Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 06. 14:16

biztos... na mindegy az a lényeg hogy MEGOLDÁS :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
GeriKun
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. 08. 31. 23:41
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: GeriKun » 2014. 02. 23. 10:29

Üdv srácok, egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnapi nap folyamán vettem 200.000 GTA Dollárt, na most. Kaptam SMS -t hogy levette az adott összeget, elolvastam azt is, hogy elméletileg magától átutalódik a játékbeli bankszámlámra. Lassan 12 óra elteltével még mindig sehol semmi, de a pénzem az ment a levesbe. ilyenkor mi a teendő ?Van esetleg valami csalafintasága a dolognak és kell még valamit csinálni, vagy szimplán besz*ptam, mert a játékbeli Store -ból rendeltem ? (Igen, Játék menü-Store és onnan...) Ha valaki tud valamit erről a dologról szépen kérem ossza meg velem=segítsen.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 02. 23. 11:19

Írj a Rockstar-nak ez ügyben! Én még nem vettem GTA dollárt, tehát nem tudom mi a teendő...
Well look who's back

Avatar
GeriKun
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. 08. 31. 23:41
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: GeriKun » 2014. 02. 23. 16:33

Nem akartam ehhez folyamodni. Srácok, tegnapi nap folyamán VÉLETLENÜL kitöröltem a 43 as karakteremet, na most: Az előző karakteremmel viszonylag mindenem megvolt, viszont most a mellett hogy semmim sincs, hajt az idő is, mivel nemsokára vége a valentín napi nyalánkságoknak. Jöv.hét végéig LEHETETLEN hogy EGYEDÜL összeszedjek annyi pénzt, amiből gyorsan megbírnám venni az Autót, Ruhákat és a fegyvert (Valentín napi DLC ről van most szó) Eddig 200.000 dollárt tudtam össze szenvedni 2 nap leforgása alatt... Srácok, szépen kérlek titeket, aki tud, akinek van annyija, segítsen most rajtam. nem tudom megígérni, hogy egytől egyig visszaadom az illetőnek, de ha van bennetek egy kis jó szándék, na meg temérdek mennyiségű pénz, segítsetek be. 200.000 van, ez azt jelenti hogy nagyjából olyan 650.000 kéne még, hogy megtudjam venni az autót (amihez minimum egy kicsi garázs is kell) meg miegymást.. Van egy érzésem hogy lereagálni is kevesen fogják ezt az üzenetet és még azok közül sem lesz senki aki akarna vagy tudna segíteni, de azért megpróbáltam. Tehát szépen kérlek titeket, ha tudtok segítsetek! (PÜ ben le lehetne bonyolítani ezt az egészet . . .) PS3 on vagyok, nevem: GeriiKun (igen, kettő "i" -vel) Addig is tovább próbálkozok a lehetetlennel . .
Ja és igen, ez ügyben próbáltam venni GTA$, de a pénzem beszívása ellenére nem kaptam belőle semmit.

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 02. 23. 16:53

GeriKun írta:Nem akartam ehhez folyamodni. Srácok, tegnapi nap folyamán VÉLETLENÜL kitöröltem a 43 as karakteremet, na most: Az előző karakteremmel viszonylag mindenem megvolt, viszont most a mellett hogy semmim sincs, hajt az idő is, mivel nemsokára vége a valentín napi nyalánkságoknak. Jöv.hét végéig LEHETETLEN hogy EGYEDÜL összeszedjek annyi pénzt, amiből gyorsan megbírnám venni az Autót, Ruhákat és a fegyvert (Valentín napi DLC ről van most szó) Eddig 200.000 dollárt tudtam össze szenvedni 2 nap leforgása alatt... Srácok, szépen kérlek titeket, aki tud, akinek van annyija, segítsen most rajtam. nem tudom megígérni, hogy egytől egyig visszaadom az illetőnek, de ha van bennetek egy kis jó szándék, na meg temérdek mennyiségű pénz, segítsetek be. 200.000 van, ez azt jelenti hogy nagyjából olyan 650.000 kéne még, hogy megtudjam venni az autót (amihez minimum egy kicsi garázs is kell) meg miegymást.. Van egy érzésem hogy lereagálni is kevesen fogják ezt az üzenetet és még azok közül sem lesz senki aki akarna vagy tudna segíteni, de azért megpróbáltam. Tehát szépen kérlek titeket, ha tudtok segítsetek! (PÜ ben le lehetne bonyolítani ezt az egészet . . .) PS3 on vagyok, nevem: GeriiKun (igen, kettő "i" -vel) Addig is tovább próbálkozok a lehetetlennel . .
Ja és igen, ez ügyben próbáltam venni GTA$, de a pénzem beszívása ellenére nem kaptam belőle semmit.
És mégis milyen funkcióval szeretnél pénzt kapni? -.-
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Tomtom9
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. 02. 23. 17:45

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tomtom9 » 2014. 02. 23. 17:53

Hali.

