Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 30. 12:39

Ki tudja... A videójátékok multiplájeres változatai a reneszánszukat élik. Mindenhol Online -ok vannak, Elder Scrolls Online, GTA Online, stb.
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 08. 30. 15:11

Egyetértek Nikitával. Szerintem sem lesz AC Online, az a végén még jó lenne. Már a hajós multit sem tudták megoldani, mert túl sok volt vele a munka. Pedig gondoljunk bele, mindene megvan egy jó multihoz. Nagy open-world (nem is kell sok város bele, elég 1-2. Hajós csata, választhatsz oldalt (templomos, asszasszin). Már csak a harcrendszer egy újragondolt változata kellene. Ja, és felejtsék el a BH-s multinak az unfair gyilkolásait. Na, ez nem fog megtörténni :(
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 08. 30. 16:52

NikitaDragovich írta: Szerintem egy Assassin's Creed: Online lenne a legjobb! Választhatsz, hogy templomos vagy asszaszin leszel és bejárhatnád az ÖSSZES eddigi AC-s területet, de ilyen biztosan nem lesz. :(
Tudod mi a poén? Hogy én is ilyeneken szoktam agyalni :P Amit leírtál az teljesen ugyanaz amire én is gondoltam.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 30. 17:52

Én egy szimpla hajós multival is megelégedtem volna/megelégednék, nem kéne nekem város sem. Csak legyen valami egyedi multi, ami jó is. Mert a BH multijáról azt az egy pozitívumot lehet elmondani, hogy egyedi. Egyébként meg enyhén szólva szar.
VoorstedelijkeViking írta:Ki tudja... A videójátékok multiplájeres változatai a reneszánszukat élik. Mindenhol Online -ok vannak, Elder Scrolls Online, GTA Online, stb.
Az a baj, hogy nem ismered eléggé a Ubisoftot. Ők nem Rockstar Games, akik sűrűn veszik a fáradtságot ahhoz, hogy a közepesnél jobb játékot csináljanak. Amíg marad ez a hozzáállásuk, addig az AC és a többi játékuk simán csak játszható lesz, nem lesz majdnem tökéletes mestermű egyik sem nem úgy, mint mondjuk a GTAV.

Hüblookohelimedion: Tényleg, valamit elfelejtettem megkérdezni. Legutóbbi társalgásunkkor említetted, hogy idén három AC játék érkezik. Csak én vagyok lemaradva, vagy tényleg érkezik még valami AAA-s kategóriájú AC játék idén? Vagy csak a Pirates mobilos játékra mondtad azt, hogy harmadik AC játék?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 09. 06. 07:21

Nem 3 játékra gondoltam, hanem a három idén pletykált névre, Unity, Rogue, Comet.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 09. 06. 12:17

Comet equal Rouge... A Comet a projektneve volt a Rouge-nak.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 06. 12:29

Kipróbáltam az AC IV -et. Nem tetszett. Ebben persze benne van az is, hogy nem bírok rendesen irányítani egy kontrolleres játékot... Mindegy. Nem harcoltam, nem úgy volt az igazi problémám, hogy "jaj, mert nem sikerült csak negyedszerre, ezért bosszúból lehúzom jól". Nem vagyok annyira kicsinyes.
A mesterséges intelligenciával van problémám. Pontosabban a hiányával. nem is mondok többet, aki játszott vele, az tudja, hogy mire képes három őr, egy seggseggin és egy szénakazal.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 09. 06. 17:24

Ez volt mindig is a játék gyengéje. A 2.rész volt nekem az első, azóta nem fejlődött ez semmit

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 09. 06. 23:45

Ja, igazán fejlődhetne a mesterséges intelligencia az AC sorozatban! Komolyan mondom, hogy az AC-ban hülyébb az NPC-k intelligenciája, mint a 3D Univerzumos GTA-kban. -.- Remélem, az Unityben javítanak végre az NPC-k AI-mján, bár nem látok erre sok esélyt.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 07. 11:32

Hüblookohelimedion írta:Nem 3 játékra gondoltam, hanem a három idén pletykált névre, Unity, Rogue, Comet.
Ja, így már értem. Ugyanakkor emlékeim szerint egyszer már megbeszéltük, hogy a Rogue és a Comet egy és ugyanaz a játék, csak a hivatalos bejelentés előtt Comet volt a Rogue fedőneve. Nincs három AC cím, sem három emlegetett név, csak Rogue és Unity van. A Comet meg amióta hivatalosan bejelentették a Rogue-t, már megszűnt létezni a köztudatban, mivel a Ubisoft a Rogue bejelentésekor elmondta, hogy a Comet volt a Rogue projektneve. Úgy, ahogyan például a PS4-nek az Orbis volt a fedőneve a hivatalos leleplezésig.

A mesterséges intelligencia valóban szánalmas. Engem a 4-ben főleg akkor zavar, ha csáklyázok. Ilyenkor ugyanis nem egyszer fordul elő, hogy a hülye, béna matrózaim miatt nem tudok normálisan harcolni. Szinte mindig láb alatt vannak harc közben, van, hogy az ellenfél (akinek hasonlóan "jó" az AI-ja) meg akarja ütni az egyik matrózt, de helyette engem talál el, és mivel az SSI nem jelzi ki a támadást (mivel eredetileg nem én, hanem egy NPC kapja), ezért nem tudok védekezni sem. -.- Viszont amit a legjobban bírok, az az, amikor harcolok a hajón egy ellenféllel, már csak egy ütés kellene neki a kivégző mozdulatig, erre jön az egyik gyökér matróz és megüti az ellent, mielőtt én tehetném meg ugyanezt. Ezután pedig kezdhetem elölről az ellenfél püfölését, hála a zseniális matrózaimnak, akik miután "hatalmasat segítettek" a fentebb leírt mutatványukkal, még meg is halnak. -.- Szóval tény ami tény, pocsék a mesterséges intelligencia az AC játékokban. Hogy ez fog-e változni, azt sajnos csak remélni tudom, de a Ubis programozóknak össze kéne kapniuk magukat, de hamar.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2014. 09. 12. 16:52

Újabb Unity trailer, újabb remények. A co-op még mindig jól hangzik. (Ubisoft logika: Heistek , előbb mint a Rockstar.) Remélhetőleg nem csak küldetések lesznek, hanem szabadon is mászkálhatunk másokkal. (Amit egy open world játéktól elvárunk multiplayerben is.) Habár fel kellett tekernem a fényerőt, hogy lássak is valamit a videón, este is tetszik Párizs. Azt a női hangot az elején hanyagolhatnák,a dolgok eddig jól néznek ki, habár még mindig eléggé süket az ellenfél. Várom (a két héttel elcsúszott) megjelenési dátumot.
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 09. 14. 10:30

Valaki, akinek PC-n van Uplay-e válaszolna nekem, hogy csak nekem szart be, vagy másoknak is, mert nem tudom lefrissíteni, mert leáll (A Uplay Launcher működése leáll...stb.). Nem tudok játszani Ubifos játékokat, mert konkrétan nem tudok belépni Uplay-be, bár ezt eddig is tudtuk, hogy az egész rendszer egy fos, na de azért nem kéne leállnia :@

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 09. 14. 14:33

dani.szentgali írta:
Hüblookohelimedion írta:Nem 3 játékra gondoltam, hanem a három idén pletykált névre, Unity, Rogue, Comet.
Ja, így már értem. Ugyanakkor emlékeim szerint egyszer már megbeszéltük, hogy a Rogue és a Comet egy és ugyanaz a játék, csak a hivatalos bejelentés előtt Comet volt a Rogue fedőneve. Nincs három AC cím, sem három emlegetett név, csak Rogue és Unity van. A Comet meg amióta hivatalosan bejelentették a Rogue-t, már megszűnt létezni a köztudatban, mivel a Ubisoft a Rogue bejelentésekor elmondta, hogy a Comet volt a Rogue projektneve. Úgy, ahogyan például a PS4-nek az Orbis volt a fedőneve a hivatalos leleplezésig.
Félre lett értve amit írtam. Nem három játékról beszéltem, hanem három pletykált címről. Az most lényegtelen, hogy abból 2 cím ugyanazt a játékot , tisztában vagyok vele
Csak néha összekeverem ezt a három címet

Egyébként a Rogue a legutóbbi előzetes alapján azt hozza amit vártam. Egy 3.részbe oltott Black Flaget
Nem lesz ez rossz játék, csak kicsit sok már a nem fejlődő ackból

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 09. 25. 13:05

Tessék! Kinek kellett Kínában játszódó AC? :D
https://www.youtube.com/watch?v=S9wMHzi ... 4Br2O_Fzlw

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 25. 14:41

Nem tudom, hogy nektek miért nem tetszik, de szívesen játszanék Kínában. Szerintem illik az AC-hez.
Well look who's back

Válasz küldése