Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 28. 18:44

2/10

Megvan a World Of Tanks a gépemre, mert letöltöttem a kereszt szüleimnél, de az itthoni wifi csak 8 GB és most le van lassítva és így nem tudok játszani. :@ CS 1.6 és MTA sem indul ezzel a nettel. :@ :@ Mostmár beszéltem a szüleimmel és valószínűleg lesz egy korlátlan wifink. :lol: :lol: :lol:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 31. 09:24

1/10

Holnap kezdődik a suli. Mostanában nem leszek túlzottan aktív az oldalon , mert eléggé ''erős'' középiskolába vettek fel és hajtani kell, de hétvégente itt leszek. ;) Sok sikert mindenkinek, aki még sulis.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 31. 10:26

Kriss írta:1/10

Holnap kezdődik a suli. Mostanában nem leszek túlzottan aktív az oldalon , mert eléggé ''erős'' középiskolába vettek fel és hajtani kell, de hétvégente itt leszek. ;) Sok sikert mindenkinek, aki még sulis.
Köszi, viszont! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 31. 12:08

Nem egyszerűbb lenne, ha videochaten kapnánk a leckét, vagy e-mailben? Több lenne a szabadidő is. :roll:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 31. 20:35

1/10
Holnap suli, de az új Szomszédnéni rész a YouTbob-on, a leárazáspk Online-ban és a szülőkkel való békülés enyhíti azt a szörnyű tényt, hogy 9 és fél hónapig a suliban fogok rohadni egy rakás seggfej és idióta között. -.-
Ja, és a hangulatjeles értékelés: :(
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 31. 20:48

Ne aggódj, én sem várom az iskolát. Ráadásul nekem nagyobb seggfejekkel kell együtt lennem, mint neked, bár én nem ismerem az osztálytársaidat, de az enyémek szerintem bármilyen bandán túltesznek. :D

Egyébként gyorsan elrepült a nyári szünet, bár ez mindig így szokott lenni. Az iskola meg túlélhető, csak azt nem bánnám, ha idén nem geciznének ki velem úgy a tanárok, mint tavaly és idén végre meglenne az a rohadt 4.00-ás átlag. -.- Mindegy, nézzük a jó oldalát a dolognak: holnap még csak évnyitó, nem kell itthon házit írni meg tanulni másnapra. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 31. 20:57

és nekem még van 2 hét suli-ig :D! :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 09. 01. 07:56

0/10

*10/10 - Megoldódott. :)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 01. 11:58

Miért Visali?
Well look who's back

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 09. 01. 12:38

Hát szeptember 1. van,nekem is 0/10. -.-

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 01. 14:24

Ma valószínűleg mindenkinek 0/10-es a hangulata. Nem elég az iskolakezdés, még hozzá ilyen "csodaszép" idő is van. Nálam Pesten megállás nélkül esik az eső, olyan tré idő van, hogy semmihez nincsen kedvem, még edzéshez sem. Ha nem áll el az eső, akkor nem megyek ma sehová, hanem bebújok az ágyba és fel nem kelek ezen a balszerencsés napon. -.- Egyébként az én jelenlegi kedvem: -100/10. -.- :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 01. 14:52

öcsém mik vannak Magyarországon :lol:
itt verőfényes 35 fok-al süt a nap :D és még suli sincs! részvétem nektek srácok :) :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 01. 15:29

dani.szentgali írta:Ma valószínűleg mindenkinek 0/10-es a hangulata. Nem elég az iskolakezdés, még hozzá ilyen "csodaszép" idő is van. Nálam Pesten megállás nélkül esik az eső, olyan tré idő van, hogy semmihez nincsen kedvem, még edzéshez sem. Ha nem áll el az eső, akkor nem megyek ma sehová, hanem bebújok az ágyba és fel nem kelek ezen a balszerencsés napon. -.- Egyébként az én jelenlegi kedvem: -100/10. -.- :(
Cö-cö. Itt a "külvárosban" aztán a jó utcák mellé még a jó mély pocsolyák is járulnak. Gyakorlatilag itt a Balaton.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 09. 01. 17:21

3/10 = Szerintem mindenki tudja, hogy miért :D. Elkezdődött az iskola, s nagyon félek a holnapi naptól. Sajnos lett új tesitanárunk, aki izé... egy kigyúrt állat és húszperces nála a futás, stb... És ha ez még nem lenne elég, akkor lecseréltek a magyar-, töri és matektanárunkat. Viszont ez nem annyira rossz, mert elvileg az új történelemtanár egy fiatal férfi, aki nagyon kedves, matekból pedig összevonták az egész osztályt és a fizikatanárom lesz most a matekos. Habár a matek nem izgat annyira, mert diszkalkuliás vagyok, így még érettségiznem sem kell matematikából :D. Amúgy nincs olyan rossz kedvem, mert legnagyobb meglepetésemre a 10. A (tavaly még 9. A volt) visszamentek az eredeti helyükre és a 12-esek visszaköltöztek hozzánk. :D El sem hiszem, hogy végre nyugodtan kitehetem a lábam az osztályból, hiszen már nem kell látnom annyira azokat a seggfej A-sokat! Neveletlen, szégyentelen és undorító banda! Gyűlölöm őket, és főleg (IRBK-s nevét írom ki a srácnak a személyiségi jogok miatt. Igen, a fájdalmamat használom ihletként a regényíráshoz.) György Petersont! Szőke pávagyerek! Még jobban depressziós lettem miatta, mert kihasznált és átvert! De nyugi, (IRBK-s SPOILER) hamarosan randevút kap a gravitációval az IRBK-ban!
Annyira boldog vagyok, hogy megszabadultam attól az életvidám pávától. Az egész élete vicc, és ez az ikertesójára is igaz és a haverjaira is! Majdnem veszélybe került miattuk a regényeim! De most megszívták azok a barmok! :lol: Leégettem őket, mivel olyan regényt írtam róluk, hogy a fülük is kettéállt. (Aki olvassa az IRBK-t, az tudja, hogy miről beszélek.)

Mindegy. Amúgy mi a véleményetek a magyar oktatásról? Szerintem rohadt szar! -.- Idegroncsokat nevelnek a gyerekekből. (Tiszta depis voltam a nyáron emiatt is.) Sok a lexikális anyag, s folyton magolni kell! És ha ez nem lenne elég, akkor ott van az 50 közmunka. :@ Hoffmann Rózsa ezzel nem fogja kiirtani a pávákat és a mai generációt... Jobb is, hogy lemondott az a boszorka! Érdekes, hogy az ember nem emlékszik a tanultak 90%-ára... Ennyi baromságot megtanítani... Utálom ezt az oktatási rendszert! -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 01. 17:48

NikitaDragovich írta:Amúgy mi a véleményetek a magyar oktatásról?
Elég csak egy pillantást venni osztrák szomszédainkra, és egyből meglátjuk az óriási osztálykülönbséget az oktatási rendszerek között. Szégyen, ami itt van. -.-
Well look who's back

Válasz küldése