Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 06. 18. 14:56

Igazából VC is jó lenne, csak kidolgozottabb formában, és egy hatalmas erdős mocsaras résszel a város körül az egyik oldalon, ahol megküzdhetünk, a mókuszabáló, szakállas "redneck" emberkékkel és a barátságos aligátorokkal. :D És játszódhatna megint a 80-as években. De jó lenne egy epizód, ami a 60-70-es évek időszakába repít minket vissza. :D
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 18. 14:59

VoorstedelijkeViking írta:Ja, én is. De nem tudom, hogy mennyire lehetne egy Fargo-kisváros Fargós, ha GTA is lenne egyben.
Én úgy gondoltam, hogy maga sztori is Fargós legyen. A GTA V b kategóriás akcióvígjátékos hangulata után jó lenne egy komolyabb rész.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 18. 17:14

Ja, úgy működhetne is akár... Eszembe nem jutott volna, hogy bárki akar még komolyabb GTA -t rajtam kívül, főleg így, az V után.
Guess who's back!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 06. 18. 17:56

Én is egy komolyabb sztorit szeretnék, a GTA IV-é nekem nagyon tetszett. Az V sztorija elég elcsépelt, az egész sztori mode inkább a gta online-nak a "bemutatóterme" volt (bár Michael sztroija nekem tetszett, de elég rövid volt).
It's all down south now.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 18. 18:19

Nekem nagyon tetszett a IV története, az első igazán mély rész volt. Mármint GTA -hoz képest mély. De be kell vallanom, hogy tingli-tangli volta ellenére szerintem az V története is jó volt. Különösen szépen kapcsolódtak egymásba a szálak, szerintem jól megcsinálták azt is. Ennek ellenére ha választanom kéne két történet közül, akkor a IV -ét mondanám jobbnak - annak ellenére, hogy játékként az V egyetlen fokkal jobban tetszik.
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 23. 07:17

Én is azt mondom,hogy egy komolyabb történetű epizód kéne ezután. A GTA V sztoriján én a mai napig nem igazodok ki,szerintem eléggé elcseszték,de a játékélmény miatt viszont jó rész lett. De szerintem a VC sztorija a legjobb a sorozatból és remélem hasonló lesz a következő rész is.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 23. 09:40

Tőlem lehet komoly és komolytalan hangvételű is a következő GTA sztorija, csak ez is legyen olyan változatos és hangulatos, mint amilyen az V. Nekem GTA-nál mindig is a gameplay számított, talán ezért sem volt sohasem a kedvencem a történet-orientált GTA IV. Ja, és a jövőbeli GTA-részekkel kapcsolatban csak egy nagy fenntartásom van: bárhol játszódjanak, csak Liberty City-t felejtsék el egy jó hosszú időre!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 06. 25. 16:52

http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... -city.html

Na vajon mi készül? Jön egy sztori DLC? Vagy a GTA VI(ce city)? :P Remélem Vice City külön részt kap és nem tudják le egy nagyobb GTA V DLC-ként -.-
It's all down south now.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 06. 25. 17:30

Hát nem tudom. Ez most vagy egy utalás egy Vice City-ben játszódó epizódra, vagy csak pont úgy fotózkodott a Franklin-t játszó színész, hogy pont a Vice City posztere lett a háttérben, de elképzelhető, hogy tényleg egy utalás. Mondjuk ha lenne egy olyan epizód, ami "korszakalkotó" a sorozatban, mint például Vice City HD-sítása, akkor szerintem a Rockstar bejelentette volna az E3-on a többi nagy videojáték között. Szerintem sorba illett volna egy új GTA az új Need for Speed és a Doom 4 mellett. Vagy szerintem olyan is elő fordulhat, hogy most a rajongók úgy vannak vele, hogyha az E3-on nem, akkor sehol és erre a közeljövőben kiszivárogtatnak Rockstar-ék valamit, amiről lehet kezdeni gondolkodni, hogy milyen is lesz majd.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 06. 25. 17:35

A Rockstar nem igazán szokott aktív lenni az E3-on, inkább azt szokták csinálni, hogy előtte kiadnak valami trailert vagy bejelentenek valami újat, elvonva a figyelmet az E3-ról :D (bár most nem csináltak ilyet se)
It's all down south now.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 06. 25. 22:30

Szerintem a poszter csak egy poszter, annyiban igazít el, hogy GTA. Nem hiszem, hogy a GTA V főhőseivel hoznák vissza Vice City-t.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 06. 26. 08:39

Mondjuk annak örülnék, hogy folytatják a GTAV sztoriját és 1-2 küldetés(akár rablás) erejéig ellátogatnánk egy felújított Vice City egy kis területébe(mint North Yankton) és akkor a következő GTA, Vice Cityben játszódna, vagyis lenne egy kis felvezetése az új résznek.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 26. 10:01

Davekoma írta:Mondjuk annak örülnék, hogy folytatják a GTAV sztoriját és 1-2 küldetés(akár rablás) erejéig ellátogatnánk egy felújított Vice City egy kis területébe(mint North Yankton) és akkor a következő GTA, Vice Cityben játszódna, vagyis lenne egy kis felvezetése az új résznek.
Egyetértek. Nekem nem lenne bajom azzal, ha egy esetleges GTAV DLC-ben térne vissza Vice City, bár az tényleg jobb lenne, ha a következő nagy GTA epizódban kapnánk vissza a teljes nagyvárost. Amúgy tudom, hogy nagyon fura ezt pont az én számból hallani, aki szinte mindig egy új GTA-ra vágyik, de azt kell mondjam, hogy nekem most egyelőre teljesen elég az V, jelenleg nem agyalok annyit azon, hogy mikor jelentik már be a következő nagy GTA-t. Amúgy még mielőtt bármilyen új részbe kezdene a Rockstar, illene egy DLC formájában kiadni North Yankton-t és Ludendorff-ot Los Santos mellé.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 27. 10:30

Én a Rockstar-tól 2 DLC-t várnék, egyikbe Franklin+San Fierro+Las Venturas
Másikba Michael+Trevor+Ludendorff+North Yankton :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 06. 27. 11:32

Gonzales írta:Én a Rockstar-tól 2 DLC-t várnék, egyikbe Franklin+San Fierro+Las Venturas
Másikba Michael+Trevor+Ludendorff+North Yankton :)
Így lenne a legjobb. Mondjuk a IV-nek is 2 DLC-je volt, a V is megérdemel ugyan ennyit (vagy többet).
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése