Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 27. 20:34

VoorstedelijkeViking írta:
Davekoma írta:Szóval azért szar egy Assassins Creed mert nincs benne multi, el árulom egy AC sosem volt multi játék, tehát a feltevésed téves.
Semmiképp nem téves! Csak ízlések és pofonok.
Egy játék ne legyen szar csak azért mert nincs benne multi!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 28. 13:31

Ahogy az otherworld mondta
"Nem tudom, hogy az Ubisoft nézi-e a videóinkat, de végre nem raktak multiplayert a játékba" vagy valami hasonlót jegyeztek meg :D
Amugy igen.. Izlések és pofonok, de akkor se kell "szarnak" itélni egy játékot, mert nincs multi, a story nagyon ütős szóval szerintem igy jó a Rogue :)
Meg az Unity is elég jó Co-op móddal
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 11. 28. 14:56

Nem azt mondtam, hogy a játék szar, MERT nincs benne MP, Azt mondtam, hogy az a szar, HOGY nincs benne MP. Azért belerakhatták volna a BH multit, ha már nem akartak dolgozni rajta (sokat).

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 28. 16:47

A fenti kommentemben leirtam mindent.. Szóval az elég vita befejező jellegű volt
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 28. 17:43

Hála az istennek, hogy végre lemondtak a BH katasztrofálisan szarul sikerült multijáról, amelyet már évek óta kisebb-nagyobb (többnyire kisebb) újításokkal tömnek bele egy-egy új játékba csak azért, hogy elmondhassák, van multi is a játékukban. Ezért teljesen fölösleges multit csinálni, és ezt (bár korábban is rájöhettek volna) végre belátták. Egyébként én az eddigi AC-kre is úgy tekintettem, hogy nincs multiplayer módjuk, mivel a BH-ban játszottam vele kb. 15-20 percet, onnantól kezdve pedig konkrétan ki sem próbáltam egyik részben sem azt a förtelmet.

Davekoma: AmericanViking kijelentése nem minden esetben lenne rossz, hisz ha mondjuk egy Battlefield-nek nem lenne multija, akkor a rosszra sikerült kampány nem tudná megmenteni a játékot a kukától, ergo vannak olyan esetek, ahol ha nem lenne multi, akkor tényleg kaki lenne a játék. DE tény és való, hogy az AC pont az ellenkező eset. És különben is, miért rakták volna bele akár a Unitybe, akár a Rogue-ba a BH multiját, ha már nagy nehezen felfedezték, hogy az emberek 90%-a unja az egészet? Teljesen fölösleges lett volna, ahhoz viszont túl lusták voltak, hogy más multit csináljanak (pl.: a régóta áhított hajós multit), szóval úgy döntöttek, kiveszik a multit. Ezzel szerintem szinte már meg is kegyelmeztek a játékosokon, hogy megszabadították őket a lopakodós/álcázós, hót unalmas agymenéstől, amit a BH óta multinak neveznek. A Unity co-opja meg jónak tűnik, egy ilyesmit a Rogue-ba is bepakolhattak volna, ha már zsinórban harmadszor képtelenek voltak összehozni azt a rohadt hajós multit. De a BH-s multi eltörlésével szerintem senki nem vesztett semmit, sőt, inkább mindenki jobban járt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 11. 28. 18:59

Végül is igaz, nem kell már órákig multizni, hogy elérd az 50. szintet. Igazad van, már harmadszorra képtelenek megcsinálni egy forradalmi multit hajós témában. ACIV-be szerintem totál nem illik a BH-s baromság. Bár azt el kell mondani, hogy BH óta sokat fejlődött ez az gy kaptafára épülő multiplayer, de tényleg nem az igazi. Jó ez a Unity co-op, de valami ütős multiplayer-t azért összedobhattak volna, mert azért valjuk be a co-p az még nem multi.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 28. 19:07

Tényleg Dani.. Meghallgatnám a véleményed a Rogue-ról :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 30. 17:01

Gonzales írta:Tényleg Dani.. Meghallgatnám a véleményed a Rogue-ról :)
Szívesen mondanék róla véleményt a kedvedért, de nincs meg a játék, és nem is igazán tervezem a megvételét, szóval tőlem sajnos nem fogsz Rogue-os véleményt hallani egészen addig, amíg rá nem veszem magam a megvételére (ami egyelőre úgy néz ki, messze van). Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, leírok pár dolgot, amit az eddigi videókból/tesztekből/kritikákból hallottam, de nem akarok ennél a játéknál is úgy járni, mint anno a Black Flag-nél, ergo pusztán a videók alapján nem akarom leírni, hogy véleményem szerint a képzett assassin-ok elleni harcon meg a hajód csáklyázás elleni védelmén kívül semmi újítás nincs a játékban. Na de már késő, mégis leírtam a videók alapján a véleményemet. :D Szóval eddig nem tetszik annyira a játék, de talán ha nagyon unatkozom, akkor majd kíváncsiságból egy komolyabb leárazás után azt is megveszem csakúgy, mint anno a Black Flaget, és akkor majd mondok róla véleményt. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 30. 19:29

Én ma szereztem be, és tényleg nem is olyan rossz.. Sőt nagyon király!
Majd holnap irok egy véleményt, hogy kicsit még éljem bele magamat a dolgokba :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 05. 19:57

