Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 08. 29. 10:37

Van egy problémám a Revelations-el. Nekem Ottoman edition-öm van és ahhoz jár a Lost archive DLC. Mindent úgy csináltam ahogy a papír írta, le is töltődött a telepítő, le is telepítette, de az Istenért sem látom a ruhákat, küldiket, pedig mindent megpróbáltam. Ha valaki tudja mi a baj, kérem segítsen! :(

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 29. 11:09

scoobydooesben10fan írta:Van egy problémám a Revelations-el. Nekem Ottoman edition-öm van és ahhoz jár a Lost archive DLC. Mindent úgy csináltam ahogy a papír írta, le is töltődött a telepítő, le is telepítette, de az Istenért sem látom a ruhákat, küldiket, pedig mindent megpróbáltam. Ha valaki tudja mi a baj, kérem segítsen! :(
A küldetések nem Eziónál vannak, hanem a menüben kell keresni. Habár, a Lost Archive DLC egy retek! FPS-es nézetű, mint az elején lévő Desmondos hülyeségek, csak most Clay Kaczmarekkel, azaz a 16-os alannyal kell menni.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 08. 29. 11:34

De itt a lapon ruhákat is ígérnek!
Ezio's Ultimate armor, Armor of Brutus és Altair's Robe. Semmit nem találok belőle.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 29. 12:14

Ha jól emlékszem, akkor azokat valahol az options menüben találhatod. Az a lényeg, hogy nem a játékban, hanem a start menün belül.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 08. 29. 12:18

Az Inventory => Outfits-ben lenne nem? Nekem ott csak az öreg Altair ruhája van. Az is azért, mert megcsináltam a 8. szekvenciát 100%-ra.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 29. 12:39

Igen, elvileg ott lenne.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 08. 29. 13:40

Nekem nincs ott.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 29. 13:50

scoobydooesben10fan írta:Nekem nincs ott.
Ja, ez nálam is így volt. A 2012-es E3 napján ingyen megkaptam a DLC-t PS3-ra, s pár nap után a ruhával együtt eltűnt minden, kivéve a Vlad Tepeses DLC. Tehát, ez a játék hibája lehet, hogy nem jeleníti meg a ruhákat :(.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 08. 29. 14:00

Pedig nekem kellenek azok a ruhák! Mit csináljak jelentsem a support-nak?

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 31. 18:55

Kiscserko írta:Az AC III-ról SZERENCSÉRE még nem tudok sok mindent, de eddig úgy érzem, méltó folytatása lesz a sorozatnak, valahogy úgy, ahogy a 2 után folytatni kellett volna. Nem hiszem, hogy ezzel véget érne a sorozat, a Ubisoft mindíg a pénzt szerette jobban a történetnél.
Ne lepődj meg, ha csalódni fogsz. A sztori teljesen értelmetlen, Connor pedig minden idők egyik legszarabb videojátékfőhőse. A főküldetések pár kivételével mind unalmasak.
Igazából az nekem a fájó, hogy érződik a játékon az összecsapottság, nekem úgy tűnik az tehet a felsorolt rossz dolgokról.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 31. 19:13

Hüblookohelimedion írta:
Kiscserko írta:Az AC III-ról SZERENCSÉRE még nem tudok sok mindent, de eddig úgy érzem, méltó folytatása lesz a sorozatnak, valahogy úgy, ahogy a 2 után folytatni kellett volna. Nem hiszem, hogy ezzel véget érne a sorozat, a Ubisoft mindíg a pénzt szerette jobban a történetnél.
Ne lepődj meg, ha csalódni fogsz. A sztori teljesen értelmetlen, Connor pedig minden idők egyik legszarabb videojátékfőhőse. A főküldetések pár kivételével mind unalmasak.
Igazából az nekem a fájó, hogy érződik a játékon az összecsapottság, nekem úgy tűnik az tehet a felsorolt rossz dolgokról.
Mivan? :D
Most mire válaszoltál? :lol: Kiscserko már végigjátszotta az AC-t, nem értem, hogy ezt kinek írhattad...
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 31. 19:19

Azt már majdnem egy éve írtam, azóta 100%-ra már kivittem a játékot. Bár bizonyos mértékben csalódtam, (nem is kicsiben) mégis ezt tartom a sorozat eddigi legjobb darabjának. A sztori összességében valóban elég gáz, viszont Connor egy nagyon jól eltalált karakter. Fogadjunk, hogy neked Ezio tetszett jobban! Mindig ez van, vannak, akik nem úgy látják, mint a többiek, és számukra Ezio maga volt a tökély, Connor meg egy sz*r. Még mindig tartom a véleményemet, hogy a III az a rész, amivel a II után folytatni kellett volna. Nem véletlenül nem lettek számozott részek, azokat igazán ki lehetett volna hagyni. Egyetlen értelmük annyi volt, hogy amíg azokat kiadták, a III-at készítő csapat dolgozhatott. És igazam lett, hogy a nagy "lezáró epizód" reklámnak a pénz volt csupán a lényege. Hasonlóan a GTAV-höz, az Assassin's Creed története is a mindenható dollár körül forog.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 01. 06:51

Megszívatott az fórum. Valamiért az első oldal rakta be legújabbnak :S

Nem értem Connort, hogy tarthatod jó főszereplőnek. Együgyű, naiv, hülye és álomvilágban él. Amikkel még nem is lenne baj, ha a játék végére kinőné ezeket. Csak sajnos ugyanolyan hülye marad végig.
Ráadásul még ellenszenves is, mert mindenkinél különbnek érzi magát. A kis álomvilágában azt hiszi ő a világban a jóság, a templomosok meg a gonoszak. Aztán kiderül, hogy ez nem így van, de ő továbbra is marad ebben a hülye hitben

Ezio? Connortól jobb főszereplő, de ez nem nagy eredmény. Tőle bárki jobb.
Kiscserko írta:Hasonlóan a GTAV-höz, az Assassin's Creed története is a mindenható dollár körül forog.
Minden játék megalkotása a mindenható dollár megszerzéséért történik

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 09. 01. 12:52

Hüblookohelimedion írta:Megszívatott az fórum. Valamiért az első oldal rakta be legújabbnak :S
Ja, akkor már értem :D
Hüblookohelimedion írta:Nem értem Connort, hogy tarthatod jó főszereplőnek. Együgyű, naiv, hülye és álomvilágban él. Amikkel még nem is lenne baj, ha a játék végére kinőné ezeket. Csak sajnos ugyanolyan hülye marad végig.
Ráadásul még ellenszenves is, mert mindenkinél különbnek érzi magát. A kis álomvilágában azt hiszi ő a világban a jóság, a templomosok meg a gonoszak. Aztán kiderül, hogy ez nem így van, de ő továbbra is marad ebben a hülye hitben
Ezio? Connortól jobb főszereplő, de ez nem nagy eredmény. Tőle bárki jobb.
Mivel én ezzel nem értek egyet, nem akarok értelmetlen vitát kezdeményezni, ezért egyezzünk meg abban, hogy nem egyezik meg a véleményünk.
Hüblookohelimedion írta:Minden játék megalkotása a mindenható dollár megszerzéséért történik
Jaj, érted, hogy értem. A GTAV-nek volt ez a "reklámja", még régen, hogy a történet a mindenható dollár megszerzése körül forog. És itt az AC, melynek a fejlesztője, az Ubisoft egyfolytában elég gyér minőséggel, évente ad ki játékokat, minimális változtatással, és van képe ugyanannyiért adni, mint egy GTAV-t, és még gyűjtői sz*rok is vannak hozzá, meg ezeregy olyan DLC, ami egy küldetést tartalmaz, kb 10 perc, 1000 Ft, és úgy reklámozzák, hogy egy óra. Szóval csak a pénz érdekli őket. Azaz a mindenható dollár megszerzésével próbálkoznak a játékaik kiadásával, minden mást elfelejtve(például a rajongókat). Érted már, hogy értem?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 01. 13:08

Én is osztom Kiscserko véleményét az AC3-mal és Connorral kapcsolatban. A 3. rész sok mindenben az elvárásaim és az Ubifos túlhypeolt marketingjén alulteljesített, de komolyan mondom, most így jobban áttekintve a dolgokat, jobban belegondolva minden hibája ellenére ez volt az első AC, ami az első rész óta valóban meg is érte a 10 000 Ft feletti árát (bár nekem nem tetszett az első rész, csak mivel az volt a nyitórész, ezért annál érthető volt az ár). És ahogy Hüblookohelimedion is mondta, ezt nem egy kiváló sztorival (mert bár nem volt rossz, tényleg nem volt olyan kiváló), nem is egy jó, változatos, szerethető főküldetés-sorozattal (mert néhány kivétellel tényleg kakik lettek a főküldetések) és enyhén szólva nem is egy bugmentes megvalósítással tette, hanem egy teljesen új, átgondolt fizikai motorral és néhány új, apró de mégis elég új dolog bevezetésével. És bár az AC3 sosem lesz a kedvenc játékom, a szar főküldetéses végigjátszás ellenére pont van benne annyi új dolog, amitől azért ha nem is dobok hátast (főleg ennyi buggal meg egy továbbra is szar, alig fejlődő, elcseszett multival), mégis elég arra, hogy megemeljem a kalapom.

A Connoros témáról: Lehet, csak én láttam így, de nekem már a legelső előzetesek óta úgy tűnt, mintha az Ubi egy vérengző, Arnold Schwarzeneggeres Predátorként akarta beállítani Connort, aki a gyilkoláson és a Britek és az állatok levadászásán kívül semmihez sem ért. Aztán a játékban kiderült, hogy ez részben csak a marketing része volt (mint sajnos sok más is) és azért Connort sem csak a vér hajtja. Azzal kapcsolatban nem nagyon akarok vitába szállni, hogy Connor és Ezio közül ki volt a jobb főszereplő. Két teljesen más egyéniségről beszélünk. Azt be kell valljam, hogy Ezio egy nagyon picivel szimpatikusabb volt egyetlen dologban, ez pedig a nyelv volt, mert az olasz nyelvet sokkal szívesebben hallgattam/hallgatom, mint Connor indián makogását valamint Eziónak valóban nagyobb jellemfejlődése volt (bár neki 3 teljes rész állt a rendelkezésére ezügyben, míg Connornak csak 1), véleményem szerint ha Haythammel nem kellett volna az elején olyan sok szekvenciát végigszenvedni, az jobbat tett volna Connornak is. Ettől függetlenül a teljesen katasztrofális, naiv, buta, álomvilágban élő jelzőket azért túlzásnak tartom. Arról meg nem is beszélve, hogy pont hogy Ezio is álomvilágban élt, főleg hogy 3 részen keresztül azt hitte, hogy minden nő gerjed rá. -.- Szóval Connor egyáltalán nem olyan vészes főszereplő, én mind őt, mind pedig Eziót egyformán jónak tartom.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése