Watch Dogs

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 05. 24. 15:03

Én észrevettem hogy az IGN tegnap Live Streamelte a WD PS4-en
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 05. 24. 17:10

realostew írta:Ja, és ubisofthoz híven már fent van kalóz verzióban mindenhol..:D (nem szedtem le)
Most komolyan, itt egy másik kiadó pénzeli a fórumozókat, hogy szidják mindenért az Ubisoftot? :lol:
Akármit csinálnak csak szidjátok őket.

Minden játék kalózverziója felkerül a netre megjelenés előtt. A GTA V is fenn volt egy héttel hamarabb
Az meg túlzás, hogy mindenhol fenn van. Ncoreon például nincs, ott tiltott

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 05. 24. 20:22

Hát ha Ncore-on nicns fent, akkor vegyél egy szemüveget, 2 napja fent van. :) És mi az, hogy tiltott?:D Szinte minden ubi játék majd 1 héttel hamarabb fent van rajta.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 05. 24. 20:49

Menj akkor fel Ncre és írd be a keresőbe a játékot! Egy találat lesz, valami 20 megás PS3 cucc.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 05. 24. 20:52

Tegnap néztem, akkor még 3 xbox360 verzió is fent volt.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 05. 24. 21:43

Addig van fenn míg észre nem veszik. A PlayOn kérésére tiltólistára tették

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 05. 25. 11:55

Nekem volt alkalmam kipróbálni a játékot, és hát azt kell, hogy mondjam, örülök a lehetőségnek, mert így visszatudtam mondani a rendelésemet. Nem azt mondom, hogy rossz, de azt sem, hogy jó. Úgy mondanám, hogy én jóval többet vártam a bemutatók alapján. De ez csak egy magánvélemény, nem akarom elvenni senki kedvét sem a játéktól!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 05. 25. 17:03

Elindult a szokásos Ubisoft-féle hypevonat/marketinggépezet/az egész játék "véletlenszerű" kiszivárgása megjelenés előtt/tudom is én mi, mindenki nevezze úgy a jelenséget, ahogy akarja. A lényeg, hogy már lassan egy hete a csapból is WD folyik, így ha pajzsot ragadtam volna, s azzal próbáltam volna védeni magam, akkor is megkaptam volna a halálos sebet, mely átadta a "Watch Dogs" vírust, és akaratlanul is csak eziránt a játék iránt érdeklődtem volna a héten. Nos, így is, úgy is láttam és olvastam azt a tengernyi infót, ami már egy ideje hömpölyög le a Ubisoft folyóból, és azt kell mondjam, hogy bár eddig nem érdekelt különösebben a játék, az új videók felkeltették érdeklődésemet. A videók alapján tetszik a cucc! Érdekes, de tetszik! Talán egyszer beruházok rá, bár még szerintem korai lenne.
asd14asd írta:Nekem volt alkalmam kipróbálni a játékot, és hát azt kell, hogy mondjam, örülök a lehetőségnek, mert így visszatudtam mondani a rendelésemet. Nem azt mondom, hogy rossz, de azt sem, hogy jó. Úgy mondanám, hogy én jóval többet vártam a bemutatók alapján. De ez csak egy magánvélemény, nem akarom elvenni senki kedvét sem a játéktól!
Hát nem tudom, ha nem is rossz, de nem is jó, akkor mégis milyen? :D Na mindegy, a közeljövőben jönnek majd a videótesztek, részletesebb cikkek a játékról, azok alapján majd meglátom, hogy pontosan mit nyújt a játék.

Hüblookohelimedion: Bár valóban sok hülyesége volt/van a Ubisoftnak, most egyetértek veled, én sem értem, miért kell reggeltől estig szidni, mint a bokrot. Azt meg pláne nem értem, miért kell mindig úgy csinálni, mintha a R* mindenben hibátlan lenne/sosem követett volna el semmi bakit. Persze elég sok olyan dolog van, amiben túlszárnyalja a legtöbb kiadót, köztük a Ubisoftot is, de mielőtt más szemében keressük a szálkát, ismerjük fel a sajátunkban a gerendát. Tehát néha a R* negatívumait is fel kell hozni, mielőtt egy másik kiadóra mutogatunk, még abban az esetben is, ha jogosan. Na mindegy, ebből nem szeretnék vitát kirobbantani, inkább belinkelek egy témával kapcsolatos videót, akit érdekel, nézze meg
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 05. 25. 17:56

OFF (Kérlek most ne szidjatok mert OFF-ok):Nekem amelyik cég nem tetszik az az EA
Indok:Egyszerűen alig van ha egyáltalán van olyan játék aminek jó a kampánya és az A.I jó.Egyszerűen képtelenek olyan játékot összehozni ami nem szakadna szét halommá.De azért is jónak tartom az EA mert legalább összehozták a 2 legjobb FPS multi játékot meg a legjobb sport játékot.
Legjobb sport játék:FIFA 14
Legjobb FPS játékok:Titanfall Battlefield
Egyszerűen tök jó multikat tud összehozni az EA de a netkapcsolaton még javítani kell.
Az Ubifosnál is csak 2 játék sorozat tetszik:Far Cry és Assasins Creed.
Az Activisonnél tetszik a COD de a BF azért mégis jobb.Mondjuk azért haragudtam az Activisonre hogy felhagytak a Wolfenstein-el.Mert ők jobb Wolfensteint is össszehoztak volna mint ez.Nem azt mondom hogy rossz a Wolfenstein de a legjobb számomra a Return To Castle Wolfenstein (RTCW)
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 05. 25. 18:19

dani.szentgali írta: Hát nem tudom, ha nem is rossz, de nem is jó, akkor mégis milyen? :D
Akkor inkább úgy mondom, hogy vannak benne jó ötletek, de hiányosságok is, legalábbis nekem nagyon hiányoznak. Például.: nem tudsz civilt megütni, csak lelőni (xD), nem tudsz a kocsiból kilőni és ez elég zavaró, mert nem egyszer kell üldözni az ellenfelet verdával, tehát csak a neki menés marad, mint fegyver. Autók irányítása sem a legjobb. Grafikával viszont semmi gond, a víz nagyon szépen meg lett csinálva.
Összegezve: fasza meg minden, de 11 ezer forintot nem adnék érte.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 05. 25. 18:42

Na, osztálytársamnál kipróbáltam :) Egész jó játék, de tényleg vannak hiányosságai. Az autó (és gyalogos) irányítás valóban elég rossz, a fegyverváltásnál pedig az a "kör" használhatatlan a GTA IV féle görgetőshöz képest. De egy órából nem akarok még semmi lekövetkeztetni, mert sok pozitívuma is van. Majd ha már itthon játszottam vele normálisan.
It's all down south now.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 05. 25. 18:46

dani, nem tudom melyik oldalon szoktál járni, de itt szokták oltani a R*-t rendesen..:D főleg mióta nincs hír a PC portról
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 05. 26. 09:44

Újabb 1-2 óra játék után arra jutottam, hogy ez egy next gen játék? A 6!! éves GTA IV-ben jobb a fizika..
Ha valaki szidta az autók törését a GTA V-ben, akkor ezt szerintem ki se próbálja, mert gyakorlatilag törésről nem is beszélhetünk.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 05. 26. 10:47

Sajnos egyet kell hogy értsek. A grafikára nem lehet panasz, a fizikára annál inkább. Az autók rosszabbul mennek, mint a leggagyibb Need for Speedekben. Na majd meglátjuk, hogy a történet hogy sikerült... (Egyébként a GTA IV fizikája nagyon jó lett, azt nehéz lenne felülmúlni :) )
It's all down south now.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 05. 26. 11:47

Igen, a játék fizikájánál a GTA IV-é is jó. Bár az amúgy is jóra sikerült. Grafika terén viszont nagyon jó lett a WD, szép és a város is ki van dolgozva rendesen. Ha van valami, amiben újítania kell az Ubinak, akkor a fizika csiszolása, mert a játék fizikája egy 7 éves játék szintjén van.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Válasz küldése