Beszélgetés a térképről

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 09. 08. 13:29

Mivel már számtalanszor voltam szemtanúja annak, hogy egy-egy hír alatt, oda nem igazán illő beszélgetéseket kezdeményeztek a játék térképével kapcsolatban, ezért úgy gondoltam, nyitok egy külön témát a fórum ezen szekciójában, ahol megbeszélhetitek aggodalmaitokat, észrevételeiteket.

Emellett linkelem a GTAForums.com ehhez kapcsolódó témáját, ahol érdekes dolgokat lelhetnek az angolul tudók. Természetesen onnan is oszthattok meg érdekességeket magyarul.

Íme.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 08. 16:47

Shotgun írta:Mivel már számtalanszor voltam szemtanúja annak, hogy egy-egy hír alatt, oda nem igazán illő beszélgetéseket kezdeményeztek a játék térképével kapcsolatban, ezért úgy gondoltam, nyitok egy külön témát a fórum ezen szekciójában, ahol megbeszélhetitek aggodalmaitokat, észrevételeiteket.

Emellett linkelem a GTAForums.com ehhez kapcsolódó témáját, ahol érdekes dolgokat lelhetnek az angolul tudók. Természetesen onnan is oszthattok meg érdekességeket magyarul.

Íme.
Jól van megcsinálva az biztos! :D zsír lesz ez a játék,8 nap múlva csapatás!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 08. 18:51

Jó ötlet volt ez a topic, mert már én is untam minden hír alatt csatába szállni azokkal, akik aggódnak a térkép méretei miatt. A R* megmondta, hogy ez lesz a legnagyobb területű játék, amit valaha csináltak és mivel a játék marketingjét a 3 főhősön kívül szinte csak a térkép méretére építik már szinte a bejelentés óta, ezért én úgy gondolom, hogy nem nagyon van túlzás abban, amit mondtak. Bár azért részben megértem, hogy néhányan azt mondják, hogy csak akkor hiszik el, ha a saját szemükkel látják, ez teljesen oké is volt, csak amikor már mindenféle térképspekulációkra mutogattak és úgy mondták, hogy nagyobb térképre számítottak, akkor már valóban kicsit felment a pumpám és veszekedtem a hírek alatt. De most már van egy térképadatunk, ez a 49 négyzetmérföld, ami szerintem eléggé nagy. Szóval szerintem egy percig sem kell aggódni a térkép méretei miatt, mert tuti óriási és változatos lesz, hála az égnek nemsokára mi magunk is megtudhatjuk a pontos méreteket. :)

Egyébként nem szeretnék OFF-olni, de felmerült bennem egy kérdés a mai nap folyamán. Ez pedig az lenne, hogy tudtommal egy-két adminisztrátort kivéve mindannyian PC-sek vagytok és arra ugye egyelőre még nem jön a játék. Ezzel kapcsolatban annyi kérdésem lenne csupán, hogy akkor hogyan fogtok majd cikkeket írni meg véleményeket mondani a játékról? :D Bár most jut eszembe, hogy azért vannak konzolosok is köztetek, így gondolom, nem lesz gond ezzel. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 08. 18:53

R* nem nagyon szokott hazudni! Hatalmas térkép lesz. Online-t is nagyon várom. :) mák h van xbox-om meg h decemberig tart a live-om.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 08. 19:49

Nekem is kb. addig tart, de idén karácsonyra is veszek egy arany live tagságot, hogy tovább csapathassam a multit is. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 09. 08. 19:56

MOB662 írta:R* nem nagyon szokott hazudni! Hatalmas térkép lesz. Online-t is nagyon várom. :) mák h van xbox-om meg h decemberig tart a live-om.
Azért IV-nél kicsit blöfföltek, mert ott is az volt, hogy nagyobb lesz, mint a San Andreas, aztán mégse volt az, bár most a GTAForumsos srácok munkái alapján nincsenek kétségeim.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 08. 20:03

Egy szóval sem mondták a GTA IV-nél, hogy nagyobb lesz, mint San Andreas.

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 09. 08. 20:09

Visali írta:Egy szóval sem mondták a GTA IV-nél, hogy nagyobb lesz, mint San Andreas.
Nekem úgy rémlik, hogy azt is úgy hirdették, mint az eddigi legnagyobb GTA.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 08. 22:59

Én már akkor írtam a híreket, ilyen nem volt.

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 09. 09. 16:24

http://i.imgur.com/0ZpNNCq.jpg (már nem merem beilleszteni, mert tökmindegy milyen %-ot adok meg, valakinél úgy is szarul jelenik meg)

Úgy tűnik az V is előkelő helyen szerepel ebben az összehasonlításban, de mindig ledöbbenek mennyire hatalmas a Just Cause 2. Csak aztán eszembe jut az is, hogy mennyire üres meg, hogy már én éreztem szarul magam amiatt, hogy nem tetszik. Annyi lehetőség lakozott benne amit kihasználatlanul hagytak, hogy már nekem volt kellemetlen.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 10. 06:38

Én csak videót néztem a Just Cause-ról, de komolyan mondom 2 perc után lazán hányingerem lett tőle. Nagyon nem tetszik se megjelenésre (direkt nem grafikát mondok, mert szerintem lehet egy játéknak ronda a grafikája és mellette tud stílusos is lenni egyben, és ebben az esetben tökéletes, ha jó a játékélmény [WoW, GTA SA]), se stílusra. Kidolgozatlan nekem, ráadásul akár egy jármű, vagy egy karaktermegmozdulástól is felfordul a gyomrom ha ránézek.
Bocs az OFF-ért de ennek ki kellett jönnie belőlem. :D

Egyébként jó link, érdekes összehasonlítás. :) Bár ha már az Oblivion-t odarakták akkor már egy Skyrim-re is kíváncsi lennék. Mondjuk úgy GOTY-be, ott ugye már nagyobb a map mint az alapban.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 10. 08:16

A térkép kicsi lesz :D Egyszerű a válasz: Álomban láttam egy négyes számot, ami nyilvánvalóan a GTA IV -re való utalás. Ezután a megtévesztő 2/3 -d jelent meg előttem egy atlasz kíséretében, amiből tudom, hogy a Los Santos nevű város kétharmada lesz a GTA IV maximális méretének (mármint a városénak). Ekkor jelent meg egy sárga dolmányos varjú egy tizenhetes számmal a csőrében. Tudvalevőleg ez a hazugság két jele, így biztosak lehetünk abban, hogy a GTA V térképe kicsi lesz. Remélem érthető volt mindenkinek az okfejtésem :D

U.i.: Ez a hozzászólás csak az egyre hülyébb érvek paródiájaként jelenik meg. Ezek az "érvek" mind a térkép méretének drasztikus csökkenéséről adnak hírt. Nem feltétlenül az oldalon feltalálható hasonszőrű véleményekről beszélek; minden jog fenntartva, reklamációt nem fogadok el, stb.,stb.

Hozzáteszem egyébként azt, hogy ha már úgyis a térképről kell beszélgetni, akkor itt van egy kérdés:
Oké, hogy nagy lesz a térkép, de a kérdésem inkább az lenne, hogy mit is mondtak: belső helyszínekkel (mondjuk bányákkal, vagy házakkal) és víz alatti világgal együtt, vagy amúgy lesz nagy?
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 10. 09:37

dani.szentgali írta:Nekem is kb. addig tart, de idén karácsonyra is veszek egy arany live tagságot, hogy tovább csapathassam a multit is. :D
XboX-on megvan szabva az online hozzájárulás :shock: ???
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 10. 11:02

Úgy hívják, hogy előfizetés.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 10. 12:30

VoorstedelijkeViking: Hidd el, nagy lesz! ;) De ne aggódjatok, most már kiszálltam ebből a térképvitából, gondoljátok a térképet akkorának, amekkorának akarjátok. :) Már többször fölösleges veszekedésbe szálltam a térkép méreteit illetően, de tanultam belőlük, így a magam részéről megjelenésig felfüggesztem ezt a térképdolgot. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése