[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 04. 09:05

VoorstedelijkeViking írta:Az az atléta a négereken nagyon hasonlóvá teszi őket, Visali :)

Ez kellett most reggel. :P
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 08. 04. 11:41

Visali írta:
Hüblookohelimedion írta:
Bundi írta: Gondolom ti is kitaláltátok már, hogy melyik karakterrel fogtok a legtöbbet játszani. Én rögtön az elején eldöntöttem, hogy Michael lesz a kedvencem, mert ő teljesen más az eddig megszokottaktól és az ő képessége talán még tűrhető. Szinte biztos, hogy csak a küldetésekkor fogok váltogatni, nekem nem jön be ez a többkarakteres módszer. -.-
Neketek ki a legszimpatikusabb?
...Franklin egy sablonos CJ másolat...
Már egyszer régebben leírtam, de akkor most leírom mégegyszer, hogy Franklin nemhogy nem egy CJ másolat, de a szöges ellentéte.

Franklin ki akar lépni a gettózásból, nem pedig visszamenni
Franklin sokkal inkább a háttérbe vonul, hallgat a többiekre, miközben CJ mindig okoskodik, és ő a megmondóember. Figyeld meg, hogy a képeken és a videókon szinte mindig ő áll hátrébb hármuk közül, és általában neki magyaráznak.

Az egyetlen közös bennük, hogy mindketten négerek a gettóból, de ettől még nem lesznek egyformák. Csak annyira, mint a többi ezer gettós bandatag, akit kiválaszthattak volna.
abszolúte egyetértek! Már fájt nézni ezeket a kommenteket. Szerintem mind a három karakter nagyszerűen helyt fog állni GTA főszereplőnek. Attól még, hogy van egy COD pistike aki nem rakta túl magasra az "alkossunk GTA karaktert kreatívan" mércét, ez a három szereplő lehet jó! Nem értem hogy minek ítéltek el egyes karakterek úgy hogy lófa*zt sem tudtok róluk. Lehet hogy a kezdésnél olyan története lesz hogy őt fogod megimádni. Elmondom hogy ez az egész ki illik GTA szereplőnek csupán külsőségeken alapul. Például Franklin Cj-hez való hasonítása egy hatalmas nagy rasszizmus mivel tisztán lehet látni, hogy a két karakter mindenben különbözik egymástól. Kivéve a szülővárosukat és a bőrszínüket. Michaelra is eddig azt az indokot láttam, hogy ő túl öreges főszereplőhöz.
Én teljesen nyitott vagyok mind a három karakterre mert úgy gondolom nagyszerűen lettek összerakva és kíváncsian várom hogy 3 ennyire különböző karakter hogy fog egymáshoz viszonyulni és milyen történetet fognak ebből kihozni. Például számomra egyik nagy kérdés, hogy Trevor hagyni fogja e Michael-t dirigálni egész végig....(ha egyáltalán így lesz)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 04. 11:44

Pontosan! :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 08. 04. 11:54

Egyébként nekem is tetszik mindhárom karakter.
insanity06 írta:...Például számomra egyik nagy kérdés, hogy Trevor hagyni fogja e Michael-t dirigálni egész végig...
Szerintem igen, legalábbis az eddigi információkból, képekből és videókból ítélve. Michael az, aki gondolkodik, Trevor meg épp egy olyan jellemnek ígérkezik, aki ezt nem sűrűn teszi, csak csinálja, ami az eszébe jut.

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 04. 12:04

Franklint azon az alapon hasonlítottam össze CJ-vel, hogy mind a ketten kötődnek a bandázáshoz, viszont míg CJ támogatta, addig Franklin ellenzi a bandázást. Ezek alapján gondoltam, hogy összehasonlítom őket.
Michael öregségén javítottak, de így is beleillik, a megfontolt és tapasztalt vezéregyéniség szerepébe.
Trevor pedig tipikus őrült, aki követi Michaelt, mert ő az egyik legjobb barátja és valószínűleg sokat segített már neki, ugyanakkor Trevor bármire képes a saját igazáért, ami valószínűleg nem a leghelyesebb "igazság". Ebből később viták is lehetnek köztük.
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 08. 04. 12:13

Valószínűleg Michael lesz a kezdő és a hármójuk közül a főbb karakter. Egyébként nekem bejön mind a három karakter
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 04. 12:56

Lényegtelen mit magyaráztok. Az én véleményem már nem fog változni. Számomra ezek a szereplők örökre gyengék fognak maradni
Bundi megkérdezte kinek mi a véleménye a főszereplőkről és én leírtam az enyémet. Nem tetszhetnek mindenkinek a főszereplők
insanity06 írta:Például Franklin Cj-hez való hasonítása egy hatalmas nagy rasszizmus mivel tisztán lehet látni, hogy a két karakter mindenben különbözik egymástól.
Hűha :o Neked aztán szépen kimoshatták az agyadat ezzel a rasszizmus dumával :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 08. 04. 13:02-kor.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 08. 04. 12:58

Minek előítélet meg azt mondani hogy gyenge karakte ha még nem is jött ki a játék? :D

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 08. 04. 13:20

Hüblookohelimedion írta:Lényegtelen mit magyaráztok. Az én véleményem már nem fog változni. Számomra ezek a szereplők örökre gyengék fognak maradni
Bundi megkérdezte kinek mi a véleménye a főszereplőkről és én leírtam az enyémet. Nem tetszhetnek mindenkinek a főszereplők
insanity06 írta:Például Franklin Cj-hez való hasonítása egy hatalmas nagy rasszizmus mivel tisztán lehet látni, hogy a két karakter mindenben különbözik egymástól.
Hűha :o Neked aztán szépen kimoshatták az agyadat ezzel a rasszizmus dumával :lol:
Semmi ilyesmiről nincs szó. Egyszerűen egy épkézláb érvet nem tudtál felhozni, hogy miért hasonló a két karakter csak azt hogy feketék. De gondoltam, hogy neked nem fog tetszeni egyik karakter sem. Szerintem neked nem azért nem tetszik egyik karakter sem mert gyengék. Hanem mert 3 van belőlük és ezért te automatikusan elkönyveled szarnak. Te egyszerűen a hagyományok híve vagy és szeretnéd, hogy minden GTA ugyan olyan legyen mint az elődje. Vagy hát minimum az alapok. Ezt én megértem és bizonyos helyzetekben megértem azokat akik azt vallják hogy maradjanak a régi bevált dolgoknál. De úgy érzem hogy ennyi GTA után már kell a változás. Nem tudnám ugyan azokat a küldetéseket végigcsinálni csak más városban más karakterrel. A R* hozott egy merészt döntést és szerintem nagyon jól tették. Kell a változás, hisz változás nélkül nincs fejlődés.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 04. 13:41

insanity06 írta:Szerintem neked nem azért nem tetszik egyik karakter sem mert gyengék. Hanem mert 3 van belőlük és ezért te automatikusan elkönyveled szarnak.
Nem. Egyedül Trevor az akire azt tudom mondani, hogy rendben van. A másik kettő sablonos, ellenszenves és még kinézetre is elvannak rontva
insanity06 írta:Te egyszerűen a hagyományok híve vagy és szeretnéd, hogy minden GTA ugyan olyan legyen mint az elődje. Vagy hát minimum az alapok. Ezt én megértem és bizonyos helyzetekben megértem azokat akik azt vallják hogy maradjanak a régi bevált dolgoknál. De úgy érzem hogy ennyi GTA után már kell a változás.
Nem. Újítás jöjjön nyugodtan, csak az legyen jó és ne felesleges legyen. Amúgy az egész többszereplősdi béna ötlet. Még egy olyan játék nem készült, ahol ez javított volna a játékon. ACval meg ne gyertek, mert ott valójában végig Desmondot irányítjuk
insanity06 írta:A R* hozott egy merészt döntést és szerintem nagyon jól tették.
Meg kell nézni a legújabb előzetest. Az bemutatja, hogy ez a váltogatás teljesen felesleges. Csak azért rakták bele, hogy még akciódúsabb legyen a játék, mert az agyatlan játékosoknak az kell

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 04. 13:48

Hüblookohelimedion: Az, hogy az AC-ben végig Desmondot irányítjuk, egy elég béna érv, mert játék közben, vizuálisan szinte alig tűnik fel ez a tény. És akkor is csak pár másodpercre, amikor valamelyik csávó elkezdi magyarázni, hogy milyen épület mellett mentünk éppen el és mi volt a jelentősége meg ilyenek. Egyébként meg vizuálisan tisztára úgy tűnik, hogy Ezio-t/Altairt/Connort irányítjuk, így ez az érved sokat nem ér, az AC-ben is működik ez a többkarakteres rendszer.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 04. 14:09

Sőt az AC sorozatnál akkor már mondhatjuk azt is, hogy van egy fix karakterünk ami minden részben megvan (ő ugye Desmond, azért neki is elég jelentős szerepe van és története is), és akkor minden részben (kivéve a 2 éráját) kapunk egy másik szereplőt is aki ugye Desmond egy őse. Na Desmond bármelyik ősét is nézzük az teljesen más karakter mint Desmond, hiába "Desmondot irányítjuk", szóval az igazából nem helytálló érv, hogy ott csak 1 karakter van, mert végig Desmonddal vagyunk. A karakterek attól még külön karakterek valamelyest külön személyiséggel és jellemmel.

Ez a többkarakteres vérfrissítés szerintem befog válni a GTAV-nél. Ettől függetlenül nem kell minden elkövetkezendő GTA-ban több karakternek lennie, de 1-1 rész erejéig semmi gond nincs ezzel. Főleg, hogy semmi különösebben nagy kifogásolható dolog nincs egyik főszereplőben sem. :) Jól összerakták őket.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 04. 14:11

dani.szentgali írta:Hüblookohelimedion: Az, hogy az AC-ben végig Desmondot irányítjuk, egy elég béna érv, mert játék közben, vizuálisan szinte alig tűnik fel ez a tény. És akkor is csak pár másodpercre, amikor valamelyik csávó elkezdi magyarázni, hogy milyen épület mellett mentünk éppen el és mi volt a jelentősége meg ilyenek. Egyébként meg vizuálisan tisztára úgy tűnik, hogy Ezio-t/Altairt/Connort irányítjuk, így ez az érved sokat nem ér, az AC-ben is működik ez a többkarakteres rendszer.
és még te mondod, hogy mennyire tudod mi is az igazi AC....

A játékban végig Desmondot irányítjuk, nem Eziot, nem Altairt és nem együgyű, szerencsétlen, balfasz Connort. Az Animus virtuális világában Desmondot irányítjuk az egyik őse képében
realostew írta:Desmond bármelyik ősét is nézzük az teljesen más karakter mint Desmond, hiába "Desmondot irányítjuk", szóval az igazából nem helytálló érv, hogy ott csak 1 karakter van, mert végig Desmonddal vagyunk.
Komolyan mondom ti aztán zseniálisak vagytok :lol: Mindent megtudtok magyarázni :lol:
Attól, mert mások a szereplők még egy embert irányítunk. Nem úgy, mint a GTAVben

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 04. 14:46

Hüblabla: És én nem ugyanazt mondom, hogy Desmondot irányítjuk?! De attól még, hogy elméletben vele vagyunk, vizuálisan az őseit irányítjuk. Hiába az Animus virtuális világában vagyunk, ez játék közben fel sem tűnik (legalábbis csak időnként), ergo Desmondot irányítva átéljük az ősei emlékeit.

Egyébként meg nem hiszem, hogy te jobban értesz ehhez az AC dologhoz, mert az, aki eleve jónak lát egy kalózos, hajóirányítós játékot, amely szöges ellentéte a sorozat címének és alapcselekményének, az eleve nem érthet olyan jól az AC-hez. De a csak AC-hez kapcsolódó dolgokat az AC-topicban beszéljük meg.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 04. 17:11

dani.szentgali írta:Hüblabla: És én nem ugyanazt mondom, hogy Desmondot irányítjuk?! De attól még, hogy elméletben vele vagyunk, vizuálisan az őseit irányítjuk. Hiába az Animus virtuális világában vagyunk, ez játék közben fel sem tűnik (legalábbis csak időnként), ergo Desmondot irányítva átéljük az ősei emlékeit.
de attól még végig egy embert irányítunk és nem váltogatunk feleslegesen össze-vissza más emberekre, még küldetésközben is
dani.szentgali írta:Egyébként meg nem hiszem, hogy te jobban értesz ehhez az AC dologhoz, mert az, aki eleve jónak lát egy kalózos, hajóirányítós játékot, amely szöges ellentéte a sorozat címének és alapcselekményének, az eleve nem érthet olyan jól az AC-hez. De a csak AC-hez kapcsolódó dolgokat az AC-topicban beszéljük meg.
Megsértődtünk? Megsértődtünk? :lol:

Lezárt