Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 22. 10:01

@Franklin465: Kerülnéd kérlek az egyszavas, semmitmondó hozzászólásokat? Ez nem chat, hanem fórum.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 01. 23. 23:37

Végleg kiégtem. Nem látom értelmét gyűjtögetni a kis pénzt a PC-re meg a GTA V-re... Sehol semmi... A R* 3 hetente kidob egy patchet, ami jó esetben csak 98-99%-ban tartalmaz Online-frissítéseket, "rossz" esetben pedig csak Online-frissítéseket. PC sehol. Azt meg, hogy GTA Fórum tagok havonta egyszer találnak valami utalást a GTA V forráskódjaiban semmit nem jelent, PC-n (is) fejlesztették a játékot... Az online webáruházak szánalmas próbálkozásait, miszerint előrendelhető a GTA V PC, nem is kommentálom... Ez van gyerekek, júniusig sok idő van még, én meg tavaly márciusa óta rá vagyok kattanva a játékra... Kezd kissé frusztráló lenni. Van egy olyan érzésem, hogy a félretett pénzt a Watch Dogsra költöm (ha folytatom egyáltalán a gyűjtést), a GTA V-öt meg letöltöm... F*szom fog pénzt költeni a PC-re, ha ők is basznak rá... Bocs.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 01. 24. 10:10

Nem kell aggódni, a GTA IV-nél is eljátszották ugyanezt, ráadásul nekem úgy tűnik, hogy akkor mégjobban sóvárgott a nép.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 01. 24. 14:09

Nem kell minden nap azon kattogni, hogy mikor jön és egyszer csak itt lesz. Én attól még ugyanúgy megveszem, hogy így megvárakoztatnak. Legfeljebb várok kicsit, míg olcsóbb lesz.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 01. 25. 09:34

Gondolom ezt már nem a R* Toronto fogja portolni.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 01. 25. 17:09

Pedig könnyen lehet, hiszen főleg miután összevonták Vancouverrel, és bővítették 50 emberrel, most egy erősebb iroda lehet. A másik esélyes jelölt a Rockstar Leeds. Arról fogalmazzunk úgy, hogy a kisebbik rossz.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2014. 01. 25. 18:42

Miért van olyan érzésem hogy valaki fizet nekik ezért? Hisz a Max Payne 3-at kitudták adni két hét csúszással PC-re. Itt meg még bejelenteni se képesek. Érdekes...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 25. 20:46

Nem kell itt az összeesküvés-elméleteket gyártani. Egyszerűen ez a marketingpolitikájuk és kész.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 01. 26. 02:24

Dani, 4 hónap játék után könnyű ezt mondani...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 01. 26. 08:18

Szerintem lehetséges, hogy a két nagy konzol gyártó keze is benne van a dologban. Elég nagy üzlet ez nekik.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 01. 26. 08:56

Jaj, emberek, ez egy játék. menjetek ki a szabadba, imádkozzatok hóért és eregessetek sárkányt. Áldozzatok egy birkát Thornak, járjatok el egy esőtáncot, és egyétek meg az összes spenótot. Ilyen jellegzetes napirenddel ki is lehetne bírni odáig, de azzal, hogy egymás fortyogó keserűségét kavargatjátok fel ezekkel a sajnálkozásokkal, nem segít. Nézzetek reális szemmel a dolgokra, és... ÉN JÁTSZANI AKAROK AZZAL A JÁTÉKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!
Brühühü. Ki fog jönni, és különben is, jobb később, mint soha.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 26. 11:17

Neil írta:Dani, 4 hónap játék után könnyű ezt mondani...
Nézd, akármennyire is nehéz elhinni, én átérzem a fájdalmatokat. Viszont igaza van Viking barátunknak, aki nem mellesleg szintén PC-s és ő is várja már a játékot, mégis reálisan és példamutatóan látja a helyzetet. Ha megpróbáltok mással foglalkozni, kicsit elterelitek a gondolataitokat a játékról (igen, ez elég nehéz, hozzáteszem, én nem bírnám ki), akkor gyorsabban repülne az idő és másnap már arra ébrednétek, hogy a R* hivatalosan bejelentette a játékot PC-re, ami nem a béna torontói cég által csinált gyenge konzolport, hanem egy Max Payne 3-hoz hasonló, jó minőségű PC kiadás, amiben nem mellesleg minden olyan hiba javítva van, amiket a konzolosok már 4 hónapja szívnak és még mindig nem sikerült az összeset kijavítani. Az összeesküvés-elméletek gyártása meg a konzolcégek és a R* PC-sek elleni összefogására való gyanakvás helyett inkább próbáljátok a helyzet jó oldalát nézni, mint Viking. Lehet, hogy most szívatnak titeket azzal, hogy nem adják ki a játékot, de ha a megfelelő szaktudású PC-s fejlesztőcsapat fogja a PC-s GTAV-öt elkészíteni, akkor ti már egy megveszekedett patch nélkül élvezhetitek majd a hibátlan játékot és az Online is ki lesz teljesen javítva.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 01. 26. 12:30

Nem tudom mennyi köze lehet a valósághoz, ha van is, igazából semmit nem árul el, de azért látszik, hogy dolgoznak legalább a srácok.

http://platinumshop.hu/news/289/PC-re-i ... ft-Auto-VO
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: DereX » 2014. 01. 26. 20:02

Ezt már belinkeltem csak az más portálé volt. Egyébként én is PC-s vagyok.

Dani, könnyű ezt neked leírni, ha te is oda írtad, hogy nem tudnád kibírni. Egyébként a gyermekhibákat mindig is patchel fogja javítani az összes játékgyártó, nem tudnak teljesen hibátlan verziót összerakni.


Egyébként meg játszatok mással.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 01. 26. 20:52

HVG is előrukkolt egy ilyen cikkel!

http://hvg.hu/tudomany/20140125_marcius ... cre_a_gta5

Válasz küldése