Olyan gondom van hogy nem ad több főküldetést. Már aludtam az összes karakterrel és válaszoltam minden levélre(olvastam hogy ez segíthet). Éppen a nagy rablás elött vagyok amikor a tengeralattjáróval kell majd a hajót kirabolni. Az utolsó "főküldetés" az volt amikor a tengeralatjáróval kellett a víz alatt megkeresni a "bombát". A legeslegutolsó (kérdőjeles) pedig amikor F.-nel kelett a sivatagba menni és volt ott egy halsi ilyen detektorral. Csak beszélgettek nem történt semmi. Köszi

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 02. 23. 19:50

Hm... valahol a Merryweather-ös rablásnál lehetsz... esetleg meg tudod adni az utolsó 3-4 küldetés címét? Akkor talán tudok segíteni.
A küldetések nevét itt találod meg: Menü--Game--Replay Mission.
Ha ott vagy görgess le az utolsó küldetésekig!
Well look who's back

Avatar
GeriKun
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. 08. 31. 23:41
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: GeriKun » 2014. 02. 23. 20:54

Ismerősömnek szintén volt ilyen jellegű problémája (mármint hogy nem adott a játék neki több küldetést), ki tudja miért csinálhatja (mert sajnos még mindig lehet számítani ilyenre) Általában vagy egy telefonhívásra kell várnod (próbálgasd végig az ismerőseidet, hátha..) Ha pedig akkor sem akkor egy régebbi mentést kell betölteni... tudom, nekem sem tetszik de ismerősömnek is volt már ilyenje, azon sem tudtunk segíteni.
Synitka: Ha nem tévedek lehet valahogy utalni egymásnak, én pl nem tudom hogy ez hogy működik, de sok helyen csak azt látni hogy "utaltak" ennyit meg annyit.. Mellesleg sikerült eddig 360.000 $ összeszednem X_x

Tomtom9
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. 02. 23. 17:45

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tomtom9 » 2014. 02. 23. 21:03

The merryweather heist
Masks
Boiler suits
Tow truck
Trash truck
Cargobob

Megpróbálom a telefonálást hátha...


Sikerült... Kellet szerezni egy kocsit majd lerakni és felhívni a többieket

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 02. 23. 23:21

GeriKun írta:Nem akartam ehhez folyamodni. Srácok, tegnapi nap folyamán VÉLETLENÜL kitöröltem a 43 as karakteremet, na most: Az előző karakteremmel viszonylag mindenem megvolt, viszont most a mellett hogy semmim sincs, hajt az idő is, mivel nemsokára vége a valentín napi nyalánkságoknak. Jöv.hét végéig LEHETETLEN hogy EGYEDÜL összeszedjek annyi pénzt, amiből gyorsan megbírnám venni az Autót, Ruhákat és a fegyvert (Valentín napi DLC ről van most szó) Eddig 200.000 dollárt tudtam össze szenvedni 2 nap leforgása alatt... Srácok, szépen kérlek titeket, aki tud, akinek van annyija, segítsen most rajtam. nem tudom megígérni, hogy egytől egyig visszaadom az illetőnek, de ha van bennetek egy kis jó szándék, na meg temérdek mennyiségű pénz, segítsetek be. 200.000 van, ez azt jelenti hogy nagyjából olyan 650.000 kéne még, hogy megtudjam venni az autót (amihez minimum egy kicsi garázs is kell) meg miegymást.. Van egy érzésem hogy lereagálni is kevesen fogják ezt az üzenetet és még azok közül sem lesz senki aki akarna vagy tudna segíteni, de azért megpróbáltam. Tehát szépen kérlek titeket, ha tudtok segítsetek! (PÜ ben le lehetne bonyolítani ezt az egészet . . .) PS3 on vagyok, nevem: GeriiKun (igen, kettő "i" -vel) Addig is tovább próbálkozok a lehetetlennel . .
Ja és igen, ez ügyben próbáltam venni GTA$, de a pénzem beszívása ellenére nem kaptam belőle semmit.
Nem olyan nehéz összeszedni rá a pénzt. Nekem múlthét szombaton 700 000 dollárom volt most meg már 2 000 000 van. Volt olyan nap, hogy 400 000-ret szedtem össze, mondjuk akkor nagyon bekockultam. Ha nagyon akarod, lehet tudok kölcsön adni. Bár nem tudom, hogy megoldható-e. Ja és a Rockstar Supportnak mindenképp írj!
Gyenge napok vannak...

Avatar
GeriKun
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. 08. 31. 23:41
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: GeriKun » 2014. 02. 24. 00:03

Rockstar69: hát ha kicsit be tudnál segíteni azt rettentő mód megköszönném, aztán max majd visszafizetgetném vagy valami (már ha létezik egyáltalán ilyen hogy utalsz másnak. csak abból indulok ki, hogy sok ember egy rahedli "csít pénzt" kapott, és mindig azt írják hogy utalták nekik, na mind1.) Egyébként nem tudom hogy tudtál 1 nap 400.000 összeszedni, nekem 2 napba tellett :D most tartok 420.000 körül . . hétfőn tudok vele már csak bekockulni, onnantól meg nem lesz időm mert reggeltől estig meló van . . . természetesen pont péntekig :D Ha az a szaros autó meglenne onnantól talán a ruhákra valót össze bírnám kaparni esténként valahogy (talán) :D És köszönöm a segítőkészségedet!
-ja igen, ha tényleg komolyan gondoltad dobj egy PÜ -t itt placen, SC -n felvehetjük egymást, stb... PS -es nevem GeriiKun

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 02. 24. 08:10

Van egy jó pár misszió, ami rövid idő alatt sok pénzt ad. Pl lesternek van egy olyan küldije, hogy felkell törni egy széfet, aztán a dokumentumokat elvinni neki. És ezért ad 37 500-at. Ja meg, ami a legnagyobb volt, hogy 3x is bugos lett a páncélautó. Kiraboltam az egyiket utána spawnolta a következőt. Kb 10 perc alatt összeszedtem 50 000 dollárt. Utána még kétszer előjött ez a bug, de akkor már kevesebb pénzt tudtam összeszedni. Megnézem, hogy lehetne neked eljutattni a pénzt, és akkor majd küldök egy üzenetett itt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
GeriKun
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. 08. 31. 23:41
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: GeriKun » 2014. 02. 24. 08:59

Igazából azt sem tudom hogyan lehet Lestertől küldetéseket kérni (sőt, ilyet még a nagy karakteremmel sem csináltam amit leírtál :D ezek szerint valamit nem tudok) Hiába hívom, nem ad nekem semmi küldetést... csak ilyen kis hülyeségeket bírok csinálni hogy: robbantsd fel, meg lopd el stb... Rendben, köszönöm szépen, ma még bekockulok vele ahogy tudok :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 02. 24. 14:27

Tomtom9 írta:The merryweather heist
Masks
Boiler suits
Tow truck
Trash truck
Cargobob

Megpróbálom a telefonálást hátha...


Sikerült... Kellet szerezni egy kocsit majd lerakni és felhívni a többieket
Tegnap már nem fent, de látom, hogy sikerült... egyébként egy nagyobb rablás előtt álltál, ahhoz kellett egy menekülő kocsi.

GeriKun: Hívd fel Lester-t, és lesz egy olyan opció, hogy Request Job, arra menj rá és pár másodperc múlva kapsz egy küldetést... egyébként Rockstar69 tanácsára én is kíváncsi vagyok, mert jó lenne a napi nettó 30 000-nél többet keresni...

Szerk.: Hogy lehet a Social Club-on név szerint keresni a játékosok által készített Jobok között?
Well look who's back

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 03. 15. 19:39

Sziasztok!
Hogy lehet PS3-on az Online-ba bukfencezni? Mert egy csomó embernél látom, de nem jöttem rá.
Ezenkívül videókban néztem, hogy autókkal, motorokkal bemennek a Titan repülőgép szállítóterébe. Hogy lehet ezt megcsinálni, mert erre sem jöttem rá?
Well look who's back

Válasz küldése