[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 07. 06:41

Arminho írta:A GTA V területe nagyobb, mint a GTA SA, a GTA IV és az RDR területe együttvéve. :)
Nekem a San Andreasban nagyobbnak tűnik a terület. Meg a GTA V-ben van egy jó pár hatalmas hegy, amivel semmit nem lehet kezdeni. Szóval tartalmilag győz az SA.

A GTA V-ben ennyi körbe menni a pályán: http://youtu.be/h0daw7SIr90
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 07. 06:55

Most hogy így belegondolok, igazad van, de ha csak azt nézzük, hogy a SA-ban az N.O.E. nevű küldetésnél meddig tart körberepülni a szigetet, illetve a V-ben meddig tart körberepülni a csak a Mount Chilliad-ot, akkor bőven a V nyer. Szerintem a vidék is elég tartalmas, még ha le is számítjuk a Mt. Chilliad-ot, a Mt. Josiah-t és a Tataviam Mountains-t, akkor is. No, meg a SA-ban három város van, és azok is kitesznek egy jókora részt a teeületből.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 07. 08:40

A San Andreasban viszont a városok voltak csirkefos méretűek. Őszintén szólva mekkora volt Los Santos valójában? Mint Alderny a IV -ből. San Fierro és Las Venturas még kisebb volt. A kisvárosokról (értsd: hat ház) akkor már ne is beszéljünk. Másrészt az SA területe nem is volt mindenhol kihasználva.
Guess who's back!

Avatar
M@tesz
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014. 08. 30. 16:54

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: M@tesz » 2014. 09. 07. 23:22

Rockstar69 írta:
Arminho írta:A GTA V területe nagyobb, mint a GTA SA, a GTA IV és az RDR területe együttvéve. :)
Nekem a San Andreasban nagyobbnak tűnik a terület. Meg a GTA V-ben van egy jó pár hatalmas hegy, amivel semmit nem lehet kezdeni. Szóval tartalmilag győz az SA.

A GTA V-ben ennyi körbe menni a pályán: http://youtu.be/h0daw7SIr90
Akkor a videó alapján kb. annyi idő körbe menni rajta. Bár az is igaz, h én nem teljes gázzal mentem.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 09. 08. 20:36

Ma nem volt poszt a Newswire-on. Még egy crew cut sem. Van egy olyan érzésem, hogy a héten lesz valami nagyobb dolog. De ez csak megérzés.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 09. 05:43

Hát remélem igazad lesz.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 09. 09. 05:47

Volt poszt sajnos, csak a megszokottnál később.
http://www.rockstargames.com/newswire/a ... te-special

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 09. 09. 06:14

Ja, hát akkor erről ennyit. :lol:

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 09. 07:47

na Visali ösztönei már nem a régiek :D
amugy a rockstar kirakhatná a snapmatic győzteseket...
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 12. 13:44

Hivatalos oldalon kinn vannak a kiadási dátumok.

PS4-re és Xbox One-ra 2014 november 18.
Pc-re 2015 január 27.

Lehet olvasgatni a hírt az újításokról.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 15. 11:20

az 1.17-es update-ban (ha lesz) akkor szerintem már a Heistek jönnek.... már csak időpont kéne :D
amugy én szeretném, ha az online-ban:
-amikor előhivjuk a telefont akkor a karakter rendesen vegye elő kézbe
-lehessen testreszabni a hátteret és a csengőhangot
-lehessen kiválasztani, hogy IPhone-t, Androidot vagy Windows Phone legyen a karakterünknek :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 15. 18:53

Aranyos az optimizmusod, de azt felejtsd el, hogy te heistezni fogsz PS3-on. Legalábbis ingyen tuti nem. Egy éve hazudozik a Rockstar, miért most adnák ki? Majd, ha megjelenik nextgenre meg PC-re, (akkor lesz már vagy 50 000 millió eladott példány) akkor megkapjuk egy fizetős DLC keretében. Ja és akkor már ne is számítsatok ingyenes updatekre. És mondhatjátok, hogy örüljünk annak, amiteddig kaptunk. Mert kurvára nem örülhetünk! Ezek olyan updatek voltak, amiben nem sok munka volt, és az élettartamúk nulla volt. Kaptunk pár szar autót, (amit nem lehet kiélvezni a gagyi vezetés miatt) meg pár szar fegyvert. Ezknek csak a skint kellett megcsinálni, a hangjuk a fizika stb CTRL+C CTRL+V volt. Egyedül a Flight School Update volt normális. Ez egyáltalán nem kárpótol minket azért, hogy eladtak nekünk méreg drágán egy szar játékot, ami kész sincs. Nézzétek már meg, hogy mennyit változott a játék mióta kiadtám! Törés még szinte nem is volt benne. De még így is rengeteg idegesítő bug maradt benne, amiket soha nem fognak javítani! Azt is hazudták kb fél éve, hogy a motorok irányításán javítani fognak. Csak azt nem mondtám, hogy a nextgen verzióba. 33 0000 darabot adtak el ebből a szarból! De szarnak ők erre, mert felépítettek egy k**va nagy brandet, és a sok birka nem lát e mögé. Epekedve nézik a Rockstar minden rezdülését! Csak halkan megjegyzem, hogy a GTA IV-hez konzolon egyetlen egy patch jött. Én évekig játszottam vele javítások nélkül, és idegesítő bugokal nem találkoztam. Ezzel szemben a GTA V már a 17. javításnál jár, de még mindig olyan dolgok vannak benne, hogy el se akarom hinni. De ők mit javítanak? Mi a legnagyobb problémájuk? Az hogy online-ban belehet jutni bizonyos épületekbe! Ilyenekkel foglalkoznak... Egyszerűen röhejes. Túl nagy fába vágta a Rockstar a fejszéjét, és ez nagyon meg is látszik a játékon. Sok hülyeséget ellestek más játékokból, de persze a normális dolgokat nem. A SnapMatic is jó dolognak tűnik, annak aki nem találkozott a GranTurismo 5 fotó módjával. Tárolhatunk 94 szar minőségű képet felhőben? Ki se lehet másolni az XMB menüben, a GT5-ben lehet. Szóval tárolhatsz ideiglenesen 94 képet, aminek búcsút inthetsz, ha megszűnik a GTA V online támogatása és a Rockstar szarni fog rá akkor. Mint ahogy most szarik az ősszes eddigi játékára. Mióta megjelent a GTA V, hány MP3 vagy RDR multiplayer event volt? Vagy például miért nem hallgatjuk a saját zenéinket játék közben? Ezt is meg tudták oldani a GT5-ben. Az ilyeneket nem tudja majmolni a Rockstar, csak a felesleges faszságokat. Szóval palira lettünk véve és még örülünk is neki. A GTA IV lehet, nem volt olyan tartalmas, mint az V, de az legalább kész volt és volt lelke annak a játéknak. Bízom benne, hogy a GTA VI normális játék lesz, de a Rockstar pénzéhességét látva erre nem sok esélyt látok. A kedves Rockstar elmehet a picsába a társadalom kritikájával, magukkal szemben is lehetnének kritikusak egy kicsit. Rakhatnak Battlefield utánzatokat a játékba, de számomra ez nem kritika ként jelenik meg nem irigység ként, hogy ők nem tudnak évente GTA-kat nyomatni. A Rockstar sem különb az EA-től vagy az Activision-től. Ugyan olyan pénzéhesek, mint bárki más. Már régen nem szeretetből csinálják ezeket a játékokat, hanem kizárólag a pénzért. Nincs már bennük semmi kreativitás, teljesen kiégtek. A 3 karakter, a ratyi vezetés a téglalap alakú radar nem forradalmi. Teljesen kiffuladt a Rockstar! Teljesen ötlettelenek, de nem gond, mert így is annyit keresnek, hogy az valami elképesztő. A Rockstar a nextgen verzióban a stáblistánál a "Tesztereknél" kicserélhetné, annak a pár gyökérnek a nevét, a 33 millió játékos nevére, akiket átvertek!

Na ennyi volt. Bocsa a sok elírásért, csak telefonon írok meg ideges lettem kicsit :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 15. 19:08

Erre csak bólintani tudok. Rockstar69 jól mondja.
Well look who's back

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 15. 20:02

Rockstar69-nek: (nem akartam azt a hosszút idézni)
Azért az érdekes, hogy amíg pár napja nem jöttek friss infók az új kiadásokból, minden konzolos tapsikolva játszott a játékkal és nem volt semmi probléma. Tisztán emlékszem, hogy minden egyes frissítésnél itt az oldalon többen hanyatt vágták magukat, hogy mekkora király, most meg hirtelen szar kis apróságok lettek. Totál leírjátok a játékot, holott még simán jöhet hozzá bármilyen komoly frissítés. PC játékosként kissé felbassza az idegeimet, amikor ilyeneket olvasok. El lehet adni a játékot, konzolosként csont nélkül megtehetitek és akkor nem kell stresszelni. Elárulom, soha az életben nem szeretetből készítették a játékaikat, nekik nem az a céljuk, hogy neked játékosként jó legyen. Nekik a bevétel a fontos és a nagy profit. Lehet őket ócsárolni emiatt, de ők is úgy működnek, mint bármelyik cég. Továbbra is azt mondom, hogy nekem pc-sként egyelőre 10x több okom van sírni.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 15. 20:20

Én soha nem vágtam hanyatt magam már a játéktól sem, nemhogy a DLC-ktől. Azért én hiszek abban, hogy volt idő, amikor szerették is amit csinálnak.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése