[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 04. 20:27

Visali írta:
dani.szentgali írta:Rosszabb: Annyiban lett gyengébb, hogy itt a sztori már annyira nem erős....
De igazából ez sem mérvadó. Nekem például ettől függetlenül jobban tetszik az V sztorija.
Persze, ezért is írtam azt, hogy "ezt leszámítva azonban a 4 sztorija számomra nem volt érezhetően jobb." Egyébként ha magát a végigjátszást, a főküldetéseket nézzük, a 4 elbújhat egy sötét New York-i sikátorban a " felhív a telefonon egy megbízód, hogy menj el A-ból B-be (és B az esetek nagy részében vagy egy lepukkant raktár, vagy egy szintén lepukkant lakás), lődd szét xy embernek a fejét, lógj el a zsaruk elől és megoldottad a küldetést" típusú küldetéseivel az V sokkal változatosabb küldetései mellett.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 12. 08. 14:13

A GTA V kapta az év játéka díjat a VGXen!

Kíváncsiságból ránéztem a Gamekapocsra és azt kaptam amit vártam. Az emberek nagy része fel van háborodva ezen. Vajon igazuk van??

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 12. 08. 16:39

Nekem GTA V-ben az tetszik,hogy nem kell 10 küldetést megcsinálni hogy végre lövöldözhessé,mert eddig mi volt a SA-ban is,körülbelül a 14 küldetéstől indult be csak a buli,addig meg ilyen fuvarozós küldik voltak,GTA 4 is tök így kezdődött,elején mint ha taxis lettél volna.Na itt az 5-ben nem,szinte a legelején már akció dús küldetéseket kaptál.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 08. 19:00

Hüblookohelimedion írta:A GTA V kapta az év játéka díjat a VGXen!

Kíváncsiságból ránéztem a Gamekapocsra és azt kaptam amit vártam. Az emberek nagy része fel van háborodva ezen. Vajon igazuk van??
Szerintem igen!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 12. 08. 20:07

Rockstar69, ne haragudj meg (és Hüblookohelimedion sem), de legszívesebben mindjárt átneveznélek Csesznekinek. Ugyanúgy szívod az emberek agyát a negatív véleményeddel, amivel nem lenne baj, csak sosem vagy hajlandó részletesen megindokolni, de mindig odanyomod, mintha eddig nem fogtuk volna fel, hogy neked nem tetszik a játék.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 12. 08. 21:11

Rockstar69 írta:
Hüblookohelimedion írta:A GTA V kapta az év játéka díjat a VGXen!

Kíváncsiságból ránéztem a Gamekapocsra és azt kaptam amit vártam. Az emberek nagy része fel van háborodva ezen. Vajon igazuk van??
Szerintem igen!
Játék pár helyen nekem sem tetszik,de nem kéne azért annyira lehurrogni,én már leírtám nem egyszer hogy mi nem tetszik benne,egyszer te is leírhatnád mert tényleg csak annyit tudunk h nem tetszik,de hogy mért azt már nem.
Nekem a vezetés meg a törés meg a járókelők hiánya nem tetszik,de a többi korrekt szerintem.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 08. 21:18

Majd valamikor írok róla egy cikket, hogy mi nem tetszik.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 12. 08. 21:30

A 4-ben utáltam a galamb gyilkolászást. Mert lelőttem egyet és már jöttek is a zsaruk -.- Ahogy hallom itt az V-ben jobb. Csak jelentenék már be PC-re :D Remélem valamivel kárpótolnak minket R*-ék :D

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2013. 12. 08. 22:15

Nem szívja Ő senki agyát semmivel. Akinek tetszik a GTA V, arról úgy is lepereg, amit mond. Az ember egy kiváncsi élőlény, attól, hogy valaki negatív kritikával illeti a játékot, meg fogja nézni, (pláne, ha meg sem indokolja, mért is nem jó az a game) ha máshol nem is a Youtube-on és ott saját szemével láthatja, hogy tényleg szar a szar. Vagy még megnézheti egy barátnál is.

Amúgy Rockstar69 negatív megnyílvánulása a játékkal kapcsolatban még ugyancsak finom volt, mert szerintem ez a játék egy olyan alma, ami kívülről érettnek tűnik, de valójában savanyú, mert még érnie kellett volna.
És én úgy láttam, konkrétan elmondta (Híroldalon) mi nem tetszik neki a játékban, de azért nem fogja mindíg leírni ezerszer.

És, hogy én is leírjam a személyes véleményemet, ez a játék az egy nagy csalódás számomra. Úgyhogy én abban a táborban vagyok, akiknek nem tetszik ez az elismerés, amit ez a harmatgyenge játék kapott.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 12. 08. 22:48

"R.I.P Grand Theft Auto 1997-2009."
Jó nagyot csalódhattál a játékban! :D Kíváncsi leszek arra a cikkre. Nekem eddigi videók alapján, nagyon bejön még a hibák ellenére is, ha majd kijön gépre biztos megveszem.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 09. 10:17

Rockstar69 írta:Majd valamikor írok róla egy cikket, hogy mi nem tetszik.
Az már eléggé esedékes lenne, mert már rohadtul unom a kispicsás hisztidet. Amióta megkaptad a játékot, csak azt lehet hallani, hogy nem tetszik neked... amivel az ég világon semmi baj nem lenne, ha megindokolnád, hogy mi miért nem tetszik benne, nem csak nyafognál itt. Komolyan mondom, szánalmas. "R.I.P. Grand Theft Auto 1997-2009". -.- CSAK AZT FEJTSD MÁR KI VÉGRE, HOGY MIÉRT?!?!?!
Hüblookohelimedion írta:A GTA V kapta az év játéka díjat a VGXen!

Kíváncsiságból ránéztem a Gamekapocsra és azt kaptam amit vártam. Az emberek nagy része fel van háborodva ezen. Vajon igazuk van??
Nincs semmi felháborító abban, hogy a GTAV lett az év játéka. Egyszerűen megérdemelte, mert egy zseniális játék, és örökre az is marad, még akkor is, ha Rockstar69-cel összefogtok ellene, akkor is! Nem mondom, hogy 100%-ig hibátlan játék, nyilván nem az, de ha az idei játékfelhozatalt és a GTAIV-t nézzük, mindenképp egy nagy előrelépés a sorozat és a videojátékok történelmében.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 12. 09. 11:47

Figyelj mindenkinek más a véleménye, ha neki nem tetszett akkor nem tetszett! Nem kell emiatt kiborulni!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 09. 14:07

dani.szentgali írta:
Rockstar69 írta:Majd valamikor írok róla egy cikket, hogy mi nem tetszik.
Az már eléggé esedékes lenne, mert már rohadtul unom a kispicsás hisztidet. Amióta megkaptad a játékot, csak azt lehet hallani, hogy nem tetszik neked... amivel az ég világon semmi baj nem lenne, ha megindokolnád, hogy mi miért nem tetszik benne, nem csak nyafognál itt. Komolyan mondom, szánalmas. "R.I.P. Grand Theft Auto 1997-2009". -.- CSAK AZT FEJTSD MÁR KI VÉGRE, HOGY MIÉRT?!?!?!
Hüblookohelimedion írta:A GTA V kapta az év játéka díjat a VGXen!

Kíváncsiságból ránéztem a Gamekapocsra és azt kaptam amit vártam. Az emberek nagy része fel van háborodva ezen. Vajon igazuk van??
Nincs semmi felháborító abban, hogy a GTAV lett az év játéka. Egyszerűen megérdemelte, mert egy zseniális játék, és örökre az is marad, még akkor is, ha Rockstar69-cel összefogtok ellene, akkor is! Nem mondom, hogy 100%-ig hibátlan játék, nyilván nem az, de ha az idei játékfelhozatalt és a GTAIV-t nézzük, mindenképp egy nagy előrelépés a sorozat és a videojátékok történelmében.
Mondom, hogy majd írok egy cikket. Nem kell sértegetni meg személyeskedni!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 09. 16:43

Rockstar69 írta:Majd valamikor írok róla egy cikket, hogy mi nem tetszik.
már bocs kicsit beleszolok: amikor múltkor együtt csináltunk 1 küldit és akkor te mint a hülye elhajttotál a teherautó után és meghaltál akkor MIÉRT KELLETT LELÉPJ?!!!!! nem tudod végig nézni? azelõtt is versenyeztünk és ucsó voltál akkor is leléptél......
ÉS CSAK TUD AZ A KÜLDI 10000-át ADOTT -.-
ja és kösz, hogy cserben hagytál -_-
és itt arra akarok kilyúkadni, hogy MIÉRT tetted ?!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 12. 09. 16:58

Visali írta:Rockstar69, ne haragudj meg (és Hüblookohelimedion sem), de legszívesebben mindjárt átneveznélek Csesznekinek. Ugyanúgy szívod az emberek agyát a negatív véleményeddel, amivel nem lenne baj, csak sosem vagy hajlandó részletesen megindokolni, de mindig odanyomod, mintha eddig nem fogtuk volna fel, hogy neked nem tetszik a játék.
Ez kérdéseket vet fel bennem :lol:
Mikor szívtam én az emberek agyát? Mikor szidtam én a játékot? mert én nem emlékszem, hogy az elmúlt hónapokban bármi ilyet is csináltam volna

Csak megkérdeztem tényleg jogos-e a felháborodás GKn? Vagy csak a szokásos "divat" köpködés megy a játékra?

Válasz küldése