Creator-os műveink

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 08. 16. 10:26

Nagyon köszi! :))
Állítsuk be a rádiót! :D
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 11. 18:42

Csináltam két új deathmatch-et, melyek kedvenc strandomon, a Del Perro-n játszódnak.
Íme:

Del Perro Pier Shootout
Sok mentálisan instabil bűnöző rója a Del Perro Pier-t, kik élvezik, ha belekötnek normális emberekbe, mint te. Szerezz egy jobb és erősebb fegyvert, és harcold ki menekülésedet ebből a halálos pokolból.

Deathly Paintball
A Del Perro Beach Paintball Kupa egy különleges verseny. Egészen halálig megy. Ezért vagy itt. Ragadj meg egy Carbine Rifle-t és egy kis páncélt, és győzd le az ellenséges csapatot. További töltény és páncél a sarkoknál!

FIB Buliding
Deathmatch a felrobbant FIB központ 50. és 51. szintjén.

Várom az önként jelentkezőket, kik kipróbálják eme pályákat!
Mindemellett nem szeretnék dicsekedni, de az FIB Office nevű pályámat már 144-en játszották és 35-en lájkolták! :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 11. 20:10

én kipróbálnám az új pályákat :D esetleg holnap? :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 17. 18:20

itt van két új pályám: :)
Whiskey Battle
http://socialclub.rockstargames.com/cre ... ormId=null

Valaki kibóritotta a whiskey-d? Üsd Pofán! Ebből egy kocsma bunyó lesz. Legyél te a legerősebb.

Ez egy deathmatch a Vanilia Unicorn nevű sztriptiz klub-ban :D

Read Dead' Shootout
http://socialclub.rockstargames.com/cre ... ormId=null
Részt veszel egy cowboy párbajon? Akkor ez neked való, szerezz egy shotgun-t, egy pisztolyt és lőjj! Emlékezz, ez halálig tartó harc

Valamit épül egy "Handle a Handler" nevű pályám ahol Dock Handlereket kell ellopni a LS Port-ról :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 17. 18:52

Franklin465 írta:Valamit épül egy "Handle a Handler" nevű pályám ahol Dock Handlereket kell ellopni a LS Port-ról :D
Elloptad az ötletemet! Hálál fia vagy! :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 18. 14:25

héhé :D ha én valakiről is loptam öltetet az a Grab a Cab capture készitője volna :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 19. 12:10

Sziasztok!
Volt egy régebbi pályám, ami a Daisy-Lee nevű teherhajón játszódott. Tegnap átszerkesztettem egy kicsit, és itt van most a végkifejlet. Az angol leírásban van néhány helyesírási hiba, azokat hamarosan javítom!
Adios, amigos!
Well look who's back

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 10. 20:26

Sziasztok!
Sok idő eltelt, így én is sok új vagy átszerkesztett pályát készítettem. Itt is vannak.
Figyelem: néhány job-ban van néhány helyesírási hiba. Ezeket hamarosan javítom.

The Bay of the Port
Két csapat harcol egymás ellen erős fegyverekkel Elysian Island öbölében.
Figyelem: ez az LTS nem sikeredett túl jól, és még béta verzióban van. Ennek ellenére nyugodtan próbáljátok ki és írjátok le a véleményeteket!

Terminal Drifting
Szereltesd a legerősebb fékeket az autódra, hozd el a Jetsam Terminal-ba és nyerj egy csomó pénzt ebben az elég nehéz drift versenyben!

Dock Handlers
Lopj Dock Handler-öket a Jetsam Terminal-ból. És hogy miért? Mert jó buli, és mindig is össze akartál kapni a kikötő őrségével!

Merryweather Shootout
Hallottál egy dologról. Egy Buzzard Attack Helicopter-ről, amit keményen őriz a Merryweather. Mindössze egyet kell csak ellopnod, de légy felkészülve egy véres ütközetre az őrséggel és a másik brigáddal. Könnyebb csapatban.

Elysian Island
Hozzászoktál ahhoz, hogy henyélsz az ágyban és csak délben kelsz föl, majd szörfözöl egy kicsit a tengerparton? Nos, kelj fel kora reggel, szállj fel a buszra, és készülj fel egy igazi kihívásra a kikötőben teherhajók és óriási hullámok között!

Rooftop Rumble
Régi raktárház ingyen! Mikor a banditák, mint te meghallják ezt, egyből Elysian Island-re utaznak, és véres harcot kezdenek azokkal a puskákkal, amik azokban a ládákban vannak a tetőn. A háború hosszú 10 perc után fejeződik be.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 11. 08:10

És igen, ellopta. az ötletem :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 11. 18:54

Én már azelőtt kigondoltam ezt a capture-t, mielőtt megjelent a Creator. :P
Well look who's back

Avatar
PawahDani
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. 10. 11. 22:08
Tartózkodási hely: Monorierdő

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: PawahDani » 2014. 10. 12. 10:51

Segítene valaki? Tudom, hogy bennem van a hiba, de épp ezért kérdem, hogy mért kötelező deathmatch creatorban a csapatos spawn pontok után a sima deathmatch spawnokat is lerakni? Csak mert elrontja az egész spawn rendszert, már a tesztnél, mert akkor csapatosba tesztelem mégis eldobál sima DM spawnokra :( Előre is kösz a segítséget. Aztán én most néztem meg először a fórumot, és már van jó sok kész munkám, de azok inkább versenyek, majd ide fogom biggyeszteni az összeset.
Itt megtaláljátok a pályáimat, ha van időd, akkor rá szánhatsz 10 percet, és ha van kedved akkor értékeld, köszi! Mellesleg PS3-as!
http://socialclub.rocksta...ember/pawahdani

PS3 Online ID : Csuccsi11

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 12. 11:38

A Spawn Point arra van, hogy ha meghalsz, akkor ott éledj újra. A Team Start Point pedig arra van, hogy ha team deathmatch-et készítesz, akkor a csapattagok ott kezdenek. :)
Well look who's back

Avatar
PawahDani
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. 10. 11. 22:08
Tartózkodási hely: Monorierdő

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: PawahDani » 2014. 10. 13. 15:06

Nyugi ezt tudom :D Csak rám erőszakolja a Creator, hogy sima spawnt is rakjak le a már meglévő csapatos spawnok után. A tesztnél a sima spawnok miatt össze vissza spawnoltak az emberkék :/
Itt megtaláljátok a pályáimat, ha van időd, akkor rá szánhatsz 10 percet, és ha van kedved akkor értékeld, köszi! Mellesleg PS3-as!
http://socialclub.rocksta...ember/pawahdani

PS3 Online ID : Csuccsi11

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 10. 15. 20:36

Sziasztok! Eddig még nem nagyon volt időm ilyesmikre,mint saját pályák készítése,de az őszi szünetben majd akarnék csinálni egyet,viszont nem értem hogyan kell. Szóval ha valaki tudna egy rövid leírást adni hozzá,akkor megköszönném :D Mellesleg ha csinálok a creatorban egy pályát akkor azon mások is tudnak játszani?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Creator-os műveink

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 15. 20:56

A capture-höz már adtam egy leírást Franklin-nek, majd készítek egyet a versenyekről, deathmatch-ekről és az LTS-ekről. Esetleg próbáld ki a tutorial-t a Creator-ban.
Egy pályát értelemszerűen bárki tud játszani, ha a Social Club-ról hozzáadja a játékhoz vagy bookmarkolja.
Well look who's back

Válasz küldése