[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 11. 19:58

insanity06 írta:nem csak hogy láttam de alá is írtam! De nem értem miért mert így is úgy is meg fog jelenni. Ha meg is jelen akkor sem fog zavarni. De mind1 is. Nem kell komolyan venni ezt a hülyeséget. A R* ha akarja akkor is kiadja. Márpedig miért ne akarná??
Ha emiatt nem jelenik meg PC-re veszel nekem egy konzolt :D :D

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 09. 11. 21:31

Kisprobegt írta:
insanity06 írta:nem csak hogy láttam de alá is írtam! De nem értem miért mert így is úgy is meg fog jelenni. Ha meg is jelen akkor sem fog zavarni. De mind1 is. Nem kell komolyan venni ezt a hülyeséget. A R* ha akarja akkor is kiadja. Márpedig miért ne akarná??
Ha emiatt nem jelenik meg PC-re veszel nekem egy konzolt :D :D
hahaha :D már meg is vettem csak gyere érte :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 09. 11. 21:56

Nevetséges. Nem tudom, pontosan mit akarnak ezzel elérni, de amit művelnek, az az arrogancia, a beképzeltség és a rosszmájúság felsőfoka. Egyébként úgy is megjelenik PC-re, ha nem max megölöm magam, nem nagy cucc.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 12. 07:56

én is láttam a neten azt a gyereket aki idõ elõtt megkapta GTA V-t nem tudom pontosan de magyarul az a cime a videonak hogy ,,A Rockstar Games ajándéka"
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 12. 08:19

Franklin465 írta:én is láttam a neten azt a gyereket aki idõ elõtt megkapta GTA V-t nem tudom pontosan de magyarul az a cime a videonak hogy ,,A Rockstar Games ajándéka"
biztos hogy nem tesz ilyet a Rockstar, egy feltételezhetően olyan esettel, aki 2 percen belül felb@ssza a netre vidiket belőle

valakit nem érdekel a GTA 5 BradyGames útmutató? az dobhatna egy üzit ! legalább a postát megspórolhatnánk, hogyha többet rendelünk...én szeretnék egyet, de egyedül nagyon húzós

Los Santos
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. 08. 30. 12:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Los Santos » 2013. 09. 12. 10:36

Nem akartam új témát nyitni ezért,
De itt van az én toplistám, amibe azok a járművek szerepelnek, amiket viszont akarok látni a IV-ből az V-be:
Feroci
Primo
Schafter (a régi)
Sentinel (a IV -es)
Presidente
Rapsody
Admiral
Hauchou
Club (bár az San Andreas, de valami jo kis Golf jöhetne)

van még egy pár, csak azokat szerencsére már láttam képeken, ezért nem kerültek fel a listára.

Obey márka ütni fog ;)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 09. 12. 12:49

király engem már fel is hívtak, hogy mikor hozhatják a játékot. Mondtam is "MINÉL ELŐBB!!!!!!!!!!!!" :D Szóval kedd délután már királyság lesz ;)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 09. 12. 19:30

Hamarosan indítom a petíciót a világ kórházainak bezárásáért, a vakok intézetének lerombolásáért, a hallássérültek legyilkolásáért és a rabszolgatartás bevezetéséért :roll: a petíció indítója meg a nevét sem vállalja, gondolom az a tipikus 10 éves amerikai "kanapés provokátor", ha neki ez az egyetlen szórakozása, akkor én ráhagyom :P a Rockstar úgysem törődik az ilyen petíciókkal, a múltkoriból sem lett semmi (sajnos), ebből sem lesz (szerencsére).
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 19:38

insanity06 írta:király engem már fel is hívtak, hogy mikor hozhatják a játékot. Mondtam is "MINÉL ELŐBB!!!!!!!!!!!!" :D Szóval kedd délután már királyság lesz ;)
Engem még nem nagyon hívtak, de a rendelésben megírtam nekik, hogy mikor hozzák! :D Remélem, tényleg időben kihozza a KonzolokSzervize. ;) :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 09. 12. 19:40

bakker ezek a napok a legrosszabbak. Szinte kibírhatatlan ez a pár nap. Egy játék se köt le. SEMMI. Unatkozom egész nap. Jöjjön már mert ez így nem mehet tovább :D már mindent tételt megtanultam érettségire ott vagyok xD :D (egy kis túlzással) Bárcsak nyáron jött volna :(
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 09. 12. 19:41

insanity06: addig is játsz a Big Rigs: Over the Road Racing-el, szerintem van olyan jó mint a GTA V lesz.
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 19:42

insanity06 írta:bakker ezek a napok a legrosszabbak. Szinte kibírhatatlan ez a pár nap. Egy játék se köt le. SEMMI. Unatkozom egész nap. Jöjjön már mert ez így nem mehet tovább :D már mindent tételt megtanultam érettségire ott vagyok xD :D (egy kis túlzással) Bárcsak nyáron jött volna :(
Ezen már fölösleges bánkódni, mindenesetre nekem is jobban jött volna, ha nyáron jött volna. Napi 7-8 tanóra, edzés meg külön nyelvvizsgára készülés mellett szinte semmi időm nem lesz vele játszani (már ha kihozzák). :( :( :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 12. 19:44

Én azt ajánlom, hogy a GTA San Andreast vegyétek most elő erre a pár napra. :)

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 12. 19:45

Hát nektek konzolosoknak arany dolgotok van..4 nap múlva itt a játék. De mit mondjak én :D? Nekem vagy még félév a játék és úgy unatkozom mint insanity06 :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 19:48

Visali írta:Én azt ajánlom, hogy a GTA San Andreast vegyétek most elő erre a pár napra. :)
Elővenném én, ha a laptopom vinné. :D De sajnos enyhén szólva nem gamerlaptopom van, alig-alig jobb egy notebooknál, ventilátora, azaz hűtése mint olyan nincs, a proci is sz*r, szóval erre a pár napra inkább még nem játszok semmivel, tanulok amennyit tudok, a GTAV mellett úgyis elég nehezen fog menni. XD :D :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt