Fogjunk össze!

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Válasz küldése
Avatar
Norton
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 03. 03. 18:18

Fogjunk össze!

Hozzászólás Szerző: Norton » 2013. 06. 09. 17:15

Ha együtt összefognánk a San Andreas cikket elkészítenénk mint rajongók mint adminok.
A játékot már nagyon régóta kiadták és semmi cikk nincs róla. Pedig sokaknak ez a Gta-k közül a kedvence mert ez van tele a legtöbb élménnyel. Számomra mondhattok bármit,de nekem sok tudásom van a játékról és gondolom mindenki másnak is. Ezzel nem azt akarom mondani hogy hagyunk hátra minden munkát és kezdjünk neki ennek,hanem rövid idő alatt ugyan olyan lenne a San Andreas cikk is min a Vice City vagy a GTA IV amelyeken FULL tele van minden, tehát már semmi újdonság nem lehet bele tenni és hibái se vannak! 5 éve nem nyúlt a San Andreas cikkhez senki és azóta úgy van ahogy hagyták!
Idézem:"A cikk legutoljára ekkor lett frissítve: 2008. 08. 19. | Jelenlegi állapot: 50%" Úgyhogy arra kérek minden lelkes rajongót és aktív Adminisztrátort hogy a közeljövőben a fórumozók segítségével kezdjünk neki a GTA San Andreas cikkhez!

Köszönöm! :)
This Is SZŐKECIGÁÁÁÁNY!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Fogjunk össze!

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 06. 09. 17:19

Nekem nincs ellenvetésem, ha az adminok beleegyeznek akkor írok amire szükség van! :)
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Fogjunk össze!

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 09. 17:42

Én Shotgun válaszára várok. Ha minden jól megy én fel tudom tölteni cikkekkel.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Fogjunk össze!

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 09. 17:54

Engem nem zavar.
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Fogjunk össze!

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 06. 09. 18:01

Nem akarok én lenni az ünneprontó, de, ha mindannyian totálisan tisztában vagytok a SA világával kapcsolatban minden kérdésben, akkor minek siettetitek a cikkek elkészültét, hiszen nincs rá szükségetek. Majd elkészülnek azok is, ettől nem lesz kevesebb az oldal. Meg aztán véleményem szerint az oldal eredeti cikkírói jobban szeretik (szerethetik), ha saját nyelvezetük, igényeik szerint vannak megfogalmazva az írások. Most 5-6 vagy több ember nekiáll írni, mindenki más stílusban, abból nem lesz egy kerek, egész oldal, akárhogy is szeretnétek.

De majd az illetékesek biztosan állást foglalnak az ügyben.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Fogjunk össze!

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 09. 18:04

Más nem feltétlenül van tisztában ezzel.
Én az újítások helyett inkább a már elkészült cikkeket nézném át, mert például a LCS ruháknál, fegyvereknél, autóknál nagyobb képek és leírások szerintem nem csak nekem hiányoznak.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Fogjunk össze!

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 09. 18:15

Egyébként lehet beküldeni cikket! :) Én is így írtam a TLAD-Járművek cikket!
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Fogjunk össze!

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 09. 18:17

Én meg a TLAD szereplőket. De most nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nem az adminokkal próbál egyeztetni, mint például én az L.A. Noire cikkekkel, hanem összetoborozni egy kis csapatot. Meg ha nem tetszik az írás az adminoknak, úgyse rakják ki.
Elvileg egy csomó cikk meg is van írva...
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Fogjunk össze!

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 06. 09. 19:10

Ebben a kérdésben nem Shoti a kompetens.

Köszi, de nincs szükség rá. ;) Dolgozom rajta, ezt a frissített 100% elérése cikk is mutatja. Egyébként a cikkek java már rég megvan szövegileg, csak rendbe kell tenni, illusztrálni képekkel, formázni a szöveget, stb. Anno asszem még a GTA IV szekció miatt hagytam félbe, és azóta úgy állt, de egy ideje újra nekiálltam a munkának. :) (Na ennyit a meglepiről. :()

Válasz küldése