Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 15. 17:47

Bármilyen terve van az R*-nek a PC-vel és a Nextgennel siethetnének az elmondásával :D

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2013. 09. 15. 17:52

Nem hinnem hogy most hamarosan fogja be jelenteni, de mivel a R* -ban nem lehet megbizni ezert meg az is lehet hogy oktoberben vagy novemberben jelentik be.

IzmosChavo
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 03. 22. 20:15

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: IzmosChavo » 2013. 09. 17. 18:00

Eléggé régi gépem van, a GTA 4 se megy rajta de a PC s kiadásig eldöntöttem h veszek egy uj gépet csak hát egy gamer pc hez nincs pénz... de nem olyan vagyok h a grafika a minden meg szerintem kb medium grafika megfog egyezni a konzolokal.(ha csak nem rontják el a pc portot mint a 4 nél, mondjuk akkor kicsit ideges leszek) Szoval, szerintetek milyen gép kell majd hogy elvigye mediumon a játékot?

roypaci
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. 09. 17. 19:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: roypaci » 2013. 09. 17. 19:15

HDReady írta:
Kisprobegt írta:Le írod nekem a lényeget magyarul kérlek :)
Igen, nos arrol lenne szo hogy a leirtakban az xbox360 verzio fajlaiban meg talatak a PC es PS4(Orbis OS) -ra keresztelt operacios rendszert a Ps4-nek, mig a PC-nel a ''PC Configuration Overrides'' config- fajlban.

De azert nem kell annyira nagy dobra verni mert amig a Rockstar nem dob meg egy megjelenesi datummal addig hiaba az egesz.

Bizonyitek : http://i.imgur.com/DVydMcl.png

Ez sajnos fake.
Nem lesz PC verzió, mert a Microsoft beszállt a projectbe olyan feltételekkel, hogy csak Xboxra lesz kiadva az ő termékeik közül, Windowsra nem.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 09. 17. 19:46

Legyél szíves és ne kergess szavaiddal öngyilkosságba.
Egyébként ezt hol hallottad? Van valami hiteles forrás?
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

roypaci
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. 09. 17. 19:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: roypaci » 2013. 09. 17. 19:57

MateL írta:Legyél szíves és ne kergess szavaiddal öngyilkosságba.
Egyébként ezt hol hallottad? Van valami hiteles forrás?
Sajnálom, én is bíztam benne, de pár nappal ezelőtt mondta nekem egy, a Microsoftnál dolgozó ismerősöm.
Közel járunk mindketten a negyvenhez, szóval nem valami gyerekes rémhírterjesztésről van szó.
Sajnos ezek a tények.

IzmosChavo
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 03. 22. 20:15

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: IzmosChavo » 2013. 09. 17. 20:04

Ez nagyon nem hiteles forrás.:D Szerinted egy átlag munkás ilyent honnan tudna?(gondolom h nem valami felsö vezetés tagja az ismerösöd)

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 17. 20:04

Boszorkány! Máglyára!! :) Nehogy már ne adják ki PC-re. Ilyen nincs emberek.. Az évtized játékával ilyet nem követhetnek el...

roypaci
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. 09. 17. 19:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: roypaci » 2013. 09. 17. 20:22

IzmosChavo írta:Ez nagyon nem hiteles forrás.:D Szerinted egy átlag munkás ilyent honnan tudna?(gondolom h nem valami felsö vezetés tagja az ismerösöd)
Ahogy gondolod, bízni mindig érdemes, de hidd el, egy programozónak több köze lehet egy software kiadásához, mint mondjuk egy managernek.
Mindenesetre én hiszek neki.
Semmi érdeke nem származik abból, hogy ilyet kitaláljon.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 17. 20:40

Nem tudom miez, de gondoltam kirakom ide. Böngészgettem neten videók után, hogyha már nem tudok a játékkal játszani, legalább láthassam. Rábukkantam erre:

http://gta5emulator.blogspot.hu/
(persze videó alapján jutottam el az oldalra)
Van itt egy videó amin a GTA V-öt telepíti PC-re ?! Nem igazán értem az egészet, mindenesetre elvileg lelehet tölteni, én 2x megpróbáltam nekem a filespeedy mindig egy olyan helyre navigált el letöltési megerősítésként, amit blokkolt a vírusirtóm :D
Vajon miért .. :D
Mindenesetre inkább megvárom míg bejelentik PC-re. Nem megbízható forrásból hallottam, hogy 1 órája kb. kiírták a facebook oldalukra, hogy 2014 novemberében jelenik meg a játék állítólagosan PC-re. Persze a poszt már nincs meg. Nem igazán hiszek ennek.
Vállalkozó kedvűek megnézhetik.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 17. 20:46

'14 November :O ? Az messze van.. :( Remélem kamu

roypaci
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. 09. 17. 19:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: roypaci » 2013. 09. 17. 21:00

Emulátorral működik, ez kéne hozzá:

Xbox 360 Emulator 3.2.6.rar

de sajnos sehonnan nem tudom lehúzni.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 17. 21:18

Magát a játékot se fogod tudni lehúzni sehonnan, mert ez egy fake szerintem

M3RC3N4RY
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012. 07. 06. 00:43

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: M3RC3N4RY » 2013. 09. 17. 21:34

szerintem nagyon meredek így utólag nézve hogy kiadják pc-re.Már csak a joga miatt is .. :/

amúgy valamin meglepődtem Tracey megölelte trevort,valamint trevor 2 éves kora óta ismeri tracey-t, de amanda gyűlöli trevort viszont..

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2013. 09. 17. 23:37

roypaci írta:
HDReady írta:
Kisprobegt írta:Le írod nekem a lényeget magyarul kérlek :)
Igen, nos arrol lenne szo hogy a leirtakban az xbox360 verzio fajlaiban meg talatak a PC es PS4(Orbis OS) -ra keresztelt operacios rendszert a Ps4-nek, mig a PC-nel a ''PC Configuration Overrides'' config- fajlban.

De azert nem kell annyira nagy dobra verni mert amig a Rockstar nem dob meg egy megjelenesi datummal addig hiaba az egesz.

Bizonyitek : http://i.imgur.com/DVydMcl.png

Ez sajnos fake.
Nem lesz PC verzió, mert a Microsoft beszállt a projectbe olyan feltételekkel, hogy csak Xboxra lesz kiadva az ő termékeik közül, Windowsra nem.
Hmm erdekes mert annak idejen a Rockstar azt nyilatkoszta hogy o ''nem a Microsoft nem a Sony es nem a Nintendo'' ezt arra erzsd hogy a R*-nak nem dirigal egyik sem,szoval nyugi mert jon PC-re,es ha essem eleg akkor meg az is itt van hogy meg regen azt mondtak hogy nem feletkeznek meg a PC -rol es minden egyes fo epizodot kiadnak PC re is.

Válasz küldése