Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 25. 17:37

Arminho írta:Nem tudom, hogy nektek miért nem tetszik, de szívesen játszanék Kínában. Szerintem illik az AC-hez.
Dettó. Én is sokkal jobban örültem volna, ha mondjuk a prevgenesek egy szaros Black Flag 2.0 helyett egy Kínában játszódó részt kaptak volna. Talán még a Unity-nál is jobb játék lehetett volna, bár a nextgen AC egyre jobbnak tűnik. Nem akarom elkiabálni, de az eddig látottak/hallottak alapján a Unitynek megvan az esélye arra, hogy az eddigi legjobb AC játék legyen. Sajnálom is, hogy nincs nextgen masinám és hogy csak arra jön. Bár lehet, hogy ezt már tényleg nem bírták volna ki a prevgen gépek, vagy talán túl nagy kompromisszumokat kellett volna vállalniuk, nem úgy, mint a Black Flagnél, ami mindkét genre jött. Na mindegy, a lényeg, hogy tetszik a Unity és remélem, hogy nem szúrják el.
scoobydooesben10fan írta:Tessék! Kinek kellett Kínában játszódó AC? :D
https://www.youtube.com/watch?v=S9wMHzi ... 4Br2O_Fzlw
Háááát... a Kínában játszódó AC-t én valahogy nem így képzeltem el. Persze örülök, hogy Ubiék nagy nehezen rájöttek, hogy Kínába is eléggé illik az AC, de ez az oldalnézetes fos nem egészen az, amit vártam. Az viszont elég szánalmas, hogy ahelyett, hogy prevgenes konzolokra megcsinálták volna 3D-ben ezt a Kínában játszódó epizódot, ahelyett Ctrl+C/Ctrl+V megoldással odadobnak elénk egy Black Flag templomos szemszögből epizódot.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 25. 19:37

Én mint alkalmi AC játékos, bevallom, hogy pont a Rogue tetszik annyira, hogy ha jönne PC -re, meg is venném (talán). Az Unity ellenben nekem ratyi. Ugyanúgy, ahogy egy Kínában játszódó rész is. Úgy tűnik, hogy amolyan anti-AC típus vagyok.
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 09. 25. 22:06

Vicces, hogy pár éve még magabiztosan mondogadták, hogy nem lesz Ázsiában rész. (Bár a játék típusához Kína vagy Japán illene nagyon, ennek ellenére én nem örülnék egy Ázsiai AC-nek.) Szóval, most hogy jön ez a Kínai DLC, meglepődtem. Szerintem attól, hogy sidescroller, még nem kellene leszólni előre. Az egyik kedvenc játékom is 2D platformer+action-adventure. A stílusa ez alapján a videó alapján elég érdekes. Jelenleg ez az az AC játék, amire a legkíváncsibb vagyok. Meg kell jegyeznem, hogy valószínűleg ezt sem veszem meg, és egyikről sem láttam még sokat, de ez az új stílus miatt érdekel. Ha jól értelmeztem, ez a Unityvel együtt jön? Meglepő, hogy a Ubi nem külön ad ki egy ilyet, azt hittem, úgy több pénzt tudnának belőle kihozni...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 30. 17:54

Ne aggódj, biztos megoldják valahogy. Vagy mikrotranzakcióval, vagy DLC áradattal, de ezen is jó pénzt keresnek majd, ahogy őket ismerjük, tuti kitalálnak valamit. Bár lehet, hogy ezúttal nem lesznek olyan pénzéhesek, ki tudja. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2014. 09. 30. 18:44

Úgy tűnik, a Ubisoft beindult, megint jött egy trailer a Unityről és CO-OP! (uramisten?)


A ruhaváltás -jó, a különböző specializációk -jó, kaptunk néhány nyílt harci jelenetet -jó,
a lusták bennehagytak egy részt ahol... konkrétan... két ember ÁTMEGY EGYMÁSON? (1:50 környékén) Ja igen, -nem jó. (szerk. rejtélyes módon nem úgy van most,érdekes, igencsak erősen emlékszem egy kommentre ezzel kapcsolatban, valamint magára a jelenetre is)

DE a játék tetszik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JellemesMartin 2014. 09. 30. 19:28-kor.
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 30. 19:01

Tudsz egy linket kitenni a trailer-ről?
Well look who's back

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2014. 09. 30. 19:34

80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2014. 10. 08. 20:57

JellemesMartin írta:Úgy tűnik, a Ubisoft beindult, megint jött egy trailer a Unityről és CO-OP! (uramisten?)


A ruhaváltás -jó, a különböző specializációk -jó, kaptunk néhány nyílt harci jelenetet -jó,
a lusták bennehagytak egy részt ahol... konkrétan... két ember ÁTMEGY EGYMÁSON? (1:50 környékén) Ja igen, -nem jó. (szerk. rejtélyes módon nem úgy van most,érdekes, igencsak erősen emlékszem egy kommentre ezzel kapcsolatban, valamint magára a jelenetre is)

DE a játék tetszik.
Na megvan a dolog, az történt hogy a fent említett hiba egészen pontosan 1:50-nél van, CSAKHOGY éppenséggel a Season pass trailerben! DE ettől még lusták voltak.

Valamint jött még egy trailer... vagyis kettő.
Ami közül az egyik egy bejátszás, a másik egy Story trailer. ÉS robbanás.
Ezekből megtudjuk Arno és [mentora(?)] egyike (másika? kettőike? van ilyen szó?) volt a Bastille úgy körülbelül hét börtönlakójának annak elfoglalásakor. (...) Meg hogy az az időzítőóraszerű izémizé fontos neki. Meg látunk még néhány ismeretlen szakállas öregembert. ÉS Napóleon.


Szerk. Azóta már még két, újabb videó jelent meg a Ubicentral csatornán.

Ezek jeleneteinek egy része a Story trailerben részlegesen megjelent bejátszások teljesebb változatai, meg áuramistendemenő animációk vannak néhol. Meg kevesebb a régebbi videókban látott, furcsa, átmenet nélküli mozdulat. (nem mintha olyan régen lett volna) Habár a közös co-op harcoknál előfordult néhány célpont nélküli ütés, meg érdekesen nézett ki az is amikor két játékos egyszerre ütött meg egy ellenséget, természetesen akinek az animációja előbb ért az ütéshez, arra reagált szegény célpont, a másikat figyelmen kívül hagyta lényegében, az már nem fájt eléggé ahhoz ,hogy megérdemeljen egy lejátszódó mozdulatot, és megcsodálhattuk a szokásos ''ragdoll-fizikát'' is (van erre magyar szó?) egy érdekes pózban álló őr-láb személyében, még mindig tetszetős.(ejdehosszú mondat volt ez!)

Ez így ennyi idő alatt 4 videó, tényleg ilyen közel van már a megjelenés?
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 28. 20:48

De istenem, miért nem lehet legalább valami hasonló játékot adni prevgenre??! Miért pont egy ilyen black flag part 2-őt adnak nekünk?? Istenem... Legalább érne valami kalapszart is az a rogue....
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 10. 20:33

Na kijött az unity..
Nektek mi a véleményetek róla? :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 11. 14. 17:36

Úgy néz ki a 2 új rész közül, a szidott Rogue lett a jó játék :lol:
Unityn szinte mindent szidnak. Bugos, rosszul fut, történetileg nulla, béna főhős, forradalomnak semmi szerepe nincs

Tisztára, mint a 3.rész :lol:

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 14. 21:52

No, sikerült beszerezni a fekete zászlós részt, igaz a TLoU-t kellet feláldozni érte. Még csak a telepítésig jutottam el, de hamarosan írok róla egy kisebb véleményt.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 15. 06:46

Tlou-t jobban megérte volna ! :D
Nekem meg már csak a revelations ( Armingo szerint revolution :D, és direkt irtam a neved g-vel )
Szóval a trilógiám:
Ac 2
Ac brotherhood
Ac 3
Ac 4
És majd jön az ac Rogue :P :$
Meg majd a revelations is..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 11. 15. 06:55

Szerintem te nem fagy tisztában a trilógia fogalmával. ;)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 15. 06:58

Na jó tudom miaz, hogy trilógia és a fennebb emlitett sorozatok nem trilógiák ugy összeségben :D csak ugy odairtam :D
Pl: gta 1, gta london, gta 2, gta 3 az egy trilógia
Ac2, Ac Bh, Ac revelations az meg egy másik trilógia ha jól mondom :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése