Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 14. 16:19

Ahogy ígértem,megérkezett a kép is!
http://kepfeltoltes.hu/130514/32.episod ... es.hu_.jpg

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 14. 16:43

Végre van új rész, amúgy király lett! :D Örülök, hogy bekerült Jimmy is :D. Ez az egyik kedvenc részem :D, tetszik.

Amúgy, a borító is fasza lett, várom a következő részt! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 05. 15. 10:51

Grat Stan remélem Niko még a banda tagja lesz
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 16. 20:43

Köszi,hát majd kiderül :)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 05. 20. 13:33

Stan98 csak úgy kíváncsiságból milyen progit használsz hogy ilyen isten képet kreálsz?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 23. 13:58

Hát örülök,hogy tetszik,de szerintem azért nem isten képek:) Amúgy Gimp 2.6 és Photoscape ;)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 06. 03. 14:27

Na megérkezett az új rész! Ez egy elég rövid kis rész lett,mert több epizódból fog állni. Remélem tetszik:)
(És bocsi,de most kevesebb időm van foglalkozni a sztorival,nagyon sok minden lesz itt júniusban,köztük a ballagásom is...)
Tommy,CJ és Niko kalandjai: 33.rész: Hajókázzunk! (1.rész)
By: Stan98

Már lassan egy hete,hogy Michael,Niko és a többiek visszatértek Vice Citybe,ahonnét Jimmy és a motorosbanda végleg elüldözte a rendőrséget. Victor Vance-el is örökre leszámoltak. Jimmy elkapta Vic-et,egy fához láncolta,majd pedig 2 Pitbull-t rászabadított,akik teljesen szétmarcangolták a néger férfit. Viszont ez az egy hét alatt még mindig nem sikerült előkeríteni a csapat többi tagját. Telefonon se tudtak elérni senkit Nikoék,így a városban kérdezősködtek Tommy és a többiek ismerőseitől. Ám minden hiába. Senki sem tudja,hogy most éppen hol van a csapat. Michael-ék már nagyon aggódnak barátaik miatt,hiszen nélkülük unalmas az élete.
Teltek,múltak a napok,míg végre Michael telefonja megszólalt. Tommy hívta:

Tommy: -Michael! Itt vagy?
Michael: -Úristen,Tommy! Te vagy az?
Tommy: -Igen,én.
Michael: -Hol a fenében vagytok?
Tommy: -Valamiféle hajón....de az Isten tudja hogy hol...
Michael: -Na az remek....mindenki veled van?
Tommy: -Igen,mindenki meg van. Csak az a baj,hogy nem tudjuk,hogy kerültünk ide és hogy kié ez a kibaszott hajó...
Michael: -Figyelj! Meg fogunk találni titeket! Még nem tudom hogyan,de kitalálunk valamit...
Tommy: -Oké. Egyébként Niko ott van?
Michael: -Igen.
Tommy: -Hadd beszéljek akkor vele...
Michael: -Adom.
....
Niko: -Helló Tommy! Hogy vagy?
Tommy: -Remekül...de most idehallgass! A csapattal megállapodtunk abban,hogy újra a banda tagja lehetsz. De csak egy feltétellel. Ha szavadat adod,hogy soha többé nem lépsz félre,és ha mindig azt csinálod,amit mondok.
Niko: -Tényleg visszajöhetek?
Tommy: -Igen.
Niko: -Ó kösz testvér! Hogy hálálhatnám meg? :)
Tommy: -Előszöris add vissza Michaelt,aztán pedig kövesd a parancsait. De ha nem csinálod,akkor megengedem Michael-nek,hogy sajátkezüleg végezzen veled. Megértetted?
Tommy: -Igenis,Tommy!
Tommy: -Na szevasz!
....
Michael: -Hogy-hogy visszavetted?
Tommy: -Ez az ember régen megmentett. Megillett még egy esélyt....Viszont ha nem követi a parancsaidat,akkor vesézd ki nyugodt lélekkel.
Michael: -Rendben van. Na mi elkezdünk titeket számítógépen keresztül bemérni. Ti addig nézzetek körül a hajón,hátha valamire rábukkantok. Amúgy miért csak most hívtál?
Tommy: -Jó. Nos mert 1 napja ébredtünk fel és csak most találtunk egy rohadt telefonfülkét ezen a szaros hajón!
Michael: -Értem.
Tommy: -Na leteszem szeva'.

A telefonbeszélgetés után Michael-ék bementek Tommy villájába,bekapcsolták a számítógépet és Jimmy már intézkedett is. Órák hosszát kutatgatott,míg végre bemérte az utolsó telefonhívást Vice city környékén. A hívás Vice partjaitól 10 km-re volt,pont egy hajón. Niko és a Sharks csapat azonnal a hajó felé mentek,a többiek addig a villában maradtak. Mikor Nikoék megérkezte a partra,kerestek egy hajót. Némi idő elteltével találtak is egy megfelelőt,és vízreszálltak. Amikor elérték a célt,kiszálltak a hajóból és észrevétlenül felmásztak a másikra. A hajó szerencsére nem mozdult,csak állt egy helyben.
A hajón állatok,növények és különféle rakományok voltak,így nem egy utasszállító luxushajóról beszélünk. A hajó legénysége nem volt a fedélzeten. Niko és a Sharks csapat 2 különböző irányba indult,abban bízva,hogy talán így egyszerűbben rábukkannak barátaikra. Niko lement a hajó rakterébe,ahol néhány MP5-ösre és Sawn-Off fegyverekre bukkant rá. Megfogott néhányat és vitte fel őket a lépcsőn. Amikor felért,hallotta,hogy valaki közeleg. Gyorsan visszament a raktérbe,de a közelgő személy is arra jött. Niko már készült a pisztolypárbajra,ám feleslegesen,mert Mallorie és Roman állt előtte:

Roman & Mallorie: -NIKO???
Niko: -Ti? :o
Roman: -Szégyelld magad te szemétláda! Remélem örülsz,hogy Tommy visszavett a csapatba...
Niko: -Mi bajod van? Segíteni jöttem.
Roman: -Segíteni? Fogadunk ez megint valami aljas trükk....
Niko: -Megértem ha dühös vagy,de már megváltoztam.
Roman: -Ó igen? Nem bízok benned.
Mallorie: -Én sem...
Niko: -Jó oké...de akkor legalább segítsetek megtalálni a többieket....
Mallorie: -Azt se tudom mi hol vagyunk....hátborzongató ez a hely :S
Niko: -Akkor keressük meg őket. Egyébként hol van a hajó legénysége?
Mallorie: -Ezen a hajón nem láttunk senkit,pedig már 1 napja itt vagyunk. Egyszerűen nem tudom mi folyik itt.
Niko: -Kiderítjük...

Közben a Sharks már megtalálta Trevort,Franklint és CJ-t. Trevorék nagyon megörültek nekik. Azonnal a többiek keresésére indultak ők is. Néhány perc múlva megérkeztek egy tömör fémajtóhoz,ami mögül hangokat hallottak. Szabadkézzel nem lehetett bejutni,így kerestek valamit. Trevor talált egy tűzoltókészüléket ,amivel egy akkorát ráhuzott az ajtóra,hogy az menten be is horpadt. Utána még egyet ütött vele és ajtó egy rész ki is szakadt a helyéről. Ezek után bementek,és egy csapattal találták magukat szemben. A csapat a hajó legénysége volt. Volt köztük kopasz,tetovált,öreg,izmos,vékony,dagadt,félszemű,maszkos és még sokféle ember. Kb. 15-en voltak,akár csak A Sharks és Trevorék. Az összecsapás elkerülhetetlen volt. Órási bunyó tört ki. Mindenki kapott a másiktól rendesen. Kicsit később lecsillapodtak a kedélyek és a legénység vezetője,névszerint James kapitány megkérdezte Trevortól:

James: -Most,hogy abbahagytuk a játszadozást,elmondanád végre,hogy ki a szar vagy te és hogy kik ezek a csávók veled?
Trevor: -Ne játszd a hülyét kisköcsög! Hisz te raboltál el minket....
James: -Én?? Hisz azt se tudom ki a franc vagy te öreg...Szerinted emberrablónak nézünk ki???
Trevor: -Hát elképzelhető...
James: -Baszki mi állatokat,növényeket és fegyvereket szállítunk. Azt se tudom kik vagytok,és hogy mit akartok itt.
Trevor: -Hát először is én Trevor vagyok. Másodszor ők a barátaim,CJ,Franklin és a Sharks banda néhány tagja. Másodszor én se tudom,hogy mit keresünk itt,de kurvára örülnék,ha ezt kideríthetném.
James: -Hát nem ártana kideríteni. Egyként én James vagyok,a hajó kapitánya,és ez itt a legénységem. Ha gondoljátok segíthetnénk egymásnak. Van valamire szükségetek?
Trevor: -Pár fegyver meg néhány harcos öleb jól jönne ;)
James: -Na azokban nincs hiány! Megkapjátok.
Trevor: -Mi pedig ha megtaláltuk a többi barátunkat,akkor segíthetünk nektek bármiben.
James: -Vannak többiek is? :shock:
Trevor: -Hát persze... Nem igaz,hogy senkit se vettél észre a hajón. :|
James: -Nos nem tudtuk hogy itt vagytok. Bárki is hozott titeket ide,azt megkeressük és a golyóinál fogva akasztjuk fel!!
Trevor: Ez a beszéd,barátom!:D

Niko,Mallorie és Roman eközben megtalálták Tommyt és a többieket. Niko letérdelt Tommy és Mercedes elé és mindent hálásan megköszönt nekik. Tommy kicsit jobb kedvre derült ettől. Azután sorban mindenkitől bocsánatot kért,és látszott rajta,hogy megbánta amit tett. Mindenki megbocsájtott neki,bár bizalmukat még nem nyerte vissza. Kicsivel később Niko felhívta Michaelt,hogy megtalálta Tommyt és a banda egy részét. Michael örült,egy kicsit beszélgetett Tommyval,aztán letette a kagylót.
Tommy: -Most viszont találjuk meg Trevort,CJ-t és Franklint,illetve a Sharksot,aztán tűnjünk el innen a jó büdös francba!
Phil: -Egyetértek. Különben vajon hogy kerültünk ide?
Mercedes: -Jó lenne tudni...
Ken Rosenberg: -Hé találtam valamit!
Tommy: -És mi az?
Ken: -Egy térkép a hajó belsejéről.
Tommy: -Fasza,talán végre kijutunk innen.

TO BE CONTINUED...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 06. 04. 19:27

Jó lett, bár egy kicsit rövid, de legalább volt új rész! :) Várom a folytatást, és nagyon érdekel, hogy a csapat, hogyan kerülhetett a hajóra.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 06. 05. 13:37

A következőből ki is fog derülni! Örülök,hogy tetszik:D

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 06. 14. 15:57

Well Done Stan98

I can't wait the next episode
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 06. 21. 09:53

sajnálom de szerintem ez a sztori így,befejezetlenül marad...meguntam az írást sőt a GTA-t is.:/

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 06. 21. 10:01

Stan ne csináld, jó a sorozat...
Szerintem ne hagyd abba, maximum függeszd fel a nyárra...gondolkodj el rajta.:)

Avatar
NiOcSa
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. 07. 04. 10:28

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NiOcSa » 2013. 07. 04. 13:44

Szerintem beleírhatnád claude-t is mivel ők ismerik egymást CJ -vel...
De ez csak eggy ötlet :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 04. 14:42

Az ő történetében Claude már meghalt. :@
Guess who's back!

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 07. 04. 16:55

NiOcSa írta:Szerintem beleírhatnád claude-t is mivel ők ismerik egymást CJ -vel...
De ez csak eggy ötlet :)
Olvastad az egész sztorit vagy csak az utolsó 1 részt, mert ha olvastad volna az egészet, akkor tudnád, hogy Claude Kínában halt meg (kutyák marcangolták szét azt hiszem)
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Válasz küldése