Segítség

Beszélgetések az első, felülnézetes epizódokról.
Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2014. 08. 14. 00:32

Ugyebár három pályarész áll rendelkezésre. Minden pályarészen három bandának dolgozhatsz. Minden egyes bandának van 2 zöld 3 sárga és 2 piros telefonos küldetése. Tehát egy pályarészen összesen 21 misszió lesz plusz a Final Job ami automatikusan indul ha minden banda minden küldetését végigcsináltad vagyis ha mindhárom pályarészt egybevetjük (3x7+1)x3=66 Az eredményhez adjunk még plusz egyet mert a legelső pályán van egy bevezető Tutorial misszió is.

Összesen 67 főküldetés ha nem számoljuk bele a bónuszpályákat amiből meg 9 van.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 14. 04:54

Köszi
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 17. 17:52

Az 1 Liberty City-ben, Vice City-ben, San Andreas-ban játszódik. A való életben a három város nem egymás mellett van. Hogy működik ez? Ha eljutok arra a szoriban következő pontra, akkor átdob és onnan nem lehet visszamenni a másik városba, vagy van reptér (bár ezt kétlem), vagy a játékban egymás mellett vannak?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 08. 17. 18:55

Ahogy a GTA V társalgóban is írtam, a GTA1 nem úgy épül fel, mint a külső nézetes részek. Ott még nincs sztori. Pályák vannak, és mindig bizonyos pontszám elérésekor lépsz továbbá következőre. Egyszerre csak egy pályán mozoghatsz. Mindhárom várost kétszer játszod. Jelentős pontszám a küldetésekért jár. Küldetéseket utcai telefonoknál lehet felvenni, később a játék ad magától. És van néhány kocsi, amibe ha beülsz, küldetést kapsz. Ezen kívül lophatsz kocsikat, leszállíthatod a kikötőbe, vagy más autók összetöréséért is kapsz pontot.

Nézz bele ezekbe a cikkekbe:

http://www.gtaplace.hu/cikkek/grand-theft-auto/
http://gtaplace.hu/cikkek/grand-theft-auto/590/alapok

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 18. 06:42

Köszi. Olyanra is rájöttem, amit nem is tudtam. :D
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2014. 08. 18. 13:18

A játék menüjében szinte lista szerűen választhatod ki melyik városba s azon belül melyik epizódba szeretnél lépni. A játék előrehaladtával nyílnak meg az egyes részek de kóddal is el lehet őket hozni. Ugyebár minden epizódnak megvan a maga csak arra az epizódra jellemző küldetéscsokra és Kill Frenzie mennyisége. A Londonok és a GTA 2 esetén is fennál ez a listaszerű pályaválasztási rendszer.

Liberty City
1.Gangsta Bang 11 misszió 7 kill frenzy
2.Heist Almighty 13 misszió 7 kill frenzy

San Andreas
1.Mandarin Mayhem 18 misszió 12 kill frenzy
2.Tequila Slammer 16 misszió 12 kill frenzy

Vice City
1.Bent Cop Blues 16 misszió 15 kill frenzy
2.Rasta Blasta 16 misszió 17 kill frenzy

Járművekbe való beüléses küldetés csak a Liberty City két epizódjába van a többibe ilyen nincs. Csak egykét járműbe üléses Kill Frenzy van a többibe.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 18. 17:54

Köszi. Ezzel is sokat segítettél. V és IV (+EFLC) után tervezem, hogy végigjátszok egy felülnézetest is. Vagy az I a Londonokkal, vagy anélkül. A II-t egyszer volt lehetőségem kipróbálni, de az nem annyira nyerte el a tetszésem. Az a furcsa, hogy ott pénzért kell menteni, I-ben van automata mentés egyes küldetések után (sajna nem mind után). Persze vagyok akkora fan, hogy idővel II-t is végigjátszom, de azt utoljára tervezem :D . Amúgy I-ben az autós missionokhoz is vezet sárga nyíl, vagy azt magamtól kell megtalálnom? És ezek a Kill Frenzy dolgok fő, vagy mellékküldik?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 08. 18. 18:30

Sárga nyíl csak a telefonos küldetésekhez vezet. A GTA1ben nincs mentés, csak azt tárolja a játék, ha teljesítettél egy pályát.

