[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 20. 11:31

Mr.Vercetti írta:Akkor ez akkor nem játszható terület? Akkor hogy szerepel a játékban?
Nekünk, Prevgeneseknek úgy van, hogy a sztori legelső, prológus küldetése, valamint egy másik küldetés játszódik North Yantkon megye Ludendorff nevű városkájában. Ezen küldetések alatt azonban csak "csőpálya" volt Ludendorff, tehát nem lehetett szabadon bejárni. Volt egy régi patch, ami véletlenül lehetővé tette a GTA Online-ban azt, hogy átrepüljünk North Yankton eléggé kidolgozatlan, alpha verzióra emlékeztető részére valamint Ludendorffba, de ez nagyon kidolgozatlan, kis terület volt, kb úgy képzeld el, mint amikor az SA-ba a Ganton Gym-es bug segítségével el lehetett Jetpackozni Liberty Citybe. De mint mondtam, ne aggódj, te és a többi PC/Nextgen felhasználó elég nagy valószínűséggel megkapjátok majd egész North Yankton megye és Ludendorff kidolgozott mását. Akkor majd én fogom megkérdezni tőled, hogy milyen is North Yankton/Ludendorff. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 09. 20. 11:50

Remélem igazad van, meg azt is hogy prevgenre is kiadják valami patch-el, mert baromira szeretem a havas pályákat, a Mafia 2-ben is az volt a kedvencem! Bár nem értem miért hagyták kidolgozatlanul, már a GTA 3-as Ghost Town is idegesített hogy ennyit nem tudtak még kidolgozni -.- PC-re szerintem ha más nem, a modderek megcsinálják bejárhatóra.
It's all down south now.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 20. 11:53

dani.szentgali írta:Eddig viszonylag korrekt volt a R*, de a két adminisztrátorhoz hasonlóan én is azon a véleményen vagyok, hogy átestek a ló túloldalára. Mindenesetre hamarosan eljön az a pillanat, amikor mindenki a képünkbe fog röhögni, jönnek majd a "köszi a bétatesztet pancserek" és ehhez hasonló kommentek. De én leszarom! Az összes PC-s, Nextgenes és leginkább Rockstaros feldughatja magának a hülye játékát!
Először is, megértem, hogy milyen mélyen megsértett a dolog, hogy inkorrekt a R*. Ha rosszmájú lennék, nyilván megjegyezném, hogy az persze nem zavart, hogy a PC -s, Nextgenes tábor egy több, mint egyéves játékot vesz meg ugyanolyan drágán.
El is hiszem, és meg is értem, tényleg voltak apró kompenzációk, új animációk, jobb grafika, néhány új állat, stb. És vannak bizonyára plusz kompenzációk például azért, mert a PC játékosok osztálya további négy hónapot hozzá is csaphat a több, mint egy évhez.
Akkor viszont, ha kimerítettük az egyetértés témáját, nézzük a kevésbé egyetértés témáját. Sokan voltak olyanok, akik elsütötték a bétatesztes dolgot. Bunkók, na! De ettől függetlenül nem kell senkinek sem ilyennek lennie. Szóval engedelmeddel az anusom marad érintetlen.
Ettől függetlenül kívánom a legjobbakat, és remélem, hogy a kiadások pillanatában a PS3 XBox360 változatok is kapnak egy-egy nagy, grandiózus patch -et az eddiginél több hiba kijavításával, és új dolgokkal.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 20. 12:13

Már csak te és az okoskodásod hiányzott a Rockstar geciláda viselkedése mellé. De tudod mit? Én is kívánom a legjobbakat mind neked, mind a többi PC-snek és a +4 hónap várakozás fájdalmának enyhítésére mondom, lebegjen a szemetek előtt, hogy ti nem bétát kaptok! Örüljetek az új grafikának, állatoknak, fegyvereknek meg minden másnak, amivel a Rockstar elhozza nektek a 100%-os GTAV élményt! Téged külön meg is kérlek rá, hogy majd amikor játszol, gondolj rám, az idiótára, akit veled ellentétben ügyesen átbaszott az a fantasztikus Rockstar Games!
Még jó, hogy nem érdekelt a PC-s verzió, meg az, hogy nincs PC-re. Téged sűrűn fog érdekelni a prevgenesek bétatesztelése?! Nem hiszem.

Ettől függetlenül ezt a hozzászólásomat, pontosabban az indulatomat ne vedd magadra, nem veled van a problémám, elnézést kérek, ha megsértettelek. Minden indulatom elsődleges célpontja az a mocsok kiadó és fejlesztő, aki átbaszott engem a "generációzáró GTA" szövegével, amiből az lett, hogy a GTAV béta verziójával lezárták az előző generációt, majd a teljes verzióval megnyitották az újat. Mocskos gennyládák!!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 20. 13:59

Mr.Vercetti írta:Akkor ez nem játszható terület? Akkor hogy szerepel a játékban? Azt hiszem igénybe veszem az ask.fm-et :)

szerk: azt hiszem rájöttem, ez olyasmi mint a San Andreas-ban a Liberty City-s küldetés
Ahogy Dani is írta, egy darabig bejárható volt, de aztán ezt javították egy patchel, mert nagyon zavaró "bug" volt! Amúgy ha jól tudom valaki készített a GTA IV-hez egy módot, amivel bejárhatjuk North Yanktont.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 09. 20. 17:34

Már bocsánat, de én vagyok az egyetlen prevgen GTAV-ös felhasználó, aki nem idegbeteg?
Hát mi van veletek?
A R* eladott a "bétából" 34!! kib*szott milliót, hülye lett volna, ha nem így csinálja az egészet(kiadják Xbox One-ra és PS4-re, majd PC-re)... megértem, hogy mérgesek vagytok, mert nem kaptok pörölycápát, meg Dodo-t, meg Dukes-t, de valamivel el kell adni újra a játékot, az új grafikán kívül és ha ehhez ez kell akkor legyen, én is mérges vagyok, de nem verem nagy dobra, ez van el kell fogadni, ettől még nem kell szidni a R*-t.
Ez az én véleményem, nem akarom, hogy most vita legyen!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 20. 17:51

Nem. Sajnos vannak még olyan emberek, akikkel bármit meglehet csinálni. És nem a pörölycápán a Dukeson vagy a Dodo-n van a hangsúly, hanem magán az elven...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 09. 20. 18:19

Én ezt teljesen értem, de nem hiszem, hogy ezt a döntést egyedül a R* hozta, jól tudjátok egy "kis" pénz segítségével bármi megoldható, lehet ez eddig nem vallott a R*-ra és sajnos olyan olyan világban élünk ahol a pénz az úr... fejlesztők egymás hegyén hátán mennek csődbe vagy épp vásárolják meg őket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Davekoma 2014. 09. 21. 06:30-kor.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 20. 18:59

dani.szentgali írta:De én leszarom! Az összes PC-s, Nextgenes és leginkább Rockstaros feldughatja magának a hülye játékát!
Mert aztán a Pc-sek, meg a konzolosok sokat tehetnek a te fájdalmadról. *** Még sírj tele egy tucat fórumot is, hátha attól jobb lesz a lelkednek.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 09. 20. 19:06

Jolvan srácok nem kell veszekedni.
Mindenkinek igaza van, de kulturáltan is meglehet vitatni!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 20. 19:34

Most épp GTA V-zök, de legszívesebben szétvernék valamit baltával. Abba is hagyom inkább...
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 20. 20:44

dani.szentgali írta:Már csak te és az okoskodásod hiányzott a Rockstar geciláda viselkedése mellé. De tudod mit? Én is kívánom a legjobbakat mind neked, mind a többi PC-snek és a +4 hónap várakozás fájdalmának enyhítésére mondom, lebegjen a szemetek előtt, hogy ti nem bétát kaptok! Örüljetek az új grafikának, állatoknak, fegyvereknek meg minden másnak, amivel a Rockstar elhozza nektek a 100%-os GTAV élményt! Téged külön meg is kérlek rá, hogy majd amikor játszol, gondolj rám, az idiótára, akit veled ellentétben ügyesen átbaszott az a fantasztikus Rockstar Games!
Még jó, hogy nem érdekelt a PC-s verzió, meg az, hogy nincs PC-re. Téged sűrűn fog érdekelni a prevgenesek bétatesztelése?! Nem hiszem.

Ettől függetlenül ezt a hozzászólásomat, pontosabban az indulatomat ne vedd magadra, nem veled van a problémám, elnézést kérek, ha megsértettelek. Minden indulatom elsődleges célpontja az a mocsok kiadó és fejlesztő, aki átbaszott engem a "generációzáró GTA" szövegével, amiből az lett, hogy a GTAV béta verziójával lezárták az előző generációt, majd a teljes verzióval megnyitották az újat. Mocskos gennyládák!!
Ha jól sejtem, akkor eszedbe sem jutott, hogy komolyan gondoltam... Akkor gondolj bele, mert tényleg úgy tettem. Mi a francért akarnék neked rosszat? Miért akarnék bárkinek rosszat, aki megvette? Na, ebbe gondolj bele, aztán döntsd el, hogy okoskodtam-e, vagy sem. Addig ajánlok egy kevés Xanaxot.
Mi ez az átbaszott a R*? Nem baszott át. Mivel tette? Ja, hogy semmivel. Erre mondhatod, hogy okoskodás, de szó nem volt arról, hogy nem lesz bővített PC és Nextgen verzió. Mellesleg. Én meg aztán nem mondtam, hogy fantasztikus a R*.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 20. 21:15

Kb 30x írtuk le, hogy miért baszott át minket a Rockstar, ne kelljen már 31-edjére is leírni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
INYFDUDE
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. 09. 21. 05:29
Tartózkodási hely: Europe

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: INYFDUDE » 2014. 09. 21. 05:58

Úristen srácok ennyit sírni egy játék miatt... :D :D Én online vettem meg 360-ra és online fogom megvenni One-ra is... :D
Playing GTA since 1998... :)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 09. 21. 06:36

Most miért kell SZINTE mindenkinek megutálnia a játékot és a Rockstar-t? Idáig jól játszható játékokat adtak ki és lássuk be, hogy sokat fejlődtek. Olvasgattam visszafelé is. Az egy dolog, hogy a pénzre hajtanak, de minden kiadó erre hajt. Gondoljatok bele. Ha most valamelyikőtök készítene egy játékot, akkor nem azt akarnátok, hogy sokan vegyék meg, ti meg megvehessetek mindent, amire vágytok? A R* meg a pénz egy részét biztos, hogy a következő részbe fogja beletenni. Akkor a szeretetből készítés. Ha nem szeretnék, amit csinálnak, akkor ritka szar játékokat kapnánk. A V meg nem tökéletes és állandóan jönnek a frissítések, de legalább törekednek arra, hogy tökéletes legyen és nem az van, hogy ''nem sikerült úgy, kész le van szarva, jöhet a következő projekt'' , hanem legalább próbálkoznak valamit, lehet, hogy van egy csomó üres terület stb..., de abba nem gondoltatok bele, hogy az üres területek talán azért készültek, hogy Online-ban oda bárki elkészítheti a saját pályáját. Kihangsúlyozom, hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK !!!. Hirtelen olyan sokan megutálták a játékot és a kiadót, mert nem tökéletes, de semmi sem tökéletes. Most annyira dicsérve lett itt a IV, de azért abban is voltak hibák, emlékszem még régebben valaki írta, hogy a módosítás után valamelyik épület már nem világított és a V-ben azért több a lehetőség, mert ott van a tuning, a hegyekben tök jól lehetne off-road-ozni és a 3 karakter nyújtotta különböző kis képességek hülyülésként való kihasználása. Most a IV-t sem akarom leszólni, mert ezt és a V-t is ugyan úgy végig fogom játszani. MOST EZZEL NEM AKARTAM VITÁT NYITNI, csak elmondtam a véleményem.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése