Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2014. 04. 20. 20:23

Tudom ez nem ide illö kérdés
4 gb-os boxom van és pendriverre van telepitve a Gta 5
reggel játszottam vele majd kikapcsoltam és kb 2 óra mulva újra bekapcsoltam és azt kérte talapitsem mert nem találja megnéztem és nem irja a pendrivert második meghajtónak.
Ez miért van ?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 20. 20:59

Ez teljesen ideillő kérdés, de sajnos én nem tudok ebben a gondban segíteni. :(
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 04. 21. 08:54

Rockstar69 írta:
Franklin465 írta:segitenétek hogy a Flappy Bird nevű versenyem verified-ként tudjam le? már sokan mentek rajta megkérdeztem a véleményüket és kijavitottam a hibákat s szeretném ha verified lenne :)
Nincs igazán recept, hogy verified job legyen. Az eddig kiválasztottak közt van jópár nagyon igénytelen meg unalmas is. Kevés jó job van... Szóval bárkinek összejöhet.
a legtobb palya csak egy hosszu sz*r de a haverok mondtak hogy megerdemli a "Flappy Bird" a #Verified-et
Arminho: akkor ha megkerhetlek ajanlod? :)))
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 21. 10:24

Írok majd a Rockstar-nak. ;)
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 04. 21. 16:59

Franklin465 írta:
Rockstar69 írta:
Franklin465 írta:segitenétek hogy a Flappy Bird nevű versenyem verified-ként tudjam le? már sokan mentek rajta megkérdeztem a véleményüket és kijavitottam a hibákat s szeretném ha verified lenne :)
Nincs igazán recept, hogy verified job legyen. Az eddig kiválasztottak közt van jópár nagyon igénytelen meg unalmas is. Kevés jó job van... Szóval bárkinek összejöhet.
a legtobb palya csak egy hosszu sz*r de a haverok mondtak hogy megerdemli a "Flappy Bird" a #Verified-et
Arminho: akkor ha megkerhetlek ajanlod? :)))
Ha a haverjaid nem a Rockstar-nál dolgoznak, akkor sovány vigasz. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 21. 18:12

Ugyan már... az én karizmámmal bárkinek be tudok mesélni bármit! Higgyétek el, Verified lesz abból a jobból! :D
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 04. 22. 16:53

Tegnap Onlineoztam egy kicsit. Miután visszaléptem singleplayer módba, az adott szinglis karakteremnek a háza melletti garázsából eltűntek a járművek. Azt hittem, csak képzelődöm. Ezután pár órával később megint Onlineoztam, majd megint visszaléptem a karakterre (Michael), benéztem a garázsba, de a kocsik csak nem jöttek vissza. Átváltottam Franklinre és Trevorra is, nekik még megvolt az összes járgány. Néhány órával később megint Onlineoztam, majd ezt követően ismét visszaléptem, de ezúttal nem Michaelre, hanem Trevorra váltottam át. Kíváncsiságból belenéztem a lakókocsi melletti garázsba, ekkor már neki is eltűnt az a tuningautó, amit a haverommal szereztünk és tuningoltunk neki. Kérdem én kedves Rockstar, ez már megint mi a franc?! Ennyi év fejlesztés után még hány patch kell ahhoz, hogy végre a többi GTA-hoz hasonlóan bugmentesen, vagy legalább minimális bugokkal (mert a járművek elvesztése rohadtul nem vicces) működjön a játék?! -.- :@

Valaki tudna ajánlani valamit, hogy mit tegyek (azon kívül, hogy nekimegyek a Rockstarnak)?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 04. 22. 17:09

dani.szentgali írta:Tegnap Onlineoztam egy kicsit. Miután visszaléptem singleplayer módba, az adott szinglis karakteremnek a háza melletti garázsából eltűntek a járművek. Azt hittem, csak képzelődöm. Ezután pár órával később megint Onlineoztam, majd megint visszaléptem a karakterre (Michael), benéztem a garázsba, de a kocsik csak nem jöttek vissza. Átváltottam Franklinre és Trevorra is, nekik még megvolt az összes járgány. Néhány órával később megint Onlineoztam, majd ezt követően ismét visszaléptem, de ezúttal nem Michaelre, hanem Trevorra váltottam át. Kíváncsiságból belenéztem a lakókocsi melletti garázsba, ekkor már neki is eltűnt az a tuningautó, amit a haverommal szereztünk és tuningoltunk neki. Kérdem én kedves Rockstar, ez már megint mi a franc?! Ennyi év fejlesztés után még hány patch kell ahhoz, hogy végre a többi GTA-hoz hasonlóan bugmentesen, vagy legalább minimális bugokkal (mert a járművek elvesztése rohadtul nem vicces) működjön a játék?! -.- :@

Valaki tudna ajánlani valamit, hogy mit tegyek (azon kívül, hogy nekimegyek a Rockstarnak)?
Nekem is már volt így Trevorral. Csak nekem az űrautó tűnt el...
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 04. 22. 17:17

Nekem Onlineból visszalépve minden autó eltűnik a garázsból. Nem hinném, hogy a Rockstar így akarta volna megoldani a szellemautók behelyezését a játékba, így szinte biztos, hogy ez is egy hülye bug. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 04. 22. 17:43

nekem is mar torten ilyen, talan egy megoldas az hogy a karakterek 4 autos garazsaba raktarozunk jarganyokat es a haz melletibe meg nem tul ertekes kocsikat amugy szerencsere nekem meg Franklinnel nem fordult elo mert neki a garazsaban van tuningolt sultan meg egy vigero amiket nehezen szereztem :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 22. 18:31

Egyetértek Franklin465-tal... vedd meg a nagy garázst, tedd bele a kocsikat és garantáltan nem tűnnek el! ;)
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 04. 22. 20:07

A nagy garázsok már mindhárom karakternek megvannak, de mindegyik tele is van (hozzáteszem, nem kétfilléres járművekkel). Köszönöm szépen a tanácsot, de nehogy már ne lehessen biztonságosan, bugmentesen raktározni járműveket a ház melletti garázsomban! Akkor minek van ott garázs, ha egy rohadt bug miatt úgyis eltűnik a beparkolt jármű? Ráadásul miért pont a Rockstarnak, akiket azért (is) szeretünk, mert szinte bugmentes játékokat adnak ki minden alkalommal, kell elkövetnie az ilyen bakikat? Jó, nem halok bele, van más jármű is a játékban, amit fel lehet tuningolni, nyilván nem erről van szó, nem ezért sír a szám, csak egy kicsit azért mégis csak durva, hogy éveken keresztül fejlesztenek egy játékot, eladnak egy csomó pénzért és utána majdnem annyi játékélményt rontó bug van benne, mint az évenként megjelenő "nulla erőfeszítéssel elkészített" játékokban. Nyilván nem az ilyen apróságokon múlik a bizalom, de nem szeretnék a jövőben csalódni a Rockstarban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 04. 22. 21:52

Nekem is csak egyszer fordult elő ez de az is az űrkocsival -.- -.- -.-
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 04. 22. 22:08

Én az űrkocsit elvesztettem, hála a nyamvadt Lost MC-nek, kik megöltek a klubházuknál, miközben kiszálltam egy picikre időre járgányomból, hogy kedvesen beszélgessek kedvelt motorosainkkal, kik előrántották késeiket, pedig egy rossz szót nem szóltam, s ennek függvényében leszúrtak, az űrautó pedig eltűnt! -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 04. 23. 07:39

Legalább lenne egy módszer hogy hogyan tudnánk visszaszerezni.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése