Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 08. 26. 11:20

kekesi írta:Október 26-án jelent meg. Viszont ha még csak akkor adnak, ki videó bemutatót az azt jelenti, hogy a megjelenés minimum 1-2 hónap, hacsak az a bemutató nem egy launch trailer. Úgy már nem lenne gond, mert az azt jelentené, hogy néhány napon belül megjelenik a játék. Szerintem inkább az lesz, hogy a GTA V egy éves évfordulójára kapunk egy megjelenési dátumot és gépigényt, esetleg valami kisebb videót. Utána október elején az Online szülinapjára meg lehet kapunk pár új infót a közelgő DLC-kről. Végül 26-án megjelenik a játék és mindenki boldog. :D Szerintem ez lenne a legjobb. Amúgy meg az új játékukat is lassan be kéne jelenteni, mert ha jól tudom pár hónapja azt nyilatkozták, hogy a jövő év elején új programot adnak ki a következő generációs konzolokra (és remélhetőleg PC-re).
Pontosan! :)
Nagyon remélem, hogy vagy a Red Dead sorozat folytatása vagy pedig az Agent lesz. Agent engem nagyon megfogott nagyon tetszik az alapkoncepciója, remélem nem kaszálták el. :/

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 08. 26. 12:22

Engem a RDR folytatás csak abban az esetben érdekelne, ha kiadnák az előző epizódot is Xbox One-ra, mert nekem a PC-s múltam miatt kimaradt, igaz még mindig nincs konzolom, de tervbe van. És nincs jobb ösztönzés mint egy Rockstar játék. Az Agent pont ilyen. Igaz alig tudni róla valamit, de ennek ellenére várom. Az érdekelne a legjobban, hogy nyílt világú vagy pályákra osztott lenne. Viszont ezt sem tudni. :( Igaz előbb várjuk meg a GTA V-t és aztán ráérünk sírni az Agent miatt. :D
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 26. 12:24

El sem hiszem, hogy hamarosan jön a GTA V. :) Ahhoz képest, hogy elég sok negatívumot találtam benne, sokan mondták is a negatívumokat, és a mércém is igen magasan van, most azért már alig bírom kivárni.
Guess who's back!

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 08. 26. 12:28

Én is így vagyok vele. :) Amúgy nekem a legnagyobb negatívum az autók törése és az éttermek hiánya, de ami alatt játszottam vele havernál ezekről is hamar megfeledkeztem és élveztem a programot. :) Szerintem nem fogsz benne csalódni. És a sztori biztos tartogatni fog pár meglepetést. Én sajnos a megjelenés után 1 héttel tudtam minden befejezést egy kedves osztálytársamnak köszönhetően. :S
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 26. 12:34

Én magamnak köszönhetően tudom a befejezéseket, egyszerűen nem rontja a játékélményt számomra, ha megtudok minden dolgot. Na jó, amikor a barátom elmondta, hogy Big Smoke a SA főellensége, akkor sírva fakadtam :D De a GTA Iv esetében vidáman végignéztem Mahalo sorozatát, és élveztem. Ugyanúgy, most a GTA Series Videos (vagy mi) végigjátszását néztem végig. Nekem túl steril és patent, de a játék története a szokásostól eltérően mélyebb, bonyolultabb és sokkal fejlettebb. Én már élveztem a IV bonyolításait és csavarjait is, de a GTA V szálainak összeillesztésével szerintem valami nagyon nagyot alkottak a történetírók. Elismerésem. Szóval láttam sok dolgot, ami nem tetszik, és sokat, ami igen, de főleg az Online -t várom. A IV -el is ez volt. miután megnyitottam a NAT kapcsolatomat le se szálltam a multiról. :)
Guess who's back!

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 08. 26. 12:41

Én 2009 óta nyomom az IV-t, de multizni csak 1 éve kezdtem miután megvettem egy Steam leárazás keretein belül a haverokkal. Régen annyi volt a multi, hogy összegyűltünk nálam suli után és 3-4 felváltva toltuk a játékot. Régi szép idők. :) A SA és a VC is így volt anno.
A V-nél csak az a baj, hogy év közben alig lesz időm játszani, suli, kondi és haverok mellet, talán ha nem alszom. :D

*Ja és régen is eredetibe volt, csak nem értettem az ilyen regisztrációkhoz és inkább hagytam s fenébe.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 26. 13:21

Én a IV multiját mindig nagyon élveztem. Mindenben benne voltam, pldául egy őrült késelős maratonban Alderny körül, vagy abban a szuper deatmatchben, amit végül meg is nyertem (mert az első pasas lelépett három perccel a vége előtt :)). Volt ott maszek verseny chopperekkel a börtönig Brokerből, és voltak szuper sniper deatmatchek a börtönben. Az volt a legviccesebb.
Aztán ott volt a csodatévő dolog a trainerrel, amikor azzal szórakoztam, hogy mindenkinek kocsikat küldök, stb. És persze volt néhány rendőrirtásos élményem god mod -ban Hessával. Úgy hat-hét.
A GTA Online -t viszont ennél is jobban várom, egyrészt, mert egy Claude Speed kaliberű játékossal fogok mászkálni, és magam írom a történetet. Kábé. Na jó, nem.
Guess who's back!

mark74
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. 05. 27. 15:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: mark74 » 2014. 08. 26. 17:09

Azért besz....ás már nemsokára Szeptember és még sehol semmi :( Nem akarok elkeseriteni senkit,de itt akkora késés lesz,jó ha jövő tavasszal lesz Pc re ez a retek :( Ha ősszel jönne ki már rég lenne konkrét dátum.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 08. 26. 18:07

Azért azt nem hiszem, hogy tavaszig elcsúsztatják, de nem kizárt némi késés. Viszont azt is vedd figyelembe, hogy nem igazán kell reklámozni, elég ha leközlik a megjelenési dátumot és a gépigényt és 1-2 hét múlva mehet a boltokba.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 08. 26. 18:41

Nem kell aggódni srácok, most az egyszer biztos vagyok benne, hogy nem késik egyik változat sem. :)
A héten vagy jövőhéten vagy legkésőbb a játék évfordulóján kapunk hírt.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 08. 26. 19:04

Úgy legyen! Én is ebben reménykedem. :D
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 08. 26. 22:07

kekesi írta:Én is így vagyok vele. :) Amúgy nekem a legnagyobb negatívum az autók törése és az éttermek hiánya, de ami alatt játszottam vele havernál ezekről is hamar megfeledkeztem és élveztem a programot. :) Szerintem nem fogsz benne csalódni. És a sztori biztos tartogatni fog pár meglepetést. Én sajnos a megjelenés után 1 héttel tudtam minden befejezést egy kedves osztálytársamnak köszönhetően. :S

Az autók törésén már sokat javítottak! Szerintem már egész jó lett. De a fizika még mindig gagyi és az is marad...
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 27. 09:23

Ja, és asszem valaki említette, hogy nem lehet guggolni. Na ezt rakják vissza az "új" verzióba! :D Én azt sem bánnám, ha le lehetne ülni... (Ez vicc. Az oldalon sokat veszekedtek emiatt a kijelentés miatt korábban. Mindennemű vitától elhatárolódom.)
Guess who's back!

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 08. 27. 12:10

A guggolás helyett viszont van lopakodás, az elég jól helyettesíti. Szerintem a fizika is jó, semelyik GTA-ban nem volt hú, de szuper valósághű és mindenki örült neki, mert jó stuntokat lehetett nyomni. Engem az autók tőrése az ami még mindig zavar néztem direkt törésteszt videót, belementek a falba és szinte semmi baja nem lett a kocsinak, csak 2-3 ütközés után leesett a motorháztető.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 27. 12:19

Inkább a rendőrség tevékenységén (és a guggolás nemlétezőségén) és üldözési módszerein (és a guggolás helyzetén) változtassanak. és a guggolással is kellene kezdeni valamit.
Ha jól emlékszem (ez csak szófordulat, kiválóan emlékszem)a San Andreasban is volt guggolás, és emellé volt még lopakodás is. Ott azért nem volt fölösleges. Különben is, a guggolás mindig ugyanarra volt jó: megnövelte a pontosságodat. Ez már a Vice City óta így van. Az SA -ban már mozoghattál is guggolás közben, a IV -ben szintén, de az V -ben úgy tűnik, hogy fölöslegesnek tartották.
Guess who's back!

Válasz küldése