[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 13. 14:36

Szerk.: PUFF, remove.

Én viszont egy kérdéssel indítanám a péntek 15 óra harminchatodik percét: Hogy működik a GTA Online apa-anya genetikai izébigyó rendszere?
Guess who's back!

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 13. 14:39

A Take-Two elkezdte leszedni a gameplay videókat Youtuberól. :)

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 13. 14:42

le van irva a multipalyer-hez itt az oldalon pontosan hogy hogy müködik ez az egész GTA online a másik meg az hogy sajnálom az R* de nagyon hülyék lehettek hogy valahogy ki tudtak engedni pár darab játékot valaki nagyon nem szereti a PS3-at XD ezt látnotok kell ez az egyik réggebi Treiler XD xboyx 360 és PS 3 viszinyitás kész vicc

http://www.youtube.com/watch?v=j2UIyE9ZDFU

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 13. 16:29

Én csak az autós játékokat szeretem konzolon. Nemrég kipróbáltam milyen a GTA SA PS2-n. Hiába konzol játék a GTA én nem tudtam normálisan irányítani. De a legszörnyűbb az a lövés. Hogy automatikusan becélozza az ellenséget. Ez nem tetszett. Jó van benne free aim de azt egyszerűen nem bírtam kezelni. Ami miatt még mindig PC-s vagyok( ahogy itt már valaki írta ) az az egér és a billentyűzet. Hisz ezen nőttem fel, nővők fel és még sokan mások is. Jó egy idő után biztos én is tudnám kezelni a konzolt de nekem a PC fele húz a szívem :)

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 13. 16:40

én konzolon nőttem fel szóval aki konzolon nő fel tudja használni de igazad van hisz PC-eknek is elég könnyű az irányitás de aki meg szokja a konzolt az már nem mondhat rosszat rá :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 09. 13. 17:42

Engem leginkább a járművek fizikája aggaszt! :(
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 13. 17:44

Ha nem L.A. Noire féle lesz akkor engem nem nagyon fog érdekelni hogy milyen lesz.

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 13. 17:45

emberek az ab aj hogy ti nagyon meg szoktátok a GTA 4-et ahol sok minden főleg a vezetés sz*r volt szerintem igen is nagyon jó lesz a játék most az hogy a növény nem reagál az embere ez egy kicsi hiba ne hogy már rögtön egy Bug mentes tökéletes játékot várjatok hisz ők is csak emberek hibáznak és leszenk Patch-ek hisz ezzek mind arra valóak hogy hogy meg tudját az R*-ek hogy mi a gond ők meg minél hamarabb be fognak dobni majd Patch.et de szerintem igy si jó élvezhető a grafiak meg ultra jó :D ahogy a kocsik is :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 13. 17:55

Kjissz írta:emberek az ab aj hogy ti nagyon meg szoktátok a GTA 4-et ahol sok minden főleg a vezetés sz*r
Hogy mi??????????????????? :ninja: A GTA IVben szar a vezetés????????

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 13. 18:00

Hüblookohelimedion írta:
Kjissz írta:emberek az ab aj hogy ti nagyon meg szoktátok a GTA 4-et ahol sok minden főleg a vezetés sz*r
Hogy mi??????????????????? :ninja: A GTA IVben szar a vezetés????????
igen szar a vezetés olyan mint ha egy hajóban ülnél kérdez meg pár embert és még sok cik is irja hogy a GTA 4 irányitása olyan volt mint ha egy hajót vezetek volna nem egy kocsit

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 13. 18:06

Kjissz írta:
Hüblookohelimedion írta:
Kjissz írta:emberek az ab aj hogy ti nagyon meg szoktátok a GTA 4-et ahol sok minden főleg a vezetés sz*r
Hogy mi??????????????????? :ninja: A GTA IVben szar a vezetés????????
igen szar a vezetés olyan mint ha egy hajóban ülnél kérdez meg pár embert és még sok cik is irja hogy a GTA 4 irányitása olyan volt mint ha egy hajót vezetek volna nem egy kocsit
Bocs, de én sem értem, mitől szar a GTAIV-s vezetés. Már unom, hogy sok helyen azt lehet olvasni, hogy a GTAIV-ben nem jó a vezetés, a kocsik fizikája meg kanyarodása olyan, mint egy hajóé meg a többi hülyeséget. Szerintem a GTAIV-ben igenis jó a vezetés! Azt pedig végkép nem értem, honnan szedik azt, hogy olyan a mozgása, mint egy hajónak?! Ültetek már hajóban/motorcsónakban/akármiben, ami a vízben mozog? Mert a GTAIV vezetése rohadtul nem olyan. Teljesen élvezhető, jól meg van oldva. Nem is hiányzott nekem, hogy olyan legyen, mint a hülye árkádos versenyjátékokban, ahol úgy mozog minden autó, mintha sziklákat raktunk volna bele minden kanyarban. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 13. 18:12

Kjissz írta:igen szar a vezetés olyan mint ha egy hajóban ülnél kérdez meg pár embert és még sok cik is irja hogy a GTA 4 irányitása olyan volt mint ha egy hajót vezetek volna nem egy kocsit
Ezt most tényleg komolyan gondolod? :o
Szerinted egy autót olyan vezetni, mint mondjuk az NFSben vagy a Sleeping Dogsban? :lol:

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 13. 18:18

igen ültem hajóban és veztem már kocsit és kicsit sem hasonlit a GTa 4 a valos-ra a másik meg az hogy nekem jobban tetszik a GTA 5 fizikája na de fiuk ezzen ne kapjunk össze mindenki mást szeret :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 13. 18:21

BARÁTI FIGYELMEZTETÉS/ WARNING: SENKI NE MENJEN FEL A YOU TUBE-RA!! SAJNOS SZIVÁRGÁS TÖRTÉNT, ERRE A 4 NAPRA MINDENKI BÚJJON EL, KERÜLJE A NETET, HA AKAR MAGÁNAK MEGLEPETÉSEKET KEDDRE!!!!!!!!!!!!!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 13. 18:29

Késő... :( De szerencsére nem sokat tudtam meg, úgyhogy marad meglepetés dögivel.
It's time for the Lance Vance Dance!

Lezárt