GTA V Story DLC-k

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 01. 21:49

Ez egy Topic, ahol a leendő Story DLC-kről beszélgethetünk. Sajnos ahogy a PC-s és NextGen portokról, úgy ezekről is mélyen hallgat kedvenc fejlesztőbrigádunk. Ti milyen sztorifolytatásokat képzeltek el?
Személy szerint én mindenképpen örülnék egy motoros DLC-nek, ezt a hatalmas területet bűn lenne nem kiaknázni, lehetnének fegyver és drogszállítós küldetések, versenyek, leszámolások.
Mivel Los Santos, és gettók, egy bandaháborús sztori DLC-ről is álmodozom, amiben CJ-t újra irányíthatjuk. Hogy pontosan mi lenne a fő irány, nem tudom, de lehetnének itt is leszámolások, esetleg bérgyilkosságok. Területfoglalás, stb.
És végezetül, ha már tavaly tavasszal végig nyomták a szöveget a R*-sok, hogy a GTA V egy Heist-játék, és mivel keveslem a rablásokat a játékból, így lehetne egy bankrablós, pénzszállítórablós, betörős DLC is. Tudtommal van lopakodás a játékban, és egy betörős DLC-vel értelmet nyerne a lopakodás fejlesztése. Nemesfémraktárakat is fel lehetne nyomni, meg betenni még pár ékszerrablást. Szerintetek? :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 04. 02. 05:53

Én inkább egy normális kiegészítő epizódot várnék hozzá, ahol megadják nekünk - igen, megadják a kedvenc város(unkat/)omat! Egy olyan DLC, ahol a helyszín nem más, mint Vice City, negyvenhét új főküldetéssel, tizenkét különböző mellékküldetés-sorral (drogháború, stadionversenyzés, taxizás, stb.) és hat vadonatúj, egyedi fegyverrel.
Ja, ezt akarnám én :)
Guess who's back!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 02. 12:32

Én is normális kiegészítőt szeretnék. :) Las Venturas, ha már másik város. Egy kis maffiaháború, szerencsejáték, kaszinórablás, stb. Vice Cityt annyira nem szeretem (mivel Miamit sem :D ).
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 04. 02. 15:08

Én nagyon hangulatosnak tartottam a Vice City -t, szerintem a IV után az volt a legjobb GTA, semmi hozzá fogható helyszínt nem láttam még, aminek ilyen erős hangulata lett volna. A IV -ben Liberty City nagyon jól passzolt a hangulathoz, de Vice City ezt is lekörözte, ami különösen azért szép eredmény, mert az a játék nem támaszkodhatott annyira a grafikára. Szerintem a IV -ben a város grafikája megdöbbentően jó, részletes.
Ha helyszínt kell kérni, tőlem akár a SA -ból megismert Los Bruja is lehet, amennyiben jó történetet adnak hozzá. Vice City -be viszont berakhatják egy Easter Egg -nek Horatio Caine -t :D
Guess who's back!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 02. 15:49

Á, Confuciust... izé, Horatiot én is szeretem, bár a CSI Miami utolsó évadai már elég laposak, klisések, nem sikerült feldobniuk az új szereplőkkel sem. Csak néhány rész nézhető. Mondom ezt úgy, hogy az elmúlt években lettem nagy rajongójuk. New Yorkot meg utálom, mint a sz*rt, "csak" a GTA 3 és 4 miatt tudok egy kicsit azonosulni vele, de amúgy számomra a legélhetetlenebb amerikai város. OFF vége :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 02. 16:27

Én szerintem, ha kiadnak egy olyan DLC-t, amiben a sztorit folytatják, szerintem elvarrják az elvarratlan szálakat.
Valószínűleg a Deathwish végződéssel fogják folytatni a játékot, vagy valamit kitalálnak.
Nekem speciel csomó kérdésem van.
- Mi lesz az IAA és az FIB közötti konfliktusból? Vajon újra belekeveredik nem kívánatos ügyekbe a három fő karakter?
- Mi lesz Michael producer karrierjével?
- Mi lesz Franklin életével? Ugyan meggazdagodott, de szerintem még mindig csinálni fog valamit. Pl.: autószalon nyitása, rablások szervezése, stb.
- Mi lesz Michael családjával? Tudtommal ott fejeztük be, hogy Tracy-t felvették az egyetemre, Jimmy fogyókúrázni kezd, Amanda pedig Franklin-t hívná meg vacsorára.
- Mi lesz Trevor bizniszével? Mármint a Trevor Phillips Industries-zal.
Mi lesz a mellékszereplőkkel? Pl. Lamar-ral, Ron-nal, Chef-fel, Wade-del és a megismert emberekkel a Strangers and Freaks küldetésekből?

Ezen kívül szerintem még kismillió kérdés van, úgyhogy én is kíváncsi leszek, hogy mit fog ebből kihozni a Rockstar.
Well look who's back

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 04. 02. 18:40

Szerintem új városban ne reménkedjünk. Hatalmas munka lenne egy a GTA V szintjét megütő Las Venturas vagy San Fiero megalkotása. Nem lenne értelme DLC-ként kiadni. Már annak is örülnék ha pár új szereplőt kapnánk egy bandaháborús témában, esetleg valami maffiás vagy illegális autó versenyzésre kihegyezett cuccot.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 04. 02. 19:17

Hát, nem lenne sok értelme DLC-ként beletenni a kedvenc városomat, mivel már benne van. Vice City főként az idő, és nem a város miatt volt hangulatos. Én a sztori folytatásában, és új nagy rablásokban reménykedem, meg melléktevékenységekben.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 04. 02. 19:26

CJ és a régi epizódok főhőseit kellene összehozni. Jó lenne egy kis nosztalgiázás! :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 02. 20:07

Bankrablós DLC-t mindenképp szeretnék, és a már említett okok miatt a motoros DLC.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 04. 02. 20:11

Én egy kicsit konkrétabb dolgot fognék most meg. Korábban mondta a Rockstar, hogy Assassination küldiket akar hozzáadni a játékhoz. http://gtaplace.hu/hir/1782/osszefoglal ... arunk-most Ebben a hírben már részleteztem az elméletemet. Szerintem adj magát, hogy ezek Lester új telefonos feladatai legyenek Franklin számára, egyrészt mert így azután is meg lehet őket csinálni, hogy végigvittük a játékot, mert Franklin mindenképp életben marad, másrészt így újabb lehetőség nyílna kaszálni a tőzsdén, és megvásárolni a cégeket.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 02. 20:51

Azért jó lenne, ha a sztori DLC igazodna a három végkifejlethez. Nem kezdek el itt spoilerezni, de kéne készítsenek 1-1 folytatást mindegyik befejezéshez.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 04. 05. 13:40

Én speciel egy ilyen sci-fi GTA gondoltam ha már az V-ben vna kis sci-fi ahol visszatérne a Jet Pack meg az olyanra ahol Lamart tudnánk irányítan amiben gangsterkedni kéne mint CJ-vel
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 04. 05. 22:36

Na, ha sci-fit csinálnának a GTA-ból, az biztos, hogy többet meg nem venném, de még csak le se tölteném. :lol:

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 05. 23:22

Doszt elég néhány Alien és UFO easteg egg. Van ufós küldetés is, szóval nyugodjon meg mindenki. :D
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Válasz küldése