Nos akkor a véleményem..
Hát ac Rogue, a google forditó szerint orgyilkos hitvallás gazember igy szépen magyarán :D
Na viccet félre téve már egy hete megvan a játék és szerintem nagyon király!
A történet és a felfedezések fogtak meg legjobban, órákat eltöltök azzal, hogy kirabolok egy raktárat, amihez olyan újdonságot raktak, hogy egy helyszinen lehet akár 3 raktár is, de viszont avval nehezitettek, hogyha észrevesznek akkor a kulcsőr menekülni kezd és ha nem kapjuk el akkor a raktár kiürül, szóval ügyelni kell és stratégiázni. A hajós csaták is nagyon ütnek, habár én játszottam a black flaggel is, valahogy ugy érzem itt élveszhetőbbek a tengeri párbajok + még vannak olyanok, hogy nem egy erődöt kell elfoglalni, hanem egy Assassin bázist (Gang HQs) ahhoz hogy az a
Városrész/Tenger a milyénk legyen. Viszont az nagyon nehezit a dolgon, hogy minket is meg tudnak csáklyázni, de csak a Briggek képesek erre, amugy nagyon idegesitő, hogy több mint a legénység felét el lehez vesziteni evvel.. :D
Na térjünk át a történetre. Szóval.. Egyszerű assassin ként kezdjük, aztán belölünk lesz a legmesteribb templar :D nagyon tetszik az, hogy amikoportugáliába mejünk megszerezni egy ereklyét, az szétesik, és vele együtt Lisbon városa is az jön be nekem ezen, hogy Shay Patrick Cormac :D felkapja a vizet, és megakarja akadályozni, hogy az assassinok megszerezzék a többi ilyen ereklyét és több ember halálát okozzák ezzel, a történet lényegében ennyi, de van egy Versailles vonal amiben ugyanugy Shay-el vagyunk csak Párizsban
És bejön nekem azis, hogy nem lehet az utcán végigsétálni anélkül, hogy egy assassin meg ne próbáljon ölni :lol:
Amugy nekem nagyon tetszik Shay brit akcentusa, és a Morrigan is, nagyon megnéznék egy olyan harcot, hogy
Jackdaw VS Morrigan :D
A történettel egy kapcsolatos dolog:
Erősen királyul csinálták meg szerintem azt, hogy sorba vadásszuk le assassin társainkat a játék során, én most jelenleg Adéwalé-nél tartok :ninja:
És nagyon ütős azis, hogy sok visszatérő karakter van, köztük Charles Lee, Haytham Kenway, Achilles, igen az az öreg Achilles aki ac 3-ban bottal alig tudott járni de itt meg egy akrobataként ugrál, előbb emlitett Adéwalé, csak itt sokkal öregebb állapotában ismerjük meg a játékban
A véleményem nagyjából ennyi :)

Szerk: A dolgok amik nem tetszenek: (kevés van :D )
- a történetet ma játszottam végig, és nagyon rövid volt.. Vasárnap kaptam meg a játékot, és hétfőn, tegnap meg ma játszottam vele.. Szóval eléggé rövid volt.. De viszont a játék élmény csillagos 5-ős, és a Morrigan fejlesztésével/terület foglalással nagyon ellehet lenni :) jövőhéten nekiszökök a legendás hajóknak, de előtte még sokat fejlesztem a Morrigant :D
- ahogy egyik Ac-ben sem tetszett, itt sincs másképp az, hogy KINEM ÁLLHATOM, hogy tele vagyunk fegyverekkel.. Itt a rogue-ba
Az én Shay-emen van egy nagy légpuska a hátunkon, egy óriási Templar kard, meg két viszonylag gigantikus pisztoly.. Nagyon eltorzitja ez a dolog a karaktereket..
- a fennebb emlitett "nem lehet az utcán végig menni" anélkül, hogy egy Assassin le ne szúrjon minket dolog nagyon idegesit egy idő után. Ma például egyszerre rám támadott 5 gyilkos is, 1 a tetőről, 2 a bokrokból, és még 2 a tömegből.. Viszont nagyon látványos volt az 5-ős counter attack :D mivel egyszerre támadtak, egy kör gomb lenyomásával nagyon király mozdulat sorozatot vágott be Shay :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 09. 15:55

Kiszivárgott az új AC!
Aki nem akarja a hivatalos bejelentésig lelőni a poént, annak spoiler-be teszem.
Az egyenlőre Victory kódnévre hallgató rész a viktoriánus Angliában fog játszódni. Azt már lehet tudni, hogy a fejlesztés élén a Ubisoft Qubec áll.
Képek:
http://www.pcguru.hu/uploads/gallery/mi ... 45-mid.jpg
http://www.pcguru.hu/uploads/gallery/as ... c0-big.png
http://www.pcguru.hu/uploads/gallery/as ... c3-big.jpg
http://www.pcguru.hu/uploads/gallery/as ... 39-big.jpg

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 12. 09. 16:23

Ez már egy jó pár napos dolog, szerintem akit érdekelt, már halott róla, szóval nem túl nagy spoiler.:D Egyébként sincs benne olyan spoiler amit mondjuk egy trailer vagy valami nem mutatna.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 09. 16:35

Csak annyi, hogy hol játszódik, meg mikor.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 10. 17:12

Honnan tudnám ingyen és vírusmentesen letölteni az Altaïr`s Cronicles nevű részt? Már megpróbáltam pár oldalt, de azok vagy vírusosak voltak, vagy hibásak, vagy mindkettő. Nekem nem a 2D-s gagyi verzió kell, hanem a rendes 3D-s kiadás, amit direkt androidra terveztek.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 11. 13:50

Nem készült Androidra Altair's chronicles.

Válasz küldése