Manhunt

Társalgások a Rockstar Games egyéb játékairól.
Válasz küldése
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Manhunt

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 19. 15:52

Itt beszélgethettek a Rockstar hmm... no comment játékáról. Azt hiszem a gyerekek menjetek aludni, ez nem nektek való játék...


VÉR, VÉR MINDENÜTT!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 19. 18:16

Manhunt topic? Ó igen!
Kiscserko! Először is, köszönöm, hogy gondoltál rám, mint pszichopatára XD Nos igen... gyermekkorom szép emlékei :D Ez vicc volt :D Ha jól emlékszem, 2003-as a "mire jó még a kalapács, sarló, baseball ütő stb. című ékszeresdoboz :D Egyépként, már pont beleestem a korhatárba akkoriban, úgyhogy lelkiismeret furdalás nélkül alakíthattam ki bensőséges, vagy inkább BELsőséges kapcsolatokat :D
Mindenesetre az bisztos, hogy a R* nagyon ráérzett arra, hogyan kell igazán brutális játékot megalkotni. De nemcsak a brutális volt, hanem egyben nyomasztó is. És ez a párosítás nagyon ütött. Sok durva játék van, de nem olyan mint a Manhunt volt. pl. gears of war - ott hiába volt fegyverre erősített láncfűrész, a darálásnál csak az étvágyam ment el, de nem hánytam. Viszont a Manhuntban a favágók kedvence? ...na ott már értelmet nyer a gyorskonzerv fogalma mint olyan. Szóval értitek mit akarok mondani. Ez olyan mint a Rambo 4 és a Fűrész. Mindkettőben vannak könnyű sérülések, még sem ugyanaz. A Fűrész nyomasztó is, Johnny bácsi viszont nem. Szerintem.
Az bisztos, hogy ez a játék nem egy galamblelkű embernek való. Ha jól emlékszem be is tiltották néhány országban. A történeben nem kell nagy csavarokat, meghökkentő dolgokat keresni, helyette viszont kárpótol a látvány.
Nah... majd még írok ide, de egyenlőre ennyi. Nehogy rosszat álmodjak 'D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 21. 19:38

Elég idegbeteg játék,leginkább a Saw2 Flash&Bloodhoz tudnám hasonlítani.Nekem nagyon nem jön be,egy agyfogyott marhaság szerintem az egész.Valóban egy no komment játék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 10. 23. 16:46

érdekes maga Carcer City is,állítólag Detroitról mintázták,na oda sem megyek többet :D http://images.wikia.com/manhunt/images/ ... isplay.jpg

állítólag Liberty City mellett,a hegy túloldalán Carcer City van,Carcer City pedig elvileg a gta városai között van.
It's all down south now.

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 01. 01. 13:08

Manhunt 1....
Észrevettétek hogy ha a baseball ütővel és hasonlóval suhintunk a játékban akkor a Vice City ütés hangfelvételeit lehet hallani. Vagyis mintha a vice city-ben egy basseball,golfütővel stb-vel ütünk.

Király game ez a Manhunt. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lackoka 2013. 10. 28. 14:44-kor.
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 10. 22:05

Épp most töltöm a játékot PS3-ra. Kíváncsi vagyok milyen lesz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 11. 16:37

Agresszív, véres, durva, ronda, értelmetlen. És még sorolhatnám az ilyen jellegű jelzőket. Mint ahogy már régebben is megírtam, no comment játék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 11. 17:09

dani.szentgali írta:Agresszív, véres, durva, ronda, értelmetlen.
Tudod, hogy mi a vicces? A leírásod a pillanatnyi információkra alapozva teljesen leírja a Mafia 3 -at. Talán a