[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 19:34

A törésvonal vagy kanyon szerintem is ugyanaz, de más részeinél lehetnek lefényképezve, mert a két fénykép nem ugyanott készült, ugyanannál a kanyonnál, de nem ugyanazon pontján, talán néhány kilométerrel lejjebb/feljebb.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 11. 19:44

dani.szentgali írta:A törésvonal vagy kanyon szerintem is ugyanaz, de más részeinél lehetnek lefényképezve, mert a két fénykép nem ugyanott készült, ugyanannál a kanyonnál, de nem ugyanazon pontján, talán néhány kilométerrel lejjebb/feljebb.
Ha megnézed a gameplayben ez a kép kicsivel van csak a vonart után de csak annyival hogy épp nem látszódik a vonat+ a sín. De ha a hegynek a formáját illetve a kis földi utat megnézed akkor látod hogy egyezik a helyszín tehát tényleg nincsenek ott a fák.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára paradicsoma13 2013. 07. 11. 19:54-kor.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 11. 19:46

Gaby86 írta:Hova tűntek a fák? KÉP
Vajon ilyen dolgok miatt késett a játék?


(Azt ne mondja valaki ez is két külön helyszín. Mind a 2 képen látszik a távoli híd is meg e hegyek és sziklák is ugyan úgy vannak kialakítva.)
Az előzőnél végül nem reagáltam, de az tuti, hogy nem ugyan az a helyszín.

Amit meg most linkeltél... Hát reméljük, hogy csak a magasság miatt még nem töltöttek be a pop-upok. Ez az egyik eléggé zavaró dolog számomra a játékban. Valószínűnek tartom, hogy üres lesz! kis túlzással persze.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2013. 07. 11. 19:53

Ha a Gameplay video-t nézitek a repülő pont ez előtt hagyja el azt a hidat ami az első képen látható!
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 11. 19:54

Gaby86 írta:Ha a Gameplay video-t nézitek a repülő pont ez előtt hagyja el azt a hidat ami az első képen látható!
Ezt mondtam én is. De itt a kép: http://i.imgur.com/Slq9los.png
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 11. 19:55

Nem töltötte be a játék a textúrákat, ennyi. Repülőnél ez nem olyan meglepő.
Gyenge napok vannak...

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 11. 19:58

Rockstar69 írta:Nem töltötte be a játék a textúrákat, ennyi. Repülőnél ez nem olyan meglepő.
Valószínűleg tényleg ez lesz a megoldó kulcs. Bár én azthittem hogy a gameplay-ben nem lesz pop-up. Félek hogy sok lesz a játékban
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 07. 11. 20:11

Ne aggódjatok annyit!:) Nem lesz sztem sok pop-up,a gameplay más részében távolról a hegy csúcsán is látszódtak fák,bokrok! Kiderül minden 17.-én. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 20:32

Tényleg ne aggódj, remélhetőleg már minden dologgal készen vannak a R*-osok, és a hátralévő időben átnézik az egész alkotásukat, az ilyen hibák, mint pop-up meg hasonlók kutatására és kijavítására. Azért akármekkora játékterület, akármilyen régi öreg sz*r konzolok, akárhány karakter meg speciális képesség, 5 év után szerintem nem illene egy olyan játékot adni, ami hemzseg a bugoktól, pop-upoktól meg hasonló fejlesztési szarságoktól, mint amelyek az AC3-ban is vannak. Bár ott sem tetszett a sok hiba, ott még úgy-ahogy elfogadtam a 2 éves fejlesztési időre való tekintettel, de a GTAV-nél, amit már több, mint 5 éve készítenek, ott azért kicsit felhúzna és elgondolkodtatna a sok játékhiba.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 07. 11. 20:53

Igazából nem ugyan az a hely. A felső képen a jól megnézitek a törésvonal végét jól látszik egy másik híd. Ha pedig a repülős képet nézitek a távolban jól látszik egy híd. Olyan híd ahol a vonat megy át a felső képen. Szóval a helyszínről ennyit... Én is egyetértek Rockstar69 el : Nem töltötte be a játék a textúrákat, ennyi. Repülőnél ez nem olyan meglepő. Amit pedig paradicsoma belinkelt: a repülővel amivel megy a R* az elött van egy másik gép. Gondolom lesz sétarepülés is mint a GTA IV-ben.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 07. 11. 23:41

Luszie írta:Hmm, életemben először egyetértek veled :) Se a váltogatás se a térkép nem tetszik. Nem értem minek van értelme küldi közben átváltani a másik emberre.. Azt "rendes esetben" a társamnak kéne megcsinálni, aki NEM én vagyok. Nem jó ez így hogy mindet én irányítom.
A kör alakú térkép pedig megszokott volt, de jó! Nem értem hogy ezeket a megszokott ámbár jó dolgokat miért kell új és béna dolgokra cserélni... A 3 szereplős megoldás is ilyen és a térképes is. Szomorú.
Ezzel kicsit vitatkoznék. Na most képzeld el, hogy csak Michael a főhős. Az addig oké, hogy egy bejátszásban elrepítenek az épületig, de amikor kimented a túszt, vajon le tudnál lőni mindenkit Michaellel? Ha igen, akkor az rémesen irreális és gagyi lenne, vagy teljesíthetetlenül nehéz. Azért olyan nincs, hogy féltucat CIA ügynök nem tudja fejbe lőni, mégha túsz is van nála. Ha pedig a játék irányítaná Franklint, és lelőné előtted őket, akkor meg azért lenne gagyi, mert semmit sem kellene csinálnod. Sokkal reálisabb és változatosabb az egész, mert van mit csinálnod ahelyett, hogy unalmas bejátszásokat nézegetsz, és nem csak a szokásos nóta lesz, hogy menj be az épületbe, lődd le az őröket, majd juss ki a tússzal, miközben újabb őröket lősz le kifelé menet. De ez persze csak az én érvem, véleményem. Természetetes, hogy valami az egyik embernek tetszik, a másiknak nem. :)

Egyébként a HUDtól én nagyon féltem, főleg a négyszög alakja miatt. Ennek ellenére megnyugodtam, mikor megláttam. Ahhoz képest nekem egészen tetszik. Csak a jobb felső sarokban ne a GTA IV körözési csillagai és töltény/pénzösszeg számlálója lenne, szerintem az rémgagyi ott.

Most már látom, mi ez a kör alakú fegyverválasztó, és szerintem ötletes.
MOB662 írta:most az xboxos verzió szarabb lesz a ps3-asnál?
Ajánlom figyelmedbe a Q&A cikket. Nem lesz rosszabb, a Rockstar erősen odafigyel arra, hogy mindkét platformon ugyanazt az élményt hozza el.
GangStarr94 írta:Tévedsz, egyáltalán nem szeretem a CSAK autós játékokat, az utolsó NFS amit kipróbáltam az a Shift volt....neked tetszett, én meg néha idegbajt kaptam amikor üldözni kellett. Van egy küldetés amiben beírod a rendőrségi kocsiba a nevét akit elkel intézni, elmész a házához és elmenekül, na én ott hagytam abba a játékot 1 hétre mert nem tudtam utolérni a csávót és kilőni se mert nem vette jól a kanyarokat. ...
A kanyarodás pofon egyszerű a GTA IV-ben. Az a titka, hogy rátaposol a fékre (nem a kézire, csak a simára), és ha kellően lelassultál, csak akkor fordulsz be, majd gázt adsz.
cj8900 írta:
dani.szentgali írta:Miért akkor szállítanák ki?? Ez teljesen logikátlan főleg, hogy szinte bárhol rendeled a játékot (országon belül), akkor nemhogy két nappal később, hanem előbb kapod meg!
azt irtak hogy a megjelenes napjan küldik te az nem lehetetlen ?
Rockstar69 írta:Jó ratyi üzlet. De a DLC miatt ne aggódj, amiatt nem késik a játék!
egyébként Szlovákiában ez a legjobb Cég.A neve Brloh.sk:D
Megnéztem a Brloh oldalát. Nem nagyon ismerem, de elvileg 24 órán belül postáznak, ha tudnak. Itt találsz több infót. Az előrendelésről is írnak, mondjuk atzt nem láttam, hogy mikor szállítanak előrendelt terméket, csakhogy a megjelenési dátumok csúszhatnak, ezzel számolni kell. A DLC pedig semmiben dem fogja befolyásolni a szállítást, arra ha jól tudom, csak egy kódot kapsz majd elvileg, amivel majd le tudod tölteni PS Store-ból vagy Marketplace-ből.
Gaby86 írta:Hova tűntek a fák? KÉP
Vajon ilyen dolgok miatt késett a játék?
Én is elképzelhetőnek tartom, hogy a fák mindig később töltődtek be, ami csúnya lett volna egy reklám célokra használt gameplay videóban, így ideiglenesen (vagy véglegesen) kivették őket.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 06:41

Visali írta:Na most képzeld el, hogy csak Michael a főhős. Az addig oké, hogy egy bejátszásban elrepítenek az épületig, de amikor kimented a túszt, vajon le tudnál lőni mindenkit Michaellel? Ha igen, akkor az rémesen irreális és gagyi lenne, vagy teljesíthetetlenül nehéz. Azért olyan nincs, hogy féltucat CIA ügynök nem tudja fejbe lőni, mégha túsz is van nála. Ha pedig a játék irányítaná Franklint, és lelőné előtted őket, akkor meg azért lenne gagyi, mert semmit sem kellene csinálnod.
Pedig sokkal jobb lenne, ha a játék lőné le Franklinnel az embereket. Én szeretem ha a társaimnak is veszem hasznát a játék közben
paradicsoma13 írta:Valószínűleg tényleg ez lesz a megoldó kulcs. Bár én azthittem hogy a gameplay-ben nem lesz pop-up
Nincs olyan játék amiben nincsen, főleg egy nyílt világúban. Ha csak ennyi lesz, akkor már elégedettek lehetünk

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 12. 06:57

Visali írta: Ezzel kicsit vitatkoznék. Na most képzeld el, hogy csak Michael a főhős. Az addig oké, hogy egy bejátszásban elrepítenek az épületig, de amikor kimented a túszt, vajon le tudnál lőni mindenkit Michaellel? Ha igen, akkor az rémesen irreális és gagyi lenne, vagy teljesíthetetlenül nehéz. Azért olyan nincs, hogy féltucat CIA ügynök nem tudja fejbe lőni, mégha túsz is van nála. Ha pedig a játék irányítaná Franklint, és lelőné előtted őket, akkor meg azért lenne gagyi, mert semmit sem kellene csinálnod.
Eddig is így volt, és számomra nem hatott gagyiként. Minden játék egy "Mátrix"-nak állítja be a főhősét, sőt egy rakás film is.. Ahol 1 küzd a nagy túlerővel szemben, mégis túléli. Persze, hogy irreális, de attól még valahol jó volt, mert ez elfogadott volt, és nagyobb volt benne a kihívás. (Számomra mindenképpen). Segítségként ott lenne Franklin és/vagy Trevor, de mivel az NPC-k mindig bénábbak mint maga a játékos, így max pár embert lőnének le, annyi pont elég lenne. Nem is örülnék ha lelőne előlem mindent egy bejátszás keretében (mondjuk ez a R*-ra nem is jellemző), mert akkor én kimaradnék a mókából. :(
Igazából ezen már teljesen felesleges "vitatkozni", mert úgysem 1 játékossal kell majd menni.
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 07:24

Luszie írta:Segítségként ott lenne Franklin és/vagy Trevor, de mivel az NPC-k mindig bénábbak mint maga a játékos, így max pár embert lőnének le, annyi pont elég lenne. Nem is örülnék ha lelőne előlem mindent egy bejátszás keretében (mondjuk ez a R*-ra nem is jellemző), mert akkor én kimaradnék a mókából. :(
Meglehetne ezt bejátszás nélkül is oldani. Még jól is nézhetne ki, ahogy az előtted álló fegyveresek egyszerre lennének lelőve
Luszie írta:Igazából ezen már teljesen felesleges "vitatkozni", mert úgysem 1 játékossal kell majd menni.
Nálad a pont

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 12. 07:46

Szerintem jó lenne az, ha egy karakter lenne, a társaid pedig érnének is valamit (Mind a GTA IV, mind az L.A. Noire esetében tapasztaltam, hogy a társaid sokkal kevésbé hatékonyak, mint az ellenséges NPC-k). Tehát ha képesek lennének legalább öt-hat embert lenyomni egy harminc fős csapatból, és nem csak ki-kilőni a fedezékből.
De akármennyire is fölöslegesnek tartom a három karaktert, valószínűleg lesz benne így is izgalom (más kérdés, hogy egy karakterrel vajon több/kevesebb lenne-e?)!
Guess who's back!

Lezárt