedig bekaphatják a micsodámat...-.-

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 25. 12:38

Igaz. Nevetséges azt hittem lesz egy 18k a special-os erre meg25k.hagyjuk már! :@ remélem egy rohadt kézikönyvet és egy térpképet csak adnak az alaphoz!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 25. 12:51

Nem kell itt sírni, hogy drága. Ha nem teszik ott van a warez

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 25. 12:56

Válság van az egész világon, örülnek, hogy talpon tudnak maradni az emberek, de azért a nagy cégek így is kiakarják zsigerelni az eembereket. Nem gondoltam volna, hogy a Rockstar Games is lecsúszik erre a szintre. Gusztustalan féreg világot élünk... :(

dani.szentgali: Nem vagy pöcs csak normális gondolkodású ember.

Cseszneki: Már baseball sapkát is lehet tölteni torrentől? Úgy látszik levagyok maradva. Minden nap tanúl valami újat az ember.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 25. 13:01

Azért nyugi...
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 25. 13:01

Rockstar69 írta:Cseszneki: Már baseball sapkát is lehet tölteni torrentől? Úgy látszik levagyok maradva. Minden nap tanúl valami újat az ember.
Kit érdekel egy szaros sapka amire rá van írva, hogy Los Santos. A játék a lényeg, nem a többi haszontalan kacat
Rockstar69 írta:Válság van az egész világon, örülnek, hogy talpon tudnak maradni az emberek, de azért a nagy cégek így is kiakarják zsigerelni az eembereket. Nem gondoltam volna, hogy a Rockstar Games is lecsúszik erre a szintre. Gusztustalan féreg világot élünk... :(
Szokásos sablonos szentszöveg. Ha az általad említett nagy cégeknél lennél nem ezt mondanád

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 25. 13:07

Ebben igazad van, de az ár azért gusztustalan.
A Rockstar Games miért lenne más, mint a többi gigacég? Pénz pénz, és pénz kell nekik.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 25. 13:10

Cseszneki írta:
Rockstar69 írta:Cseszneki: Már baseball sapkát is lehet tölteni torrentől? Úgy látszik levagyok maradva. Minden nap tanúl valami újat az ember.
Kit érdekel egy szaros sapka amire rá van írva, hogy Los Santos. A játék a lényeg, nem a többi haszontalan kacat
Rockstar69 írta:Válság van az egész világon, örülnek, hogy talpon tudnak maradni az emberek, de azért a nagy cégek így is kiakarják zsigerelni az eembereket. Nem gondoltam volna, hogy a Rockstar Games is lecsúszik erre a szintre. Gusztustalan féreg világot élünk... :(
Szokásos sablonos szentszöveg. Ha az általad említett nagy cégeknél lennél nem ezt mondanád
Ezzel egyetértek, tényleg nem egy szaros sapka miatt mérgelődik itt mindenki, én legalábbis biztos nem. Viszont az már igenis elvesz a játékból, a lényegből, ahogyan te írtad, hogy egy csomó cuccot beleraknak DLC-be, amit az alapjátékba illene. Például megígérték, hogy lehet majd repülőt vezetni. De azt egy szóval sem említették, hogy a játék megjelenéséig majd lehet, hogy szépen kiveszik majd és ha akarsz vele repülni, akkor fizethetsz a DLC-jért. Vagy lehet, hogy pl. a minigunt is "DLC-sítik" és ha akarod használni, akkor vedd meg a DLC-t. Tudom, durva hasonlatok, de ezek után simán kinézem ezt a szemétséget a R*-ból! -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 25. 13:18

dani.szentgali írta:Ezzel egyetértek, tényleg nem egy szaros sapka miatt mérgelődik itt mindenki, én legalábbis biztos nem. Viszont az már igenis elvesz a játékból, a lényegből, ahogyan te írtad, hogy egy csomó cuccot beleraknak DLC-be, amit az alapjátékba illene. Például megígérték, hogy lehet majd repülőt vezetni. De azt egy szóval sem említették, hogy a játék megjelenéséig majd lehet, hogy szépen kiveszik majd és ha akarsz vele repülni, akkor fizethetsz a DLC-jért. Vagy lehet, hogy pl. a minigunt is "DLC-sítik" és ha akarod használni, akkor vedd meg a DLC-t. Tudom, durva hasonlatok, de ezek után simán kinézem ezt a szemétséget a R*-ból! -.-
Ezek miatt nem kell aggódni. Ezek a plusz játékmenetek apró jelentéktelen dolgok csak. Most ez a léghajó, meg pár repülős küldetés nem vesz el és nem ad semmit. Engem például nem érdekel, hogy vezethetem-e azt a léghajót. Lesz azon kívül rengeteg "repülő szerkezet". Plusz előbb vagy utóbb, ahogy az itteni cikkben is írták úgyis elérhetőek lesznek ezek mindenkinek

Emlékez az AC3ra. Ott is ment a szöveg, hogy csak a PS3as verzióban lesznek hajós klüdetések. Aztán mégis voltak olyanok PCn és XBOXon is

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 25. 13:22

Engem se érdekel az a szaros sapka, csak azért mondtam, mert mi a gyűjtői kiadásról beszlünk Te mag a warezzal jöttél. Nekem azzal van a bajom, hogy egy csomó fegyvert, járművet, ruhát meg tetoválást kivesznek a játékból és DLC-ként adják el. Le merném fogatni, hogy a tengeralatjáróért is fizetni kell.
Gyenge napok vannak...

Lezárt