Érdekességek-Legendák

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 05. 02. 21:59

Nekem is feltűnt, hogy néha történik pár random repülőbaleset. Viccesek nagyon, kivéve, ha belém repülnek.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 03. 07:21

Jajj velem egyszer ugy volt hogy nagyba menőzők a nehezen megszerzett infernussal és egyszer belém csapodik egy repülő és olyankor WTF?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 09. 16:44

Egyszer Los Santosban tuningoltam abban a kis magángarázsban autót, amikor ott vagyok, akkor általában teszek a kocsimra egy menő festést, mondjuk lángnyelvet. Beparkoltam a Johnson ház melletti garázsba és bementem elmenteni a játékot. Amikor kimentem, hogy menjek vele pár kört, akkor amikor kinyílt a garázs, azt vettem észre, hogy eltűnt a festés és nem működött a hidraulika, pedig amikor kész volt, akkor kipróbáltam és működött. Mitől fejlődhetett vissza a kocsim a saját garázsomban?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 07. 10. 12:20

Egyszerű játékhibával magyarázható a rejtélyes jelenség. Bár az oldalon vannak egy páran, akik agyondicsérik a Rockstart, hogy ők milyen hibátlanok meg hogy mennyire nincsen semmi bug meg játékhiba egyik játékukban sem, ahogy egyre több Rockstar játékot próbálok ki, észreveszem, hogy bár van nem is kevés olyan, más fejlesztő által készített játék, amiben annyi bug van, hogy amellett tényleg olyan, mintha a Rockstar játékokban nem is lenne bug, azért a Rockstar sincs mindig a helyzet magaslatán, az ő játékaiban is vannak hibák szép számmal. Például a GTA V-ben az ilyen és ehhez hasonló "garázsbugok" már a megjelenés óta felhúzzák az agyamat, mert akárhány kocsit tuningolok és rakok be a garázsba, azok egy idő után köddé válnak. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 10. 19:44

Akkor nem csak velem történt meg ez. :D Azt hittem, hogy én töltöttem le hibásan,de mostmár tudom, hogy nem. Na megnyugodtam. :cool:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 03. 11. 16:39

Ma újra elő vettem a játékot és mentem egy kicsit jetpack-el. Leszálltam vidéken egy olyan ház tetejére, aminek volt ablak a tetején. Ki akartam próbálni, hogy hátha be tudom lőni, hát erre nem volt szükség, mert beestem anélkül is az épületbe. Ilyet is csak CJ tud, hogy bemegy a csukott ablakon :D . A másik meg olyan volt, hogy leszálltam egy hirdető táblán, elkezdtem rajta sétálni és egyszer csak észrevettem, hogy a nagy semmin sétálok. Hiába, ez a San Andreas fizika. :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 04. 27. 13:10

Egy érdekes dolog történt velem Multi Theft Auto-ban:

https://www.youtube.com/watch?v=ZMaKa8lYXmk
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 08. 11:27

Belekezdtem a San Fierro-i fényképezgetésbe, de már az elején elakadtam.

Az ötös pontosan hol van? Én azt hittem, hogy a bevásárlóközpont tetején, de nem tudok olyan közel menni, hogy mutassa. (Még nem repülhetek) Akkor mégis hol van?

http://users.atw.hu/caprine/GTA3_SA/foto.gif
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 08. 12:24

Az épület felett van.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 08. 12:29

Valamiért nem találom. Csak akkor jelenik meg, ha repülővel kellően közel mentem? Próbáltam, hogy bemászok a bevásárlóközpontba, és alulról lefotózom, hogy az épület melletti nagy dombról fotózom le, vagy hogy a mellette levő autópályáról... De egyikről se találtam meg a kis rózsaszín ikont. Lehet nem véletlenül vagyok szemüveges.


Belelesek valami walkthrough videóba, hátha megmutatják egyértelműen.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 08. 14:14

Azt a, te már San Fierrónál vagy? Hallod, jó gyorsan haladsz a játékkal! :D :o
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 10. 15:58

Ja... és még ő mondja nekem, hogy mondogatom, hogy a suli miatt nincs időm, de közben már végig is toltam xy idő alatt egy játékot... :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 16. 21:24

Nem vagyok egy nagyon szemfüles, "mindentérszrevevő" ember, de ez azért az uccsó küldi közben eléggé kiszúrta a szemem.


Ezt miért csak 4/5. kijátszásra veszem észre?! :D Micsoda szégyen...

Kép
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 16. 21:40

Az komoly. Amúgy nyugi, én is olyan vagyok, hogy sok dolgot nem veszek észre, hiába játszottam már sokat egy adott játékkal. Mondjuk a GTA amúgy is egy olyanfajta játék, amiben annyi tartalom van olyan sok aprósággal, hogy egyáltalán nem csoda, ha valaki évek után fedez csak fel valamit. Például a GTAV-ben én tavaly év vége felé fedeztem fel (akkor is csak véletlenül, egy YouTube videó segítségével), hogy egy buggal be lehet jutni Franklin régi házába a sztori végigjátszása után is. Meg anno a GTAIV-ben is volt egy csomó dolog, amit csak évek után fedeztem fel, pedig amikor megkaptam a játékot, több mint egy teljes éven keresztül napi szinten toltam, és nem elsősorban a küldetéseket, hanem sokkal inkább a nyílt világban baromkodtam meg barangoltam, mégis egy csomó dolog elkerülte a figyelmemet. Ezért is olyan jók a nyílt világú Rockstar-játékok, mert még hosszú idő után is talál benne valami újat az ember, ami ha nem is mindig feltétlenül valami nagy dolog, de mégis megmosolyogtatja a játékosokat. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 16. 21:55

Ezt konkrétan ismerem, de a GTA IV-ben 2 hónapja fedeztem fel, hogy "Flatline" küldetésben meglehet szerezni az orvosi ruhát, illetve, hogy a sztriptíz bárban a privát táncnál egyedi zene van. :D Több, mint 6 év kellett hozzá.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése