Saints Row

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Saints Row

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 08. 23. 11:24

Mi a véleményetek a saints row sorozatról? Én nem rég kezdtem neki a SR the Third-nek, és szerintem elég jó játék, jók a humorok elég változatosak a küldetések mellé elég betegek is. :D Viszont sok mindenben eléggé alulmúlja a gta4-t, mert a grafika nem olyan szép, a fizika is kissé gyengus, a lövöldözés se egy nagy durranás és nagyon sok buggal találkoztam, amik miatt majdnem töröltem is a játékot, viszont elég jó gta koppintás. A negyedik részt próbáltátok?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 23. 11:42

Nem lecseszésből, de szerintem nem kellett volna külön topicot nyitni az SR-ről, mert van a "GTA-klónok" topic és ott le is van írva, hogy az SR-ről is lehet beszélgetni. De ha az adminok nem szólnak érte, akkor én sem szólok.

Eddig csak a 2. résszel játszottam. Nem rossz játék, bár nagyon érződik róla, hogy GTA-koppintás. Az egésznek leginkább SA hangulata van a bandázgatás miatt. A játékterület (Stillwater) elég nagy és viszonylag változatos terület is. Ami nagyon tetszett, hogy saját karaktert csinálhatsz benne, amelyet teljes mértékben testre szabhatod, házakat vehetsz benne stb. Viszont ahogy mondod, a grafika, fizika iszonyat gyenge a GTAIV-hez képest. Nos, független attól, hogy van pár (elég kevés) dolog, ami jobban tetszik benne, mint a GTAIV-ben és összességében nem olyan rossz játék, valamiért eddig soha nem kötött le huzamosabb időre. Belekezdtem azzal, hogy végigtolom, aztán nem lett belőle semmi, mert 3-4 küldi után valamiért meguntam. Ja és a vezetés elég gagyi benne szerintem, mintha ott is arcadeos lenne. A 3-mal nem játszottam, de azt sokan dicsérik. Azt mondják, az SR sorozat akkor találta meg igazán önmagát, ekkor lépett ki némileg egy silány GTA-klón szerepéből és egy agybeteg, ámde nagyon humoros játék lett belőle, egyfajta GTA-paródia. A 4-re viszont mindenki azt mondja, hogy alig van benne valami újítás a 3-hoz képest, és ami van benne, az is annyira elenyésző, hogy legfeljebb egy nagyobb DLC-nek megy el, külön játékként semmiképp. Hát, igazából tömörítve ennyit tudok mondani összességében az SR-sorozatról. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 23. 14:20

A Saints Row 3 fejlesztése véleményem szerint kb így nézett ki=

- Te, láttad már a SA című játékot? Komálták benne sokan, hogy van benne egy hatalmas rózsaszín dildó, amivel ütlegelhetsz embereket! Csináljunk már mi is a játékunkba ilyet, csak legyen az még nagyobb és virítóbb színű! Sikerjáték lesz!!! Akár építhetjük erre a marketingstratégiát is! "Akármit megengedünk a játékosnak, például, hogy rózsaszín dildóval ütlegelhet embereket! Végtelen lehetőség!"

A SR IV kb meg úgy nézett ki, hogy fogták 100%-ban a 3-at, és beletettek űrlényeket és pár fegyvert, dubstep gunt, mert ugye ma "mindenki imádja" a dubstepet, aztán ahelyett, hogy kiadják, mint a TLAD-et, vagy a TBOGT-t, inkább rányomják számozott részként, és a GTAV árán akarják eladni! GRATULÁLOK!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 23. 14:26

Én soha életembe nem játszottam még ezzel a szörnyű métellyel!
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 23. 14:38

Még én sem, de ránézésre is utáltam, mikor először megláttam egy videón. A 4 meg aztán teljesen komolytalan, hihetetlen, hogy boltok polcaira került azon az áron...
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 23. 15:26

A 3-ban annyi jó van, hogy van co-op.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 23. 18:16

Hm... Ígéretesen hangzik. Irány a Noxious-mobil!

Narrátor: Hősünk elindul a játékbolt felé, hogy élete legszörnyűbb élménye felé sodródjon mit sem sejtve, a pihenésre koncentrálva.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 23. 18:43

Jókor tudsz témát nyitni brenor :lol: Pont ma kezdtem el az új részét. Egy óra után hagytam az egészet, mert annyira szar. Még szerencse, hogy nem adtam pénzt azért a hulladékért

A 3. rész se volt valami nagy szám, de azzal még ellehet szórakozni. Dani.szentgali tökéletesen leírta a gyengéit. A játékmenet kb a GTA3 szinjén van. A sok agyatlan faszság szerintem pont azért van ennyire erőltetve, hogy elfedjék a játék fejletlenségét.

Az igazi vicc az, hogy egyes nagy megmondó emberek azt merik mondani, hogy az SR3 jobb, mint a GTAIV

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 23. 19:21

Hm... Érdekes játékmenet. Néztem egy kevés videót róla. Hát egy kicsit szokatlan.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 23. 19:27

Én a napokban kipróbáltam a 3-mat. Őszintén megmondom, hogy nekem nagyon tetszett! :D Annyira hangulatos volt! :D Sőt, annak eléggé örültem, hogy testre szabhattad a karakteredet! Tehát, nagyon jó :). Ám, a térképet a GTA IV-ből koppintották -.-.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2013. 08. 23. 19:40-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 23. 19:33

Nem a IV-ből? :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 23. 19:40

Elnézést, elírtam :). Köszi, hogy szóltál :D. Látszik, hogy a GTA V jár a fejemben. :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Carl_Johnson
CJ zoknija
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. 07. 13. 19:59
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: Carl_Johnson » 2013. 08. 23. 21:13

Szerintem, mivel csupán 24 nap van hátra, mindenkinek az jár a fejében :)
'''Grove Street. Home... At least it was before I fucked everything up."

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 08. 26. 21:45

NikitaDragovich írta:Én a napokban kipróbáltam a 3-mat. Őszintén megmondom, hogy nekem nagyon tetszett! :D Annyira hangulatos volt! :D Sőt, annak eléggé örültem, hogy testre szabhattad a karakteredet! Tehát, nagyon jó :). Ám, a térképet a GTA IV-ből koppintották -.-.
Pont ma néztem a térképet, és épp az ugrott be, hogy mekkora koppintás a térkép. Plusz ráadásul még a III jellemvonásait is tartalmazza a map. :D

Ettől függetlenül azonban nagyon hangulatosnak tűnik, a sok hülye küldetésével és mellékküldetésével eléggé elszórakoztat. A IV nagy lehúzás, de megmondom őszintén, hogy nem egy rossz próbálkozás.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Saints Row

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 08. 27. 08:49

10 órá játék idő után is eléggé lefoglal, pedig rosszabbra számítottam. :D Mondjuk az egész játék egy nagy gta paródia szerintem ezért is hasonlít nagyon a térkép.

Válasz küldése