Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 09. 01. 15:24

A nyelvvel egytértek, főleg, mivel már korábban valahol írtam, imádom az olaszt. Csak az a baj, hogy nem igazán jött át az olasz nyelv, talán, ha igazi olasz lett volna a főszereplő hangja, vagy igazi olasz akcentussal beszélte volna az angolt, de annyi is elég lett volna, ha Connorhoz hasonlóan néhány emberhez olaszul beszélt volna, nem csak a mondatok végén nyögött volna be pár olasz szót. Itt van ellenben ezzel a GTA Nikoja, akit nem szerb szinkronizált, de Michael Hollic olyan jól utánozta a szerb akcentust, hogy nagyon átjött. Meg is magyarázták ott, hogy miért nem szerbül beszél, mégis mondott néhány mondatot így. Szóval Ezio nyelvét jobban bírtam volna, ha nem úgy tűnt volna, hogy ő egy meleg amcsi, aki hallott pár jólhangzó olasz szót, és azokkal próbálna bevágódni a Firenzei pasiknál. Ennyit a nyelvekről.

Szerk.: A nyelvet megpróbálták úgy kompenzálni a BH-ban, hogy volt olasz szinkron, de ott Ezio hangja botrányos. De Mario olasz hangját bírom :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 01. 20:35

Nekem igazi olaszokat még nem nagyon volt szerencsém beszélni hallani, így én igazából Ezióék akcentusával is megvoltam elégedve. Nekem nem volt azzal sem gondom egyik Eziós részben sem, hogy csak egy-két olasz szót nyögött a mondatok végére. Bár azért az nem teljesen igaz, hogy egy olasz mondatot sem mondott soha senkinek. Mikor megöltünk valakit és az Animusban még meghallgattuk utolsó szavait, akkor is beszélt hozzá egész mondatokat olaszul. Bár a "Requiescat in pace" az pont latin, de van, hogy ezelőtt a mottó előtt is mond valamit, azt már nem tudom, hogy olaszul vagy latinul. Egyébként megfigyelhetőek kisebb apróságok, amelyekben kicsit hasonlít a két nyelv.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 09. 01. 20:45

Az olasz a latin nyelvcsaládba (vagy mibe) tartozik. Gyakorlatilag a latinon alapszik, ezért hasonlítanak ennyire.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 01. 20:55

Értem. Nekem is így rémlett, csak nem voltam benne biztos és nem akartam hülyeséget írni. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 09. 15:47

Nagyon rossz! -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 10. 12:21

NikitaDragovich írta:Nagyon rossz! -.-
Még most is alig tudom elhinni, hogy ezek a faroknélküliek a farkaspakkos baromságaikkal vannak elfoglalva az Ubifosnál! -.- Szerencsétlen idióták! Semmit nem tudnak egy jó multiplayerről! Lehet, hogy a COD-ban a "csőpályás" szingli szarabb, mint egy AC szinglije, de hogy a multija még a zéró fejlődés ellenére is kilométerekkel szórakoztatóbb, az biztos! Komolyan mondom, ezek egyre szánalmasabbak! -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 10. 15:24

Dani: Ja, egyetértek veled.

Egyébként, ezeket elfelejtettem kitenni:


YoT-bNFt5zE

Emellett, ez egy nagyon jó hír ;).


Végezetül, ezzel az Ubisoft végleg elásta magát... -.- Új AC... -.-


Szerk: Ha ebben a kalózos hülyeségben a főszereplő nem is templomos, s nem is asszaszin, akkor miért az a neve ennek a zagyvaságnak, hogy Assassin's Creed: Pirates?! :@
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 10. 15:29

Ez most komoly?! Mi a jóistenért kell ennyi kalózjátékot csinálni?! ÉS ami a legnagyobb kérdés: MI A FRANC KÖZE VAN ENNEK AZ AC-HEZ????!!! ELMEHET AZ EGÉSZ UBISZAR A JÓ BÜDÖS KUR... akarom mondani KONYHÁBA!!!!!!!! Idióta banda! Ezek után már tényleg azt kívánom, bukjanak el a hülye elcseszett sorozatukkal együtt!!!! :@
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 10. 15:35

dani.szentgali írta:Ez most komoly?! Mi a jóistenért kell ennyi kalózjátékot csinálni?! ÉS ami a legnagyobb kérdés: MI A FRANC KÖZE VAN ENNEK AZ AC-HEZ????!!! ELMEHET AZ EGÉSZ UBISZAR A JÓ BÜDÖS KUR... akarom mondani KONYHÁBA!!!!!!!! Idióta banda! Ezek után már tényleg azt kívánom, bukjanak el a hülye elcseszett sorozatukkal együtt!!!! :@
Hát ja. És tudod mi a legviccesebb? Hogy ehhez is kiadnak majd húszezer DLC-t.... -.-
Sőt, ez a hülyeség egy kisebb DLC-nek felelne meg az AC 4-hez, nem pedig egy teljes jogú résznek! :@

Emellett, kinézem az Uborkából, hogy ebből is csinálnak idióta Editionókat, meg teljes áron fogják adni...

Szerk: Nekem erre az egészre ez a véleményem:
http://www.youtube.com/watch?v=VZ9qBln5J1U
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 10. 15:36

Tőlem csinálhatnak, amit akarnak, én úgysem veszem már meg! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 09. 10. 16:16

Emberek, az mobil játék....

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 09. 10. 16:28

Kicsit szerintem félreértettétek. A Pirates csak egy telefonos játék lesz, nem egy egész teljesértékű rész. Ez lehetne DLC a IV-hez? Miért, a DLC-t rárakhatod a telefonodra és játszhatsz vele? Ha ehhez is kiadnak DLC-ket, amit nem tartok valószínűnek, de ha mégis, az kit zavar? Az Editionokat is kétlem, ahogy egy telefonos játokot nem is fognak egy konzolos árán adni. Hogy miért kell ennyi kalózos játékot csinálni? Mert rengetegen szeretik, és igazat megvallva a hajózás az eddigi legjobb dolog, ami az AC-vel történt. Ez az új AC, törődjetek bele.

Komolyan, a kiakadásotok, főleg, amiken kiakadtatok teljesen hülyeség, használhatnátok az agyatokat.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 10. 16:40

Kiscserko írta:Kicsit szerintem félreértettétek. A Pirates csak egy telefonos játék lesz, nem egy egész teljesértékű rész. Ez lehetne DLC a IV-hez? Miért, a DLC-t rárakhatod a telefonodra és játszhatsz vele? Ha ehhez is kiadnak DLC-ket, amit nem tartok valószínűnek, de ha mégis, az kit zavar? Az Editionokat is kétlem, ahogy egy telefonos játokot nem is fognak egy konzolos árán adni. Hogy miért kell ennyi kalózos játékot csinálni? Mert rengetegen szeretik, és igazat megvallva a hajózás az eddigi legjobb dolog, ami az AC-vel történt. Ez az új AC, törődjetek bele.

Komolyan, a kiakadásotok, főleg, amiken kiakadtatok teljesen hülyeség, használhatnátok az agyatokat.
Az oké, hogy ez egy telefonos játék, de minek kell minden évben új AC?! -.-

Amúgy, a előzőekben egyetértek. Bocs.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 10. 17:47

Kiscserko írta:Kicsit szerintem félreértettétek. A Pirates csak egy telefonos játék lesz, nem egy egész teljesértékű rész. Ez lehetne DLC a IV-hez? Miért, a DLC-t rárakhatod a telefonodra és játszhatsz vele? Ha ehhez is kiadnak DLC-ket, amit nem tartok valószínűnek, de ha mégis, az kit zavar? Az Editionokat is kétlem, ahogy egy telefonos játokot nem is fognak egy konzolos árán adni. Hogy miért kell ennyi kalózos játékot csinálni? Mert rengetegen szeretik, és igazat megvallva a hajózás az eddigi legjobb dolog, ami az AC-vel történt. Ez az új AC, törődjetek bele.

Komolyan, a kiakadásotok, főleg, amiken kiakadtatok teljesen hülyeség, használhatnátok az agyatokat.
Nekem te ne ugassál! Azon felül, hogy abban igazad van, hogy a mobiljátékot elnéztük, nekem te ne szabd meg, hogy mikor és hogyan használjam az agyamat! Fáradt vagyok és ideges, minden kezd rossz irányba menni! Én meg is mondtam, hogy engem nem zavar a DLC, mert már a legelső DLC-vel rendelkező játéknál megutáltam ezt az aljas és alattomos trendet! Ha kinyitnád a szemed, akkor látnád, hogy nem a telefonos szarságra írtuk azt, hogy teljes játék árán adják ki, hanem az AC Liberation HD-re meg az AC4-re! Azzal konkrétan nincs akkora baj, hogy kalózos játékokat csinálnak, hanem azzal, amit már jóval korábban megbeszéltünk, hogy nincsen semmi bátorságuk egy AC-től független kalózos játéksorozatot csinálni! Az meg az egyik legnagyobb ostobaság, hogy ez a legjobb dolog, ami a sorozattal történt! Számomra az AC3-tól megszűnt létezni ez a sorozat, mármint a 3 még jó, de az utána következők nem! Amúgy meg nem értem, hogy pont te, a jó játékérzékeddel nem veszed észre, hogy az a reformálás, amit most az Ubi csinált az AC-vel, az kb. olyan, mintha mondjuk a Battlefieldet beleültetnék egy három éven aluli Need For Speed játékba, azaz TELJESEN, TÖKÉLETESEN SZAR ÉS ÉRTELMETLEN! Erről ennyit!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 10. 19:57

Ajjaj mi megy már megint itt. Dani ezt szerintem most egy kicsit túlreagálod. Higgadság, pár nap és kezedben foghatod a GTAV-t, majd azon levezeted a feszültséget, ne itt az embereken. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Válasz küldése