Általános társalgó

Beszélgetések a Digital Eclipse által fejlesztett epizódról.
Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 01. 08. 23:57

Igen, a sima DS 150 millió, 3DS 7 millió :)
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 09. 16:30

Ahogy olvasgatom a küldetéseket az jön le, hogy igencsak monoton küldetéseket sikerült összeálllítani. Váltakoznak a fuvarozós és "öld meg" típusú küldetések. Meg van, amibe mindkettőt kell..:D Érdekes

Viszont az erről szóló cikk - küldetések - nagyon tetszik. Aranyosan meg van írva... :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 07. 09. 16:33

Én ezt a legtöbb epizódnál megfigyeltem, nem lehet minden küldetésre egyedi feladatot kitalálni sajnos :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 09. 16:43

Olvasgattam tovább, van pár jópofa... :D Pl. ez a "kéz eltörős" nagyon tetszik. Kilóg a sorból..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 06. 22. 17:01

Van valakinek valami információja arról, hogy mit tartalmaz/tartalmazott a játék gyári doboza? Keresgéltem képeket az Interneten, de nem találtam komplett kicsomagolt játékról képet. Azzal tisztában vagyok, hogy nyilván van a dobozban egy játék kazetta, egy felhasználói kézikönyv, meg ha minden igaz, egy veszélyekre figyelmeztető, több nyelvű Gameboy-os füzetecske. Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy térkép, vagy egyéb papír tartozott-e hozzá gyárilag. eBay-en nézegettem képeket, de az angol oldalon egyáltalán nem találtam olyan kiadást, amihez térkép is tartozott volna, legtöbb esetben csak magát a kazettát árulják doboz és papírok nélkül, az USA oldalon pedig egy-vagy két darab volt, ha jól rémlik, aminél volt térkép is fényképezve. Lehetséges, hogy az európai kiadás nem kapott térképet?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 22. 18:30

Nekem volt gyári verzió, és csak azokat tartalmazta, amiket írsz. Térkép nem volt hozzá, de a játékon belül is csak egy minitérkép volt. Nem is tudok róla, hogy csináltak-e az Advence-hez térképet.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 06. 23. 13:34

Jellemző. Végigtúrom a netet valami infó után és persze utoljára hagyom azt az oldalt, ahol majdnem mindig akad valaki, aki tud segíteni :D

Kiscserko: Köszönöm a segítséget. Neked úgy volt gyári kiadás, hogy te bontottad ki a fóliából, vagyis nem lehetséges, hogy elkeveredett a térkép? Tehát akkor csak maga az ezüst színű doboz volt, belül egy ilyen merevítő kartonnal, ami egyben a kazettát is tartotta, meg a két kézikönyv ( a játéké, meg a veszélyekre figyelmeztető)? Semmi más? Persze gondolom volt még egy R* regisztrációs kártya (mert az mindig van), illetve reklámanyagok esetleg.

Csak azért érdekel ilyen intenzíven, mert szeretnék venni egyet és azt hittem, hogy mindegyikből hiányzik a térkép.

Egyébként biztosan adtak ki olyan kiadást, amihez volt térkép. USA eBay-en találtam, le is mentettem a képet. Itt meg is lehet nézni

De akkor lehet, hogy az EU kiadásokban nem volt térkép. Meg igazából USA kiadásban is 2-t láttam összesen térképeset. Legtöbb GTA Advance játéknak a doboza, papírjai sincsenek meg.
Nehéz lesz egy komplettet találni normális áron.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 23. 21:28

Én bontottam ki a fóliából. A doboz volt, a kazetta, a játék kézikönyve, a nagy fehér figyelmeztető. R* regisztrációs kártya nem volt(nem is tudom, hogy minek, nem értem, pontosan mire gondolsz, nekem csak azok voltak, amiket leírtam), meg reklámanyag se. A képről, amit küldtél, onnan a térképen, meg a PS2 FREE TRIAL lapon kívül minden volt. Úgy néz ki, csak USA kiadásban volt térkép, de elméletileg e-bayes megrendeléssel át tudod hozatni. Remélem tudtam segíteni, sajnos valószínűleg EU-sban nem volt térkép :(
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 06. 24. 10:08

Mége egyszer köszönöm a választ és a segítséget. Akkor ezek szerint hiába is keresek EU-s térképes kiadást. Ahogy a képen is látszik az a fehér lap felül, az a R* regisztrációs kártya. Ki lehetett tölteni és visszaküldeni a cégnek, de azt én sem tudom ez miért lett volna jó. De tudtommal minden GTA játékhoz adtak olyat, csak a legtöbben nem is foglalkoztak vele.
Most már mindegy is, lehet, hogy sikerült leboltolnom egy Advance-t egy magyar sráccal. Elvileg megvan a doboza kívül-belül, meg a két fekete könyvecske (a játéké, meg a figyelmeztető), illetve a kazetta. Ő is azt mondta, hogy térkép nem volt hozzá. A regisztrációs lap meg nem fontos, mert nem szerves része a csomagnak.

Egyébként abban igazad van, hogy meg elehetne rendelni USA eBay-ről a térképeset, csak azóta már nincs fenn. Vagy lejárt, vagy megvették. De egyébként is arany árban adta az illető, mint ahogy az eBay-en minden példányt, meg lehet nézni. És akkor még nem is beszéltem a vám meg áfa költségekről az EU-n kívüli vásárlás miatt.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 15. 18:43

Kár, hogy ennek az epizódnak van vége is. Már játszottam vele nem keveset és nagyon tetszik. Egyszer volt lehetőségem játszani a II-vel, de ez jobban tetszik, akkor is, ha pixeles a képméret miatt (emulátorral játszom). Ahhoz képest, hogy nincs benne motor, hajó, repülő, stb., sok autó van benne. A város már nem annyira ismeretlen a számomra (a III és LCS miatt). 10-es skálán 8-at adok neki, mert klassz a története és nem kevés a fegyver sem és felülnézetes léttére van radar! :D Viszont nekem egy kicsit kevés ez a 41 küldetés és mint már említettem, van vége :( , de sebaj. Alapvetően egy jó GTA epizód. Ajánlom mindenkinek!
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 17. 12:59

Egy kis reklám:http://www.kepfeltoltes.hu/view/140817/ ... es.hu_.jpg

Szerk.: Huh. Két és fél nap alatt eljutottam odáig, hogy végeztem King küldetéseivel. :lol:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 19. 15:06

Mára már elég volt a játékból. Nagyon sok az idegesítő küldetés :@ .Holnap viszont már végig lesz játszva, most csináltam meg kb 2 perce 8-ball utolsó küldetését, és most jön még ahogyan olvastam még két idegesítő küldi, aztán jön a (számomra) izgalmas és kész leszek, de mára már nem vállaltam be azt a bizonyos két küldetést, mert a gépem könnyedén az ablakon kirepülve végzi, azt pedig nem kéne :lol: .
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 20. 09:15

Végigjátszottam az Advance-ot! Mindenhol az van, hogyha végigjátszottam, akkor onnan már nem lehet folytatni. Engem vitt a kíváncsiságom és amikor beléptem a végigjátszott profilomba, ott volt Mike a repülő mellett és mehettem amerre akartam.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2014. 08. 20. 09:47

Nemértem miért olyan meglepő ez. :D

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 20. 09:56

Mert mindenhol azt írják, hogy az utolsó küldi után már nem lehet játszani.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése