[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 08. 04. 17:25

Befejeznétek már?

Különben meg nem a véleményedet támadtam, hanem azt, hogy egyformának nevezel két karaktert, akik egymás ellentétei. Ha nem tetszik az érvem, tőlem nem kell elfogadnod.

Avatar
akela
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 10:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: akela » 2013. 08. 04. 17:28

p*na!
ez legyen az utolsó szó!
egyébkén, nem értem hü...höbele..hübriszkovics..na mind1 felháborodását és kétségét a tripla karakteres akció/story szál ellen.
De bevallom első hallásra nekem se tetszet és kételkedtem, de így miután megmutatták, hogyan fog ez kinézni, meggyőztek és akarom! : )
Észérvekkel, észérvekkel ba*zod!!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 04. 18:59

Nagyszerű utolsó szó volt.
Akkor halljátok a kinyilváníttatásomat:
1.) Franklin és CJ összes közös vonása kimerül a bandázásban és az atlétás néger kinézetében, de ellenkező irányba tartanak, ellentétes személyiséggel
2.) A három karakter fölösleges, mert simán megcsinálhatják egy karakterrel és társakkal is, csak hatásvadászat a cél
3.) Ilyen alapon a hagyománytisztelet előnyös
4.) Az AC ne jöjjön szóba vitatémaként itt, legfeljebb érvként, és maradjon meg érvnek
5.) Tényleg azt mondtad, hogy p*na?!
Guess who's back!

Avatar
akela
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 10:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: akela » 2013. 08. 04. 19:25

"p*na= paleontológiai inicializálás nemzetközi alanya"
csak, hogy mentsem magam : )
Észérvekkel, észérvekkel ba*zod!!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 04. 19:42

Legalább annyira idetartozott, mint a rövidítés másik jelentése :)
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 04. 19:47

"de attól még végig egy embert irányítunk és nem váltogatunk feleslegesen össze-vissza más emberekre, még küldetésközben is"

A harmadik ezzel a témával kapcsolatos válaszodra végre sikerült egy észérvet felhoznod. El kell ismernem, hogy ebben van valami. Bár azért néha igenis kötelező jelleggel kell váltanunk Desmondra a játék során, tehát az AC-ben is van "felesleges váltogatás", de küldetésközben való igaz, hogy nem kell váltogatni és azért nincs olyan sok váltogatás sem a játékban.

Megnyugodhatsz, nem sértődtem meg, nem gyakori szokásom. ;) Én csak egy tényt írtam le, hogy ha te sokkal jobban értenél az AC-hez, akkor látnád, hogy ennek a kalózos témának AC-köpenyben semmi értelme nincsen. :) Na, de megkérlek, hogy ha szeretnél tovább társalogni velem az AC-s gondjainkkal kapcsolatban, azt innentől fogva az AC-topicban tedd meg. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 08. 05. 12:15

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater Ezt az OtherWorlD posztolta ki nem rég a facebook oldalára. Szerintetek mit takar a hamarosan? Talán már megkapták a sajtói példányt?
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 05. 12:29

http://otherworld.hu/index.php/main/pag ... lunk_13395

Tuti nem kapták meg a sajtó példányt, de ha meg is kapták bemutatót csak a megjelenés után csinálnának róla. Ezt pontosan így tették a The Last of Us-al is. :) Képet nem mutathatnak a játékból, legalábbis spoilereset nem, max a trailereket vághatnák be meg az official gameplay-t és ehhez csak nagy vonalakban beszélhetnének ami kb semmitmondó lenne. Ennek rengeteg jogi dolga van.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 08. 05. 12:42

realostew írta:http://otherworld.hu/index.php/main/pag ... lunk_13395

Tuti nem kapták meg a sajtó példányt, de ha meg is kapták bemutatót csak a megjelenés után csinálnának róla. Ezt pontosan így tették a The Last of Us-al is. :) Képet nem mutathatnak a játékból, legalábbis spoilereset nem, max a trailereket vághatnák be meg az official gameplay-t és ehhez csak nagy vonalakban beszélhetnének ami kb semmitmondó lenne. Ennek rengeteg jogi dolga van.
Értem. azért gondoltam a sajtóit mert ugye egy hete megmutatták a payday 2 főmenüét
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2013. 08. 05. 12:59

Egy srác a youtube-ról készített egy érdekes ki videót, amiben összehasonlítja a GTA5-öt, korábbi Rockstar játékokkal. Gondoltam érdekel titeket.
http://www.youtube.com/watch?v=eoEKWOMG33Y
je

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 05. 14:27

Közben fény derült arra, hogy mire készül az Otherworld élménymagazin szerkesztősége. Elég érdekes szerintem, az előrendelői pluszok is ígéretesebbnek tűnnek mint egy poszter vagy ajándékpóló (ugye mindenhol ezt nyomatják). Habár pontosan még nem tudni mik lesznek a pluszok de az Otherworld sosem okozott még csalódást. Én kíváncsi vagyok és még jó, hogy eddig nem rendeltem elő sehol.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
akela
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 10:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: akela » 2013. 08. 05. 17:36

Thelostduck írta:Egy srác a youtube-ról készített egy érdekes ki videót, amiben összehasonlítja a GTA5-öt, korábbi Rockstar játékokkal. Gondoltam érdekel titeket.
http://www.youtube.com/watch?v=eoEKWOMG33Y
Köszi!!
Észérvekkel, észérvekkel ba*zod!!

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 08. 06. 18:22

realostew írta: Közben fény derült arra, hogy mire készül az Otherworld élménymagazin szerkesztősége. Elég érdekes szerintem, az előrendelői pluszok is ígéretesebbnek tűnnek mint egy poszter vagy ajándékpóló (ugye mindenhol ezt nyomatják). Habár pontosan még nem tudni mik lesznek a pluszok de az Otherworld sosem okozott még csalódást. Én kíváncsi vagyok és még jó, hogy eddig nem rendeltem elő sehol.
Én anélkül nem is veszek játékot hogy meg nem nézném a kritikájukat róla. :D
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2013. 08. 07. 11:19

Mekkora lesz már mész kocsival az erdöben majd egy bokor mögül kiugrik eléd egy szarvas és placcs xDDDDD (unalom csodákra képes xD)

Avatar
Challenger02
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 04. 05. 17:29
Tartózkodási hely: Visonta

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Challenger02 » 2013. 08. 07. 14:05

Új kép? Azt tudom, hogy Michael volt már ebben a pozícióban ezzel a fegyverrel, de a háttér akkor nem egy alagút volt, nem? http://www.kepfeltoltes.hu/view/130807/ ... es.hu_.jpg
"I'm rich...I'm miserable! I am pretty average for this town!"---Michael

Lezárt