Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 24. 08:44

Arminho írta:Dobálod a labdát Chop-nak.
Ja vagy ugy..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 07. 24. 09:36

Ingyen komment...
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 24. 20:26

Amugy a Pc-sektől kérdem:
Ti eddig mit tudtatok meg a játékról amit eddig nem akartatok megtudni?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2014. 07. 24. 21:42

Én eddig azt tudom, hogy van Trevor, Franklin meg Michael, úgyhogy elég jól sikerült a hírzárlat :D
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 24. 22:00

De szerintem még azt is, hogy LS-ben játszódik a játék.
Well look who's back

Avatar
Zsul
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. 12. 04. 19:17
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Zsul » 2014. 07. 25. 06:41

Tanulságos volt olvasni a rendőrökről szóló fejtegetéseket. Szomorú h primitívebbek lettek. Kár h nem fejlesztették inkább tovább a GTA 4-es irányt. Lehet masszívabb, nehezebben lerázható csak ne legyen "daráló állat", hiszen rendőr... ill. ne lövöldözzön egyből se másokra, se ránk, mint egy állat, hiszen rendőr...:)
Lehet h egyszerűen csak direkt vissza akartak hozni valamit az SA-s hangulatból... mind1. Grafika ide, vagy oda... meg hangulat, meg nagy terep: én a GTA 5 mellett megtartom a 4-et is, mert ott jók a rendőrök, ill. trainerrel lehet egy-két izgi trükköt is csinálni. (Pl. ha a bádi gárdok rendőrök, és ültetek járőrautóban, akkor néhány lépésnyi körzeten belül, ha elengeded a bádi gárdokat, egyből "rendőrré változnak", és odasétálnak a rendőrautóhoz, beszállnak komótosan, majd elhajtanak. Eszményi...:) )

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 07. 25. 08:09

Azért a trainerrel többet is lehet csinálni, mint csak ezt: szerzel egy társat, és abszolút rendőrirtást rendezel multiban! :)
Meg amúgy is kifogyhatatlan tárháza a mókás trükköknek. ÉN sokat használtam, és nagyon jól szórakoztam vele.
Guess who's back!

Avatar
Zsul
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. 12. 04. 19:17
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Zsul » 2014. 07. 26. 01:20

Persze, sok mindent lehet vele csináni, bár multiban nem hiszem h szeretik a trainert... kivétel, ha valamiért használják a közösség érdekében. (Van olyan h egy csomóan beállnak rendőrnek, speciális rendőr karakterekkel és rendőrautókkal - videón láttam -, s akkor a szervező néha letesz autókat, stb.:))
Remélem a GTA V-nek is lesz trainere, amivel talán ki lehet kapcsolni majd néhány idegesítő dolgot is... és örülnék, ha a gta V MI-je is úgy lenne megírva, hogy az általam fentebb leírt trükköt meg lehessen ott is majd csinálni. Meglátjuk...

Avatar
delidavid99
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014. 01. 28. 19:47
Tartózkodási hely: Soltvadkert

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: delidavid99 » 2014. 08. 23. 08:25

Én alig várom hogy kijöjjön PC-re a GTA V.
Úgy "nyomatnám neki" mint a San Andreast és a GTA IV-et :D
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2014. 08. 23. 19:13

Az R* direkt húzatja az agyunkat képek/videók kapcsán szerintem :D De lehettek volna olyan kedvesek hogy nyárra adják ki, mert nem lesz ősszel annyi időnk rá :@ :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 08. 23. 19:23

Nagyon úgy néz ki, hogy nem váltott marketing stratégiát a Rockstar. A konzolos megjelenés előtt is ugyanez volt. Elhúzta a mézesmadzagot, aztán nagyokat hallgatott. Ha mindenben folytatják a korábbi sémájukat, akkor évfordulók környékén lehet majd nagy dolgokra számítani. Gondolom lesz valami szeptember közepén, a játék megjelenésének évfordulóján, október elején, az Online évfordulóján, meg október második felében, amikor egy csomó GTA születésnapos. Biztosan terveznek valamit a San Andreas tizedik évfordulójára is. Én akkorra várok egy olyan trailert, amit már vegyesen vettek fel a PS4, X1 és PC verzióból.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 08. 25. 14:42

Én legkésőbb október végén már játszani akarok vele, nem pedig videókat nézegetni. :/ Jó szülinapi ajándék lenne, de van egy olyan érzésem, hogy november közepe előtt nem fog megjelenni, de azt sem tartom kizártnak, hogy 2015-re csúsztatják. Sőt a PC-s változat szerintem még a konzoloshoz képest is csúszni fog 1-2 hónapot. A Rockstar valamiért nagyon nem csipázza a PC-t. Ezért is kell vennem egy Xbox One-t. :( (Na jó meg a Forza miatt, mert az MS is utálja a PC-t) Amúgy nagyon remélem, hogy Steam-en nem 60 euróért fognak árúlni egy több mint 1 éves játékot, mert az már a pofátlanság netovábbja lenne, még akkor is ha nem egy az egyben port.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 08. 25. 14:46

Visali írta:Nagyon úgy néz ki, hogy nem váltott marketing stratégiát a Rockstar. A konzolos megjelenés előtt is ugyanez volt. Elhúzta a mézesmadzagot, aztán nagyokat hallgatott. Ha mindenben folytatják a korábbi sémájukat, akkor évfordulók környékén lehet majd nagy dolgokra számítani. Gondolom lesz valami szeptember közepén, a játék megjelenésének évfordulóján, október elején, az Online évfordulóján, meg október második felében, amikor egy csomó GTA születésnapos. Biztosan terveznek valamit a San Andreas tizedik évfordulójára is. Én akkorra várok egy olyan trailert, amit már vegyesen vettek fel a PS4, X1 és PC verzióból.
A SA mikor jelent meg pontossan?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 25. 19:19

Franklin írta:A SA mikor jelent meg pontossan?
http://www.gtaplace.hu/cikkek/san-andreas/
Jó bogarászást. ;)
Guess who's back!

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 08. 26. 10:19

Október 26-án jelent meg. Viszont ha még csak akkor adnak, ki videó bemutatót az azt jelenti, hogy a megjelenés minimum 1-2 hónap, hacsak az a bemutató nem egy launch trailer. Úgy már nem lenne gond, mert az azt jelentené, hogy néhány napon belül megjelenik a játék. Szerintem inkább az lesz, hogy a GTA V egy éves évfordulójára kapunk egy megjelenési dátumot és gépigényt, esetleg valami kisebb videót. Utána október elején az Online szülinapjára meg lehet kapunk pár új infót a közelgő DLC-kről. Végül 26-án megjelenik a játék és mindenki boldog. :D Szerintem ez lenne a legjobb. Amúgy meg az új játékukat is lassan be kéne jelenteni, mert ha jól tudom pár hónapja azt nyilatkozták, hogy a jövő év elején új programot adnak ki a következő generációs konzolokra (és remélhetőleg PC-re).
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Válasz küldése