Amúgy a GTA Londonban csak London van, és négyszer kell teljesítened.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 18. 18:41

OK. Köszi. A Kill Frenzy és az autósok mellékküldik?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2014. 08. 18. 22:10

Az járművesek főküldetésnek, a frenzyk melléküldetésnek számítanak. Helyüket nem mutatja nyil sőt van néhány egyedülálló telefon is amit szintén nem mutat persze a zömét igen amik egymás mellett vannak. Járműves küldik a lodonokba is vannak amúgy.

London 1969
1.Boys Will Be Theives 1 misszió
2.Mods and Sods 13 misszió 7 kill frenzy
3.Chelsea Smile 12 misszió 7 kill frenzy
4.Dead Certainty 13 misszió 7 kill frenzy

London 1961
1.When We Were Very Small 7 misszió 7 kill frenzy

Az 1969-es kiegészítés első epizódja csak egy bevezetőküldi itt még kill frenzy sincs. A többi lesz majd a keménydió az 1961-es epizódról nem is beszélve.

Na lassan kivesézzük az egészet. :D

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 19. 07:34

Köszi. A járműveket meg majd megpróbálom (ha meglesz) kép alapján megkeresni.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 08. 30. 11:45

Össze akartam hasonlítani az eredeti lemezes GTA1-et, illetve a Rockstar Classics-os kiadást. Rockstar oldaláról ugyan jelenleg nem lehet letölteni, de szerencsére onnan már máshova is felkerült, ahonnan könnyedén letöltető.

Azt vettem észre, hogy a Classics kiadásban valahogy rosszul vannak berakva a rádiócsatornák. Mikor az utcán sétálok, akkor szól a rendőrségi adó, illetve a menüben meg nem szól a zene. Lemezes változatnál van zene a menüben, 100%. Ott ugye minden muzsikát a lemezről olvas be, a gépre nem telepíti őket, csak a játékot pár alap hanggal. Utánaolvastam, hogy mi lehet a megoldás és azt találtam, hogy rosszul nevezték el a fájlokat és át kell nevezni (track1-et track11-re, track10-et track1-re, track11-et track10-re). Csak annyi a bökkenő, hogy egyáltalán nincs track11 zenefájl. Valaki talált már erre megoldást?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 30. 11:51

Akkor ezért szünetel az oldal. De nehezen tudom elképzelni, hogy hónapokig tart ennek a kijavítása. Tudom, hogy még van más csomó dolguk az R*-nek, mert jön a V PS4-re XBox One-ra és PC-re, de annyian vannak, hogy legalább egy ember megcsinálhatná az oldalt.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 08. 30. 12:32

Kriss írta:Akkor ezért szünetel az oldal. De nehezen tudom elképzelni, hogy hónapokig tart ennek a kijavítása. Tudom, hogy még van más csomó dolguk az R*-nek, mert jön a V PS4-re XBox One-ra és PC-re, de annyian vannak, hogy legalább egy ember megcsinálhatná az oldalt.
Szinte biztos, hogy nem ezért szünetel. Szerintem korábban is ugyan így voltak a zenék, ráadásul 5 perc alatt meg lehetne oldani a dolgot.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 08. 30. 13:40

Kriss írta:Akkor ezért szünetel az oldal. De nehezen tudom elképzelni, hogy hónapokig tart ennek a kijavítása. Tudom, hogy még van más csomó dolguk az R*-nek, mert jön a V PS4-re XBox One-ra és PC-re, de annyian vannak, hogy legalább egy ember megcsinálhatná az oldalt.
Szinte biztos, hogy nem ezért szünetel. Szerintem korábban is ugyan így voltak a zenék, ráadásul 5 perc alatt meg lehetne oldani a dolgot.

És még ehhez az egész történethez annyit hozzátennék, nemcsak, hogy a zenék rosszul vannak berakva, a játék is összeomlik az első indítás után. Menüig eljut, de játékot nem lehet kezdeni. Erre is találtam mindenféle fixereket, meg foltokat, de semmit nem segítenek, nálam legalább is nem.
Az eredeti lemezes kiadással soha semmi gond nem volt, az újra kiadott, friss Win-ekre optimalizálttal meg csak a gond van.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése