[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 14. 19:57

Igen, kicsit én is (igazából nagyon) irigy vagyok azokra, akik már most tolják a GTAV-öt (ráadásul teljesen ingyen, míg én kipengettem a SE árát), de sajnos le kell nyelni ezt a békát. Bár Rockstar69-nek azért ez teljesen érthetően jóval nehezebb, mint mondjuk nekem, mert ahogy mondta, ő még jó ideig nem játszhat a játékkal. Egyébkén nem értem sem a Sonynál, sem az M$-nél, pláne nem a R*-nál, hogy minek kell felrakni a játékot megjelenés előtt?! Más kiadók más játéknál (néhány kivétellel) nem tesznek így. Az ilyen warezolások elkerülése érdekében nem értem, hogy miért nem lehet a digitálisan letölthető verziókat is szeptember 17. 00:00-kor felrakni?! Ez valahogy nem fér a fejembe.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 14. 19:59

A warez nem a digitális anyagból jött valószínűleg, hanem abból, hogy már a logisztikai cégeknél vannak a lemezek. Sőt már a boltoknál, vagy már a futárszolgálatnál. Ott szivároghatott ki inkább a dolog. Hisz a digitális anyag ugye PS store-on fenn volt már 1-2 hete, de abból pár képen meg hangon kívül mást nem szedtek ki.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 14. 20:26

realostew írta:A warez nem a digitális anyagból jött valószínűleg, hanem abból, hogy már a logisztikai cégeknél vannak a lemezek. Sőt már a boltoknál, vagy már a futárszolgálatnál. Ott szivároghatott ki inkább a dolog. Hisz a digitális anyag ugye PS store-on fenn volt már 1-2 hete, de abból pár képen meg hangon kívül mást nem szedtek ki.
Akkor gondolod, hogy a boltok adták ki előbb a játékot?! Kár, hogy nálam nem "szivárgott ki a futárszolgálatnál". Ugyan már, szerintem ha jobban belegondolsz te is rájössz, hogy ez nem olyan lehetséges opció. :) Elvégre a futárok és a cégek/boltok sem adhatják ki hamarabb a játékot, mint amikor kell nekik. Szerintem ez nem lehetséges, még mindig tartom magam az online kiszivárgáshoz. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 14. 20:37

Nem adták ki hamarabb, de egy-egy rosszindulatú és témában jártas alkalmazott lazán odaadhatta haverjának/ feltörte magának a másolás védelmet.
Gondolj bele, egy ilyen beállítottságú személy odaadja a saját példányát spanjának mert ő elkéri hogy feltörhesse magának, onnantól meg már terjed mint a pestis. De ha a digitálisat törték volna fel, akkor már a múltkori PS store-os botrány után pár nappal fenn lett volna a warez.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 14. 20:38

Dani,baromság amit mondasz,több gyerek is youtubon mutogatja a GTA 5 tokját az összes papírokkal meg térképekkel meg mindennel,egyszerűen egy raktárban porosodnak kb 1 hónapja a játékok hatalmas kartondobozokban,és még az is rá van írva hogy melyik PS melyik xbox úgyhogy nem nehéz kilopni párat,de mivel a boltok elöbb megkapják,ott is simán játszhat vele az aki bolttulajdonos,vagy egyszerűen többért árulja mivel az eredeti megjelenés elött nyomhatja az! Egyébként ilyenkor sokat lehet kaszálni és le lehet húzni a fanokat.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 14. 20:43

Így már értem, kösz az infót srácok. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 14. 20:55

Azért tehetk előtölthetővé a GTA V-öt, mert azért 17-18GB-t nem 1 perc letölteni.

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2013. 09. 14. 21:21

Kép :D
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 14. 21:47

Ez mekkora :lol: :lol: :lol:

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 14. 21:59

Nagyon jó. :D De mintha láttam volna már valahol.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 14. 22:00

baucsek írta:Kép :D
Én most látom először, de komoly! :D :D :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 15. 08:52

dani.szentgali írta:Igen, kicsit én is (igazából nagyon) irigy vagyok azokra, akik már most tolják a GTAV-öt (ráadásul teljesen ingyen, míg én kipengettem a SE árát), de sajnos le kell nyelni ezt a békát. Bár Rockstar69-nek azért ez teljesen érthetően jóval nehezebb, mint mondjuk nekem, mert ahogy mondta, ő még jó ideig nem játszhat a játékkal. Egyébkén nem értem sem a Sonynál, sem az M$-nél, pláne nem a R*-nál, hogy minek kell felrakni a játékot megjelenés előtt?! Más kiadók más játéknál (néhány kivétellel) nem tesznek így. Az ilyen warezolások elkerülése érdekében nem értem, hogy miért nem lehet a digitálisan letölthető verziókat is szeptember 17. 00:00-kor felrakni?! Ez valahogy nem fér a fejembe.
Te hol éltél eddig? Ezt úgy mondod mintha most történt volna először ilyen.
A játékoknál a torrent verzió mindig felkerül a megjelenés előtt

Ma pedig X-median olvastam a játékról véleményeket. Nagyon dicsérik, viszont írtak 2 nagy negatívumot
A járművek nagyon nehezen törnek.
Nagyon kevés a járókelő. Jóval kevesebb van, mint a IVben. A buszok például szinte mindig üresek

Mielőtt meg valaki elkezdeni okoskodni, hogy ezt pár óra játszás után nem lehet megmondani szólok, ezeket olyan is írta, aki már 100%ra kijátszotta a játékot
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 09. 15. 10:07-kor.

GangStarr94
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 11. 06. 12:12

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GangStarr94 » 2013. 09. 15. 10:01

tudom csalni bűn meg minden és a gta v-öt anélkül fogom átvinni először, de vajon mikor lesz hozzá kód?

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 15. 10:02

Gondolom megjelenés után pár nappal

Krampi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. 01. 31. 23:56

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Krampi » 2013. 09. 15. 10:32

"100%-ra kijátszották" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lezárt