GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 15. 23:04

Egyébként csomó rosszabb is van. Például ps3 online-ján vannak tsunamisok, meg a többi. Szerencsére én még nem találkoztam ilyennel.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 11. 16. 07:40

az milyen O.o?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 16. 10:44

Kowi:velem is volt ilyen eset hogy a sticky bomba nem hatott rá de az csak bugg volt mert később felrobbant utána
a gyerek.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 11. 16. 23:25

GTA Race-ben ez a hátrafelé rakétalövés a leggecibb dolog amit ember játékba rakhat. Szerencsére eddig mindig csak elkövető voltam elszenvedő helyett, de nagyon rossz :D :D .

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 17. 10:14

Most hogy mondod ezt a hátralövős dolgot velem olyan volt hogy pont a ét rakétaközött tudtam elmenni meg az utolsó pillanatban egy csávó már nyert volna de olyan g*ci voltam hogy kilőttem és ezzel én nyertem meg
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 11. 17. 16:32

velem az 1. GTA Race olyan volt, hogy elindultunk akkor már láttam, hogy maradok le az 1. playertől hát gondoltam amiután lelőtem: ,,BOOM HEAD SHOT!" :D :D
na mentem tovább elsőként,látom a célT aztán tiszta olyan trollkodásból bevágodot elém egy SUV a motorról leestem de a cél egy köpésre volt mit tehetem? futotam mint az állat aztán ahogy beértem rá 1 másodpercre a 2. player is befutót szóval:
I'M A LUCKER PLAYER MOTHERFUCKERS!!!! :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2013. 11. 18. 12:14

Sziasztok!

Nem tudom mennyire tartjátok EZT csalásnak, de én szánnék rá időt. Igazából nem annyira szoktam versenyezni mert kevés hozzá a normális tisztességes ellenfél. Viszont szeretném tuningolni az autóimat. Ha van még aki ebben a cipőben jár akkor kölcsönösen megoldhatnánk ezt. Engem nem érdekel a versenyzési statisztikám...
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 11. 18. 14:51

Synitka írta:Sziasztok!

Nem tudom mennyire tartjátok EZT csalásnak, de én szánnék rá időt. Igazából nem annyira szoktam versenyezni mert kevés hozzá a normális tisztességes ellenfél. Viszont szeretném tuningolni az autóimat. Ha van még aki ebben a cipőben jár akkor kölcsönösen megoldhatnánk ezt. Engem nem érdekel a versenyzési statisztikám...
Szerintem ha már annyi időt rászánsz az online-ra akkor már nyugodtan mehetnél rendesen versenyezni. Ez a módszer túl sok idő, ha meg rendesen nyomod legalább skillesedsz is.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 11. 18. 15:18

Kowi írta:
Synitka írta:Sziasztok!

Nem tudom mennyire tartjátok EZT csalásnak, de én szánnék rá időt. Igazából nem annyira szoktam versenyezni mert kevés hozzá a normális tisztességes ellenfél. Viszont szeretném tuningolni az autóimat. Ha van még aki ebben a cipőben jár akkor kölcsönösen megoldhatnánk ezt. Engem nem érdekel a versenyzési statisztikám...
Szerintem ha már annyi időt rászánsz az online-ra akkor már nyugodtan mehetnél rendesen versenyezni. Ez a módszer túl sok idő, ha meg rendesen nyomod legalább skillesedsz is.
ja szerintem is de azért ha arra gondolsz, hogy tisztességes játékos azaz, hogy nem szorit le akkor 1 jó tipp ez ellen: amikor láttod, hogy le akar szóritani akkor hajts a player felé igy nehezen tudja elkapni a kocsid hátsó felét de ha már elkapta a kocsidat akkor is hajts feléje mert akkor nehezen tud leszóritani ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2013. 11. 18. 15:49

Szerintem ezt egy du. le lehet tudni. Időigényesebb olyan versenyt találni ahol nem megy egy egész du. csak arra hogy kilökdössenek. A versenyzésben nagyon ritkán találok szórakozást sajnos. Amúgy a vezetésem pro-racer szóval a skill sem csábít. Ha meg keresek versenyeket egy csomó olyan hogy custom cars be, catchup ki. És a host-nak valószínűleg fullos az autója.
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 11. 18. 15:58

csináltam 2 emblemet a GPSC-nek remélem tetszik de csak azt nem tudom, hogy kell betüket irni az emblemre :(

szerk: én vok a socialclubon Adamking31

szerk. 2: ja és PLS rakjátok be emblemnek azt a csontvázas fejes floppy félét PLS az a legvagányabb emblem :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 18. 17:51

Gta Online tsunami modos videót azóta letiltották, nem tudom megmutatni.

Amúgy a catchup milyen?

Ahogy látom, a fehér négyzet eltűnt a logóról, ezer köszönet, szerintem így már tökéletes.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 11. 18. 17:59

Synitka írta:Szerintem ezt egy du. le lehet tudni. Időigényesebb olyan versenyt találni ahol nem megy egy egész du. csak arra hogy kilökdössenek. A versenyzésben nagyon ritkán találok szórakozást sajnos. Amúgy a vezetésem pro-racer szóval a skill sem csábít. Ha meg keresek versenyeket egy csomó olyan hogy custom cars be, catchup ki. És a host-nak valószínűleg fullos az autója.
Nekem nem ezek a tapasztalataim. Tény, hogy sok a suttyó játékos, de ha ügyesen kezeled le ezeket a próbálkozásokat akkor 10/9 alkalommal ők szívják meg (ő kipördül, te mész tovább). Ha meg totál elrontja a versenyed akkor kezdődhet a troll mód. Ilyenkor (mikor már tuti utolsók között leszek) szoktam arra szentelni a race további részét, hogy megszopassam azt aki megszopatott. Akkor már lehet azt csinálni, hogy pl.: a csatornás pályán átmész az ellenkező oldalra, hogy ütközz vele. Ez főleg akkor szép ha az első helyen volt előtte, ilyenkor ehetik a saját főztjüket :D .

Egyébként a kanyargósabb pályákon nem számít sokat a tuning sem. Hétvégén volt szerencsém egy 16 fős versenyhez a jó kis farolós sport classic-okkal. Esőben.... Szerencsére leghátulra is tett be, aztán valahogy még is megnyertem, pedig az eleje egy rémálom volt. Mint írtam, okosan kell menni, és nem, mint egy őrült.

Skill alatt pedig nem a karakteredet értettem, hanem téged ;) .

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 18. 18:20

Kowi:akkor tesók vagyunk mert pont én velem is ez történt.Eső leghátúl voltam egy 16 fős versenyben de megnyertem mert mindenki ütközött de én el tudtam menni ütközés nélkül a cél végéig
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 19. 02:25

Én azt utálom, amikor versenybe első helyen vagyok, lassítok kanyar előtt, hogy be tudjam venni, a többi meg mintha észre se venné, hogy kanyar lesz, full sebességgel belémjön. Aztán nem csoda, hogy a rommá tört kocsimmal, miután egy sarokra elrepültem utolsó leszek.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése