Kérdések

Multiplayer csapat a Max Payne 3-ban és a GTA V-ben.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 29. 20:09

Komolyan ugyanaz a gomb? XD Neee... XD Az a gond a beszélő karakterekkel, hogy folyamatosan látni, hol vannak. Én is például használom a fülecskét, hogy ne lássanak, míg nem vagyok közvetlen előttük.
Pc-n a női karakter gyorsabb, mint a férfi, így én főleg sajáttal megyek, de Mona sem semmi! :D Meg Nicole Horne. :D XD

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2013. 05. 30. 05:54

Hessa nagyon jó kis tippeket írtál le az oldalon, amit linkeltél. Egy párat meg is fogadok. :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 30. 11:14

Ezek az apróságok segítettek hozzá ahhoz,hogy kimaxoljam a multit. csak sajnos singleben nem érnek sokat ezek a tippek. hihetetlen, de a multi és a single két külön játék. más játék stílus kell hozzájuk. XD

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 30. 11:33

Ez általában így szokott lenni. Nem mindegy, hogy egy taktikus online player ellen játszik az ember, vagy előre generált események szerint. Főleg ebben a generációban látszik, hogy mennyire buta tud lenni az AI sokszor, rengeteg játékban. Régen, még a medikitek világában csak ment fejjel előre az ember, azt ha tudott akkor lőtt, ez kb elég is volt, nem pedig minden mögé elbújt és fedezékeket használt.

Régen elég volt az AI-nak is nekünk futnia és lőnie minket, most már, hogy neki is taktikusnak kellene lennie, és fedezékeket ügyesen kellene használni, megmutatkozik, hogy van még mit fejlődni. Persze az online játék ezt a kis bakiját a játékoknak kiküszöböli és teljesen más stílust követel meg :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 30. 13:06

Nem pont erre gondoltam, de igazad van. :) De azért csendben megjegyezném, hogy Maxyhez van okosabb, agresszívabb AI pályasor. :P Ja és az elbújás csak lehetőség, ami szorult helyzetben segít. Max Payne 1 idején jó haszna lett volna, manapság viszont csak jól néz ki. XD
Én amúgy inkább az okozott káosz tényezőre gondoltam. Egy online meccsen mindenki rohan és öl, de ha eszerint az elv szerint akarnál menni single-ben, akkor megölnek. Ugyanis Max nem fut! Arról meg ne is beszéljünk, hogy online-ban a kézifegyverek a halálosabbak, míg single-ben a kétkezesek. :D Ez mi anomália! :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 30. 16:52

Én régebben megpróbáltam fogadni a tanácsaidat, és nekem nem jöttek be. Sprint közben nem tudok célozni, és mindig befutok valami lövöldözésbe, aztán mire becélzom az embert, kilő. Meg a pisztolyok se jöttek be, lehet, hogy jó, hogy pontos, de én nem tudok pontosan célozni :D Pontatlan fegyverrel többször találok el embereket :D Biztos sokaknak beválnak a tanácsaid, de sajnos nekem újat kellett kifejleszteni, ami nekem bejön, és ez se tökéletes, így még mindig csomószor kilőnek. :(
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 30. 18:26

Eleinte én is shotgunnal mentem. Tudod, milyen ciki volt? XD Azzal öltem a legtöbbet. XD Aztán rájöttem az egyensúlyra. Sok múlik a reakcióidőn és a célzáson, de ki lehet azt is küszöbölni. :D A tippjeim csak pc-n és Box-on lettek tesztelve, így a fene tudja, hogy a harmadik platformon működik-e. Bár reménykedem, hogy igen...
Próba képpen próbáld ki mondjuk ezt a packot:
Fegyverek: PT90 & 1911 colt. Mindkettőhöz compressor, nagyobb tár és könnyítő.
Burst: Ne felejtsd el használni! Kezdetnek ajánlom a Sneaky-t. Ettől néz az ellenfél csapattársának.
Items: Sneakers, Lockbox. (nem lát a térképen, ha nem csapsz zajt és ha lopsz painkillert, az nálad marad és ha nem lőnek ki azonnal, még visszalőhetsz.
Figyelj, hogy könnyű legyen a pack.
És a legfontosabb: Emiatt néztek rám csúnyán a tanítványaim, de utána mind látták, hogy igazam volt: ne legyen rajtad se mellény, se sisak! ;) Ha megnézed, egyetlen erős játékoson sincs. Egyszer összemértem erőm és teljes nehéz páncélzatú emberrel és hát simán vertem. Nekem bevált. :)
Istenem, azok a régi szép idők... XD Ez volt az első próbaszettem alapja, mellyel 4 legendet léptem. :D XD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 30. 19:10

Én kipróbáltam néhány tippedet! Vagyis csak a loadout könnyítést. Másodjára nyertem is. Ami nálam jó arány. :D :( Már kb egy hete multizom aktívan, de még csak egyszer nyertem. Általában inkább a közép mezőnyben vagyok. Utána nem tudtam nyerni, sokat variáltam a loadoutokon. Nekem még nincsenek kifejlesztve az egy kezes fegyverek. Majd később meglátjuk, hogy melyik a nyerő. Gondolom ez a játékos stílusától is függ.
realostew írta:Mi jelentősége van, annak, hogy kivel vagy? Én sajáttal tolom.
Semmi! Csak a kinézet más meg a szövegek.
Gyenge napok vannak...

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 30. 21:28

Hát próbálgasd! Nekem is egy legendnyi időmbe tellett, mire megtaláltam az igazit. Ha kell még segítség vagy kérdésed lenne, szívesen válaszolok. :P Bár én már nem játszom masszívan, azért ha felmegyek, általában 90-95%-ban nyerek. XD Lekopogom... XD

Mi jelentősége van, hogy kivel játszol? Pc-n nagyon sok! Női karakterrel könnyebb fordulni. :P

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 31. 00:17

Oké, köszi. Akkor most hirtelen annyi, hogy a crew-ba mi számít? Mármint, hogy hanyadik helyen áll a csapat. Csak az xp?

Amúgy abban is igazad van, hogy számít a reflex is! A célzás nem annyira PS3-on, de reflex tényleg kell. Én sokszor a gyenge net miatt halok meg. Csak annyitlátok, hogy hallott vagyok, de nem látom mitörtént, csak mikor kiírja, hogy leütöttek akkor jövök rá. Ebben a játékban sok múlhat egy kis laggon.
Gyenge napok vannak...

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 31. 00:27

Hát azt nem tudom, hogy mi számít a GTA place crew-nak. :S Bevallom, nem szeretek benne játszani, mert soha senkit sem látni abból a csapatból. :S

Régen, mikor még kisebb volt a netem, én is ezzel küszködtem. Megsúgom, ez is előnyre fordítható! :D Figyeld folyamatosan a mapot! Azon látod, mikor fog eléd kerülni valaki. Reagálj sokkal előbb.
Esetleg ha extra könnyű packkal mész és sprintelsz, akkor van egy furcsa hányados, ami szintén segíthet... A lényege, hogy hirtelen engeded el a sprint gombot és azonnal lősz. Ha elég magasan tartod mindig a nézeted, kivétel nélkül headshot-ot tudsz lőni.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2013. 05. 31. 06:18

Hessa: a tippjeid nekem bejöttek, elég gyorsan lépem a szinteket ezzel a technikával. :D Kösz! És ez, hogy csak egy M10-el megyek az esetek többségében jobb, mintha egy erős gépfegyverrel mennék. Király. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 31. 07:49

Hessa írta:Hát azt nem tudom, hogy mi számít a GTA place crew-nak. :S Bevallom, nem szeretek benne játszani, mert soha senkit sem látni abból a csapatból. :S

Régen, mikor még kisebb volt a netem, én is ezzel küszködtem. Megsúgom, ez is előnyre fordítható! :D Figyeld folyamatosan a mapot! Azon látod, mikor fog eléd kerülni valaki. Reagálj sokkal előbb.
Esetleg ha extra könnyű packkal mész és sprintelsz, akkor van egy furcsa hányados, ami szintén segíthet... A lényege, hogy hirtelen engeded el a sprint gombot és azonnal lősz. Ha elég magasan tartod mindig a nézeted, kivétel nélkül headshot-ot tudsz lőni.
Én is elég ritkán látok másik tagot. Majd kipróbálom amit írtál! Kössz a tippet!
Gyenge napok vannak...

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 31. 13:15

Egy barátnőm most átállt egy olyan packra, amin még én is ámulok. Egy darab bull revolver, big dog és sneakers. Iszonyat könnyű... De az én dual DE.-m ellen nincs esélye. XD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 01. 18:32

Nem tudtam kipróbálni amit írtál. Kicsit nehézkes, gyáva vagyok hozzá. Meg délután már nem is tudtam multizni, mindig saját szervert hozott létre. Majd holnap lehet megpróbálom, ha lesz rá lehetőségem. :lol:
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése