[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 09. 15. 21:02

totyaknál a pont. Nagyobb itt a hiszti és a felháborodás, mint amit megérdemel a dolog. Jelentéktelen apróságokon megy a rinya, amik nem sokat adnak a játékhoz (2 plusz autó az új verziókban.. nabumm). Miközben a játéknak sokkal nagyobb hibái is vannak, alap és új verziókban is(bár inkább az alapra van hatással).

Szerintem indokolatlanul nagy lett a map. Egyszerűen marha üresnek érződik tőle a város, nem tölti ki lényegében semmi (legalábbis semmi értelmes vagy szép vagy bármi). Szerintem ha kisebbre veszik csak egy kicsikét, rengeteg erőforrást takarítottak volna meg a prevgen konzoloknak, így pl nagyobb forgalmat rakhattak volna bele => sokkal élet telibb és telt hatása lenne. Rengeteget dobna rajta, nekem (a járművek irányítását leszámítva) nem is lenne más bajom a játékkal összességében.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 15. 21:08

Nem tudom olvasymtad e hsz-emet, de én lényegében nem a mostani dolog miatt rinyáltam. Csak ez hozta ki belőlem.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Corelighter
CJ zoknija
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. 01. 19. 13:06
Tartózkodási hely: Nagymegyer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Corelighter » 2014. 09. 16. 01:55

Tudod az Alien egg amit a játék fájlaiban találtak eldugva, mint a aszteroidát is pld.
Generals gathered in their masses
Just like witches at black masses
In the fields the bodies burning
As the war machine keeps turning
Oh lord yeah!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 16. 06:01

Corelighter írta:Tudod az Alien egg amit a játék fájlaiban találtak eldugva, mint a aszteroidát is pld.
Crossposting - Ugyan azon üzenet, több helyre való elküldése fórumunkon

Egyik adminjaink által legjobban utált dolog, a "Crossposting". Azon felhasználóinkat, kik nem képesek felfogni, hogy üzenetüket csak és kizárólag egyszer küldjék el fórumunkon - annak kialakított témájába, azonnali kényszerpihenőre ítéljük. Az üzenetmennyiségtől függően a kitiltás örökös, vagy ideiglenes is lehet, mely maximum 10-15 napig terjedhet.


[Mítoszok, és összeesküvés-elméletek téma]
Guess who's back!

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 09. 17. 13:49

Na srácok egy 1 éve, hogy a GTA 5 megjelent! :) Még emlékszem hogy amikor hazajöttem már a bátyám játszott vele. Ahogy a tévén néztem majd leesett az állam... Mintha tegnap lett volna.
Szerintetek valamivel készül a R*?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 17. 13:56

júú tényleg :D mondjuk számomra még csak 1 hónap múlva van a "nagy pillanat, amikor egy éves lett a gta v-m :D"
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 09. 17. 14:00

Franklin írta:Na srácok egy 1 éve, hogy a GTA 5 megjelent! :) Még emlékszem hogy amikor hazajöttem már a bátyám játszott vele. Ahogy a tévén néztem majd leesett az állam... Mintha tegnap lett volna.
Szerintetek valamivel készül a R*?
Kint volt egy hír, ami teljesen üres volt, még címe sem volt, de már eltávolították:
http://www.rockstargames.com/newswire/a ... /#comments
Ja és a link címének semmi köze a megjelenési dátumhoz!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 17. 14:15

szerintem valami idióta dupla Rp hetet kapunk..... HA kapunk egyáltalán valamit
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 09. 17. 18:44


Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 09. 17. 19:48

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy ezek az ingyenes update-ek, amiknek annyira örülnünk kellene, és hajlongva, lábat csókolva kellene köszönnünk, azok egytől egyig ugyanúgy benne lesznek az új verzióban is, alapból.

Hogy melyik milyen volt, arról mindnekinek megvan a maga véleménye A Massacro, a Turismo R és a Cabrine Rifle szerintem például jó ötlet volt. Lett egy-két egészen vezethető sportkocsi, és egy picit jobb fegyver a kategóriában. Ugyanakkor egy törött üvegtől és egy színesre fújt furgontól azért nem lehet hátast dobni. A Flight School Update is biztos jó, de azt én nem próbáltam, arról nem tudok véleményt mondani.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 17. 20:17

Egyébként ezekben az updatekben is voltak burkolt lehúzások. Mert ugye ezek az onlineban fizetős cuccok voltak, és a járműveket eléggé túl áraztak. Kétszer zsarolt is a Rockstar azzal, hogy csak bizonyos ideig lehetett megvenni ezeket, így akinek nem volt pénze, szépen vett virtuális pénzt. Mert ugye azt is lehet, még 21 000 forintért is...
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 17. 20:42

Visali írta:Csak mellékesen jegyzem meg, hogy ezek az ingyenes update-ek, amiknek annyira örülnünk kellene, és hajlongva, lábat csókolva kellene köszönnünk, azok egytől egyig ugyanúgy benne lesznek az új verzióban is, alapból.
Még jó, hogy benne lesznek, talán ki kellene maradniuk? Én komolyan nem értem mi a probléma? Tényleg az a pár elhanyagolható dolog hiányzik, amit most bejelentettek? Annyira nem nagy dolgok azok szerintem, maximum a "új fegyverek, járművek és tevékenységek" lehetnek érdekesek. Nem kell lábat csókolni nekik, meg hajlongani, de játszani sem muszáj, ha nem megfelelő a játék egyesek számára. Eddig miért nem volt semmi problémája a konzolos közösségnek? Lehetett előre sejteni, hogy komolyabb újítások érkeznek. Egészen eddig csak a Heist-ok miatt ment a para, meg az irányítás miatt. És ráadásul még ki tudja milyen újítások jöhetnek a régi konzolos kiadásokhoz is.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 09. 17. 22:22

Na várj, szerintem félreértesz. Nekem NEM azzal van bajom, hogy nextgenen jobb a grafika, több jármű lesz, fegyver, macska stb. Ez így oké.

Én azon vagyok kiakadva, hogy szándékosan nem tettek bele kedvenc dolgokat a játékba, hogy aztán ezzel vegyék rá a rajongókat, hogy vegyék meg mégegyszer a játékot.

Avatar
endrekok
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. 12. 02. 11:21
Tartózkodási hely: Dánia
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: endrekok » 2014. 09. 18. 11:18

Nálatok is megszokott zuhanni az FPS Xbox 360-on? Illetve este a fekete textúrák nagyon rosszul néznek ki, olyan mintha olajfestmény lenne. Valaki tapasztalta ezeket?

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 09. 18. 16:51

Rockstar69 írta:Aranyos az optimizmusod, de azt felejtsd el, hogy te heistezni fogsz PS3-on. Legalábbis ingyen tuti nem. Egy éve hazudozik a Rockstar, miért most adnák ki? Majd, ha megjelenik nextgenre meg PC-re, (akkor lesz már vagy 50 000 millió eladott példány) akkor megkapjuk egy fizetős DLC keretében. Ja és akkor már ne is számítsatok ingyenes updatekre. És mondhatjátok, hogy örüljünk annak, amiteddig kaptunk. Mert kurvára nem örülhetünk! Ezek olyan updatek voltak, amiben nem sok munka volt, és az élettartamúk nulla volt. Kaptunk pár szar autót, (amit nem lehet kiélvezni a gagyi vezetés miatt) meg pár szar fegyvert. Ezknek csak a skint kellett megcsinálni, a hangjuk a fizika stb CTRL+C CTRL+V volt. Egyedül a Flight School Update volt normális. Ez egyáltalán nem kárpótol minket azért, hogy eladtak nekünk méreg drágán egy szar játékot, ami kész sincs. Nézzétek már meg, hogy mennyit változott a játék mióta kiadtám! Törés még szinte nem is volt benne. De még így is rengeteg idegesítő bug maradt benne, amiket soha nem fognak javítani! Azt is hazudták kb fél éve, hogy a motorok irányításán javítani fognak. Csak azt nem mondtám, hogy a nextgen verzióba. 33 0000 darabot adtak el ebből a szarból! De szarnak ők erre, mert felépítettek egy k**va nagy brandet, és a sok birka nem lát e mögé. Epekedve nézik a Rockstar minden rezdülését! Csak halkan megjegyzem, hogy a GTA IV-hez konzolon egyetlen egy patch jött. Én évekig játszottam vele javítások nélkül, és idegesítő bugokal nem találkoztam. Ezzel szemben a GTA V már a 17. javításnál jár, de még mindig olyan dolgok vannak benne, hogy el se akarom hinni. De ők mit javítanak? Mi a legnagyobb problémájuk? Az hogy online-ban belehet jutni bizonyos épületekbe! Ilyenekkel foglalkoznak... Egyszerűen röhejes. Túl nagy fába vágta a Rockstar a fejszéjét, és ez nagyon meg is látszik a játékon. Sok hülyeséget ellestek más játékokból, de persze a normális dolgokat nem. A SnapMatic is jó dolognak tűnik, annak aki nem találkozott a GranTurismo 5 fotó módjával. Tárolhatunk 94 szar minőségű képet felhőben? Ki se lehet másolni az XMB menüben, a GT5-ben lehet. Szóval tárolhatsz ideiglenesen 94 képet, aminek búcsút inthetsz, ha megszűnik a GTA V online támogatása és a Rockstar szarni fog rá akkor. Mint ahogy most szarik az ősszes eddigi játékára. Mióta megjelent a GTA V, hány MP3 vagy RDR multiplayer event volt? Vagy például miért nem hallgatjuk a saját zenéinket játék közben? Ezt is meg tudták oldani a GT5-ben. Az ilyeneket nem tudja majmolni a Rockstar, csak a felesleges faszságokat. Szóval palira lettünk véve és még örülünk is neki. A GTA IV lehet, nem volt olyan tartalmas, mint az V, de az legalább kész volt és volt lelke annak a játéknak. Bízom benne, hogy a GTA VI normális játék lesz, de a Rockstar pénzéhességét látva erre nem sok esélyt látok. A kedves Rockstar elmehet a picsába a társadalom kritikájával, magukkal szemben is lehetnének kritikusak egy kicsit. Rakhatnak Battlefield utánzatokat a játékba, de számomra ez nem kritika ként jelenik meg nem irigység ként, hogy ők nem tudnak évente GTA-kat nyomatni. A Rockstar sem különb az EA-től vagy az Activision-től. Ugyan olyan pénzéhesek, mint bárki más. Már régen nem szeretetből csinálják ezeket a játékokat, hanem kizárólag a pénzért. Nincs már bennük semmi kreativitás, teljesen kiégtek. A 3 karakter, a ratyi vezetés a téglalap alakú radar nem forradalmi. Teljesen kiffuladt a Rockstar! Teljesen ötlettelenek, de nem gond, mert így is annyit keresnek, hogy az valami elképesztő. A Rockstar a nextgen verzióban a stáblistánál a "Tesztereknél" kicserélhetné, annak a pár gyökérnek a nevét, a 33 millió játékos nevére, akiket átvertek!

Na ennyi volt. Bocsa a sok elírásért, csak telefonon írok meg ideges lettem kicsit :D
Ez epic volt! +1
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Válasz küldése