Érdekességek

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 29. 17:14

Ide írhatjátok le hogy milyen dolgokat láttatok pl (Csak példa biztos nincs benne) az egyik embernek 5 keze van meg ilyesmik hogy stb. szóval értitek

Csak nekem tűnt fel hogy Trevor saját kocsija előtt egy Teddy maci van?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 29. 17:18

Nem akarlak megbántani Niko, de szerintem ez a topic picit felesleges volt, hiszen van a "Mítoszok, összeesküvés-elméletek" topic, és az ilyen érdekességek oda is elfértek volna... bár most, hogy jobban belegondolok, hülyeséget írok, mert az "Érdekességek" nem feltétlenül a mítoszokhoz vagy összeesküvésekhez kapcsolódik, mert nevezhetünk érdekességnek akár bugokat, vagy az elődökhöz képest újnak mondható megoldásokat, szóval mégis van értelme a topicnak. :D

Szerk.: Igen, feltűnt, de ha jól emlékszem, azt csak azután rakja a kocsijára, miután Los Santosba költözik az egyik haverjának a rokonának a házába és ott van a Teddy maci.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 09. 29. 17:20-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 29. 17:20

dani.szentgali írta:Nem akarlak megbántani Niko, de szerintem ez a topic picit felesleges volt, hiszen van a "Mítoszok, összeesküvés-elméletek" topic, és az ilyen érdekességek oda is elfértek volna... bár most, hogy jobban belegondolok, hülyeséget írok, mert az "Érdekességek" nem feltétlenül a mítoszokhoz vagy összeesküvésekhez kapcsolódik, mert nevezhetünk érdekességnek akár bugokat, vagy az elődökhöz képest újnak mondható megoldásokat, szóval mégis van értelme a topicnak. :D
Megértelek de ha már itt vagyunk akkor már mondhatnál pár érdekességet
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 12. 16:15

Na, ma egy elég érdekes, nagyon valósághű jelenséggel találkoztam a játékban. Érzésem szerint nem minősül spoilernek, ezért merem leírni spoilerezés használata nélkül. Szóval ez úgy volt, hogy elindultam a tengeralattjáróval ökörködni, jól beúsztam az óceán közepére, a part már nem is látszott, majd gondoltam, hogy alámerülök. Teljes sebességgel mentem le az óceán aljára. Miután megtettem jó pár száz métert lefelé, a koromsötétségben hirtelen észrevettem, hogy a mélységben a hidrosztatikai nyomás elkezdi szétnyomni a tengeralattjárót. A képernyő bal felső részében is kiírta, hogy túl mélyen vagyok és nagy a nyomás, sürgősen menjek feljebb. Persze mivel a kíváncsiság hajtott, ezért csak folytattam az utamat lefelé, a tengeralattjáró pedig egyre jobban összenyomódott. Még kétszer kiküldött egy figyelmeztetési szövegdobozt a játék, hogy menjek feljebb, majd a tengeralattjárónak szétment az oxigéntartálya és a karakternek meg elkezdett lemenni az oxigénszintje. Pár másodpercig még süllyedtem a tropára ment, összepréselt tengeralattjáróval, majd teljesen elfogyott a levegőm és meghaltam. A R* még a mélységi víznyomásra is figyelt! A singleplayerért tényleg le a kalappal!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 13. 08:51

Én meg találkoztam Willyvel a Love Fist egyik tagjával és még képem is van a Social Clubon lásd:http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... -Q/0_0.jpg
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 13. 09:47

egy érdekesség: ha túl elmentek a map végére a hajótok motorja leáll és elkezd sülyedni szóval ha meg akarjátok szerezni a cut your deepth nevû trophit/achievementet csináljátok ezt meg ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 13. 09:50

Ma reggel olyannal találkozam hogy jön a cápa mondom hagyj békén aztán azt mondta hogy mindegy jön hülyeségből ráütöttem egy késsel és meghalt én meg csak csodálkoztam
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 13. 09:52

:shock: beszéltél a cápával ??
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 10. 13. 10:25

Niko Bellic1300 írta:Én meg találkoztam Willyvel a Love Fist egyik tagjával és még képem is van a Social Clubon lásd:http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... -Q/0_0.jpg
Ja, Willyvel én is találkoztam, sőt meg is lehet őt ölni. Emellett, összetalálkoztam Al Di Napolival és Tyler Dixonnal is, akiket azonnal kinyírtam.

Al Di Napoli halála: http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... TQ/0_0.jpg
Tyler Dixon halála: http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... hQ/0_0.jpg

Ezt a férfit hülyeségből fényképeztem le, ám nagyon hasonlít Johnny Klebitzre:
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... AA/0_0.jpg
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 10. 13. 11:23

Nem hiszem el. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 13. 14:40

Franklin465 írta::shock: beszéltél a cápával ??
a beszélőset csak gondoltam
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Geri111
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. 10. 12. 21:10

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Geri111 » 2013. 10. 13. 15:35

Nekem felrobbant michael garázsában egy bicikli és adder lett 1 nap múlva belőle :lol:

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 10. 17. 16:00

Van pár érdekes képem a Social Clubon !
a nevem -franklin-
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 10. 17. 16:17

Épp végeztem a Submarine-os küldetéssel és ugye a küldetés után, ott marad a sivatagban a Submarine, beszálltam Trevorral, majd átváltottam Michaelre, kicsit szórakoztam Michaellel(kb. 30 percig), utána visszaváltottam Trevorra, aki éppen a kikötőben volt, és a vízbe dobott egy embert, utána megfordultam és a parkolóban ott állt a Submarine, gondolhatjátok, hogy meglepődtem! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 17. 18:59

Davekoma írta:Épp végeztem a Submarine-os küldetéssel és ugye a küldetés után, ott marad a sivatagban a Submarine, beszálltam Trevorral, majd átváltottam Michaelre, kicsit szórakoztam Michaellel(kb. 30 percig), utána visszaváltottam Trevorra, aki éppen a kikötőben volt, és a vízbe dobott egy embert, utána megfordultam és a parkolóban ott állt a Submarine, gondolhatjátok, hogy meglepődtem! :)
Ez velem is megesett, csak én éppen Michaelre váltottam, miután a másik két karakter valamelyikével voltam és Michael éppen egy esti vacsorán volt Amandával, majd elkezdtem irányítani, kimentem az utcára és ott parkolt nekem is a kis tengeralattjáró. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése