Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 22. 10:36

Úgy látszik, mégis csak van valóságalapja az AC játékokban látott házon/fákon futkározásnak. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 23. 13:59







„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 23. 14:13

Igazad van, ezt a játékot már én is unom, pedig mire kijön, az még jó sok idő. A gameplayben meg mennyire látni, hogy az irányítással, meg sok más mindennel is rengeteg baj van! :(
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 23. 14:42

Ez egyre rosszabb... :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 23. 18:45

realostew: Pontosan. Ez egyre tragikusabb, pedig nekem már alapból sem tetszett. Nem tudom, mi lesz ennek a játéknak a sorsa, de egyre inkább úgy gondolom, hogy ezt már tényleg csak az abszolút elvakult hardcore fanok fogják megvenni, főleg, ha még Kiscserko kolléga is kezdi már unni, akinek eddig minden hibája ellenére tetszett ez a kalózos játék. Szerintem most érkezett el az Ubifos arra a pontra, ahol az AC-ből teljes mértékben COD lett. Egy túlhypeolt, igazi érdemben alig fejlődött, sablonos szar, sőt, annyival még rosszabb is a COD-nál, hogy míg annak van egy humoros, a túltermelés és az érdemi fejlődés hiányában is élvezhetőnek mondható multija, addig az AC-nek továbbra is csak egy többnyire fanboyoknak tetsző, halálunalmas multija van, ráadásul még a sorozat alaptémájától is olyan messzire szakadt a hajózással, hogy már tényleg szar az egész.
A GTAV ellen eddig sem volt semmi esélye, de így igazából most már max csak a COD: Ghosts ellen van nagyon minimális esélye az idén, egyébként meg tutira esélyes az év legszarabb játéka címre, legalábbis nálam mindenképp.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 08. 23. 18:48

Azért azt ne mond, hogy szar, mert a csendes gyilkolás, meg a kapucnis mászós emberek menők, legfeljebb már elkalandozott az alaptörténettől és hangulattól (khm, Max Payne 3).

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 23. 18:49

Örülök, ha jönnek játékmenet előzetesek egy játékhoz, de ez már kezd sok lenni. Úgyhogy ezek kimaradnak nekem
dani.szentgali írta:tutira esélyes az év legszarabb játéka címre, legalábbis nálam mindenképp.
Játssz pár órát a Saint Row 4el! Akkor nem ez lesz a véleményed :lol:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 23. 18:56

Hüblookohelimedion: Kösz a tippet, az a másik nagy kalap fos, bár mivel még csak videókat meg kritikákat láttam/olvastam róla, ezért eddig fej-fej mellett haladnak az AC4-gyel.
scoobydooesben10fan írta:Azért azt ne mond, hogy szar, mert a csendes gyilkolás, meg a kapucnis mászós emberek menők, legfeljebb már elkalandozott az alaptörténettől és hangulattól (khm, Max Payne 3).
Azért mondom rá azt, hogy szar, mert van rá nyomós okom, hidd el, nekem fáj a legjobban (Nikita és Kiscserko társaságában), hogy az egyik kedvenc sorozatomat így kell minősítenem, de ez már tényleg elfogadhatatlan. Azok a dolgok, amiket te felhozol, azok pedig mind-mind olyanok, mint az előző részekben, tehát nem újítások. Az a maroknyi újítás pedig mindegyike agyonreformálás, amely ront a játékon és ha ehhez hozzáadjuk ezt a kiadóhoz méltatlan túlhypeolást, hogy már most lelövik az egész játékot, akkor jogosan mondhatjuk rá, hogy szar.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 23. 19:20

Nekem jobban fáj, hidd el!
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 23. 19:35

VoorstedelijkeViking írta:Nekem jobban fáj, hidd el!
Nem mintha megakarnálak kérdőjelezni, de neked, aki alapból sosem volt akkora AC-fan, mint Kiscserko, Nikita és én, nem hiszem, hogy jobban fájna. Tehát úgy értem, az igazi fanoknak, akiknek eddig nagyjából tetszett a sorozat, most jobban fáj, hogy így elcseszik, mint egy félig-meddig kívülállónak. De ha esetleg nem így van, akkor én kérek elnézést.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 08. 23. 19:36-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 23. 19:36

Dehogynem. Kivel vitázzak arról, hogy milyen szar is az AC ezután? Egy világ dőlt össze bennem.

AC mean the 4th game.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 23. 19:38

Ja, így már értelek. Hát, szerintem sem lesz már sok ember, aki ne értene egyet veled ezután a Blakc Fos után. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 23. 23:24

VoorstedelijkeViking írta:Dehogynem. Kivel vitázzak arról, hogy milyen szar is az AC ezután? Egy világ dőlt össze bennem.

AC mean the 4th game.
:D :D :D Ezt lájkoltam :D

Annyit még a játék védelmére mondanék, hogy azért sokkal több munka van benne, mint egy COD-ban, azért mindig összeszednek pár apró újítást, meg azért egy hatalmas nyílt világot, ilyen grafikával nehezebb megcsinálni, mint egy csőszerű pályát, és a történet is jóval hosszabb.(itt a minőségét a történetnek nem említem -.- ) De nem valószínű, hogy egyhamar megveszem. Az ACIII-at előrendeltem. A IV-et nem fogom. Kíváncsiságból valószínűleg valamikor(esetleg leárazáskor) megveszem, de az nem a megjelenés évében lesz... Akármennyivel több munka is van benne a COD-hoz képest, ha egy GTA-hoz hasonlítom, sajnos az a munka nagyon kevés...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 23. 23:39

Egyetértek az előttem lévőkkel!
Imádom/Imádtam ezt a játéksorozatot, kb. 2 évig a bolondja voltam, annyira, hogy a GTA-t még hanyagoltam is, 11 hónapot pihentettem a GTA-t, és helyette csak AC-ztem... Azonban, 2013. februárjában meguntam az AC-t, elegem lett a 3-ból, és újra GTA-zni kezdtem, amit még most sem bántam meg!
Engem még mindig sokkol, hogy az Ubisoft ennyire igénytelen! Emellett, a Far Cry-ból is akarnak még egy részt 2014-ben, és szerintem a Watch Dogsnál is így lesz... -.- Minek elcseszni ilyen jó címeket? :@
Nyugodtan adjanak ki minden évben játékokat, DE az biztos, hogy én nem fogom megvenni őket, talán egyszer beszerzem az AC IV-et, de az nem most lesz, illetve a Watch Dogsot még meg sem fogom venni! Egyszerűen unalmasnak és egyhangúnak találom, és őszintén bevallom, hogy eddig csak 1 videót láttam róla, de azonnal elment tőle a kedvem...
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 24. 16:17

Azzal mi a baj, hogy az elkövetkező 1-2 évben új Far Cry jöhet?

Válasz küldése