Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 24. 19:45

A bejelentést én inkább január vagy február végére tenném, egyrészt, mert úgy jön kioa 4 hónap, másrészt akkortájt lesz a Take-Two negyedéves konferenciája, ha minden igaz, és szerintem aznap jelentik be a Newswire-on. Az első konzolos megjelenést is pl akkor jelentették be (2013. tavasz).

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 11. 24. 21:17

Ilyen szempontból már mindegy, márciusban veszek új gépet, addig gyűjtöm rá a lét (ma is voltam szórólapot osztani, tegnap is, péntek délután is suli után, és múlt hétvégén is :D ), és kb. annyi jön majd össze, hogy még meg tudjam venni a játékot is. Amúgy mikor jön a végigjátszás + sztori és egyéb dolgok (kocsik, fegyverek, stb.)?
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 26. 19:36

Neil írta:Ilyen szempontból már mindegy, márciusban veszek új gépet, addig gyűjtöm rá a lét (ma is voltam szórólapot osztani, tegnap is, péntek délután is suli után, és múlt hétvégén is :D ), és kb. annyi jön majd össze, hogy még meg tudjam venni a játékot is. Amúgy mikor jön a végigjátszás + sztori és egyéb dolgok (kocsik, fegyverek, stb.)?
Grat. ha kijön a gta V pc-re akkor ha gondolod multizhatnánk együtt ha benne vagy ;) .Mint mondtam remélem minél hamarabb kijön napról napra nehezebb megállni a spoiler-t ma Pl: megnéztem az egyik gta ONLINE-os videót gta series videostól.Számomra még mindig nem jelent meg az V :( .Várom a gta place főhírei közt a hivatalos megjelenési dátumot.Ez az a játék amire a legjobban vártam 2013-ban.A 2. a Watchdogs de az idén úgy se jön ki valószínű a gta V sem úgyhogy nekem már oly mindegy :| :insecure: :( .
Michael fején ugrálok!

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 26. 21:28

Tud valaki valami jó cikket amin elrágódhatok? Eddig ezt találtam meg még egy 5 soros game star-os hírfoszlányt.
http://www.pcguru.hu/hirek/gta-5-pc-biz ... eret/24676 (bizonyíték nem igéret pc guru)
Az se baj ha angolul van :D .
Michael fején ugrálok!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 26. 21:57

Ez annyira alávaló és szánalmas. A webshopok persze, hogy felhívják magukra a figyelmet. Mindig eljátszák, nem nagy szenzáció.

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 27. 14:08

Visali írta:Ez annyira alávaló és szánalmas.......
Csak ezt találtam este 11:00-kor a Gta V PC kifejezésre.Ezért kérdezem hogy nem tud e valaki v. mást.
Michael fején ugrálok!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 11. 27. 17:47

apollo 12 írta:Tud valaki valami jó cikket amin elrágódhatok? Eddig ezt találtam meg még egy 5 soros game star-os hírfoszlányt.
http://www.pcguru.hu/hirek/gta-5-pc-biz ... eret/24676 (bizonyíték nem igéret pc guru)
Az se baj ha angolul van :D .
Azta, egy PC-s hír a PC gurun :P egyre ritkább az ilyen, az olvasottságért már főleg XBOX-os, Nintendo-s és PS-es híreik vannak, hamarosan megnyílik Commodore, Atari, mobil, számológép és poháralátét rovatuk is :P
It's all down south now.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 09. 21:24

Mr.Vercetti írta:
apollo 12 írta:Tud valaki valami jó cikket amin elrágódhatok? Eddig ezt találtam meg még egy 5 soros game star-os hírfoszlányt.
http://www.pcguru.hu/hirek/gta-5-pc-biz ... eret/24676 (bizonyíték nem igéret pc guru)
Az se baj ha angolul van :D .
Azta, egy PC-s hír a PC gurun :P egyre ritkább az ilyen, az olvasottságért már főleg XBOX-os, Nintendo-s és PS-es híreik vannak, hamarosan megnyílik Commodore, Atari, mobil, számológép és poháralátét rovatuk is :P
Pontosan azért van a PC-s GTA V hír, mert hozza a látogatókat. ;) Van más GTA-val foglalkozó oldal is, ahol már hetente megjelent a GTA V, meg demójuk is volt a játékból, aminek ugye igazából semmi köze nincs a játékhoz, de hát na... aki hülye, az haljon meg.

Ne higgyetek a pletykalapoknak. :P

Avatar
coldcue
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. 08. 27. 15:26

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: coldcue » 2013. 12. 10. 08:41

DereX írta:Korlátozás a régi alaplapokhoz van leginkább. Oda van írva az újakhoz is, viszont újaknál mit látsz? 16 GB. Na most ennyi a max elérhető memória is, ha nem szervergépről van szó. Az újakat már úgy csinálják, hogy mindig az elérhető maximum memória legyen az amit képes fogadni. Ezért nem is kell azt nagyon nézni. Ami letudja korlátozni a memóriát az az op.rendszer.

Azoknál a lapoknál ahol 4 foglalat van, de viszonylag kicsi a max memória ott okoskodni kell. Feltételezem, hogy létezik 4gb-os ddr2es memória. Nem ajánlom, hogy csak az egyik slotot használd. inkább 4 db 1 gb-os. nehéz lenne úgy elmagyarázni, hogy értsétek, talán úgy ha a proci magjához hasonlítom. nem mindegy, hogy 2 vagy 4 magos a procid. Persze sokban eltér a kettő egymástól, de van köztük hasonlóság is.
Minden alaplapban van korlátozás az elérhető memóriára, hiszen a memóriavezérlő és a memóriák közötti címvezetéket az alaplap biztosítja. Így ha ez a címvezeték mondjuk 32 bites, ami manapság általános, akkor 2^32*64 bit a címezhető fizikai memória, ami 32GB.

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2013. 12. 13. 20:25

Ha jól számoltam, a GTA 4 konzolos megjelenése és a PC-s bejelentés között 99 nap telt el. Amennyiben ezt a 99 napot hozzáadjuk Szeptember 17-hez , micsoda véletlen, December 25-e jön ki, és micsoda véletlen, ez éppen karácsony napja. Elgondolkodtató.
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 12. 13. 20:36

JellemesMartin írta:Ha jól számoltam, a GTA 4 konzolos megjelenése és a PC-s bejelentés között 99 nap telt el. Amennyiben ezt a 99 napot hozzáadjuk Szeptember 17-hez , micsoda véletlen, December 25-e jön ki, és micsoda véletlen, ez éppen karácsony napja. Elgondolkodtató.
Én nem gondolom, hogy ennek különösebb jelentősége van, tehát nem hiszem, hogy előre megtervezték, hogy majd Karácsonykor bejelentik PC-re is. Ettől függetlenül én is úgy saccolom, hogy decemberben valamikor kapunk egy bejelentést.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 12. 13. 21:04

totyak írta:
JellemesMartin írta:Ha jól számoltam, a GTA 4 konzolos megjelenése és a PC-s bejelentés között 99 nap telt el. Amennyiben ezt a 99 napot hozzáadjuk Szeptember 17-hez , micsoda véletlen, December 25-e jön ki, és micsoda véletlen, ez éppen karácsony napja. Elgondolkodtató.
Én nem gondolom, hogy ennek különösebb jelentősége van, tehát nem hiszem, hogy előre megtervezték, hogy majd Karácsonykor bejelentik PC-re is. Ettől függetlenül én is úgy saccolom, hogy decemberben valamikor kapunk egy bejelentést.
Ki tudja :P ,a R*-nál sosem lehet tudni.Az milyen jó lenne ha az nem a bejelentési dátum lenne hanem a kiadási dátum :roll: .De ez csak álom.Na mindegy van türelmem tudok várni.
Michael fején ugrálok!

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 12. 13. 22:48

Az imént megnyugodtam :) .Ma sikerült leszednem/betennem az ICEhancer changer grafikamodot gta IV-be.Nagyon gyönyörű lett a játék.Az elején laggolt de feljebb és nem írtam rosszul feljebb raktam a grafikát és az árnyékokat és nem laggolt.Hihetetlen gyönyörű.Nem akarok hülyeséget mondani de talán még szebb mint a gta V.Ezt nem tudom biztosan mivel nem igazán nézek gta V ről videókat.
Michael fején ugrálok!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 12. 14. 08:11

Nem szebb a GTAV-nél, ICE semmit sem változtat a játékon egyedül a fényekkel játszik. A V-t soha se fogja utol érni grafika terén.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 12. 14. 11:07

De a GTA V-öt minden játék lekörözi már :P

Válasz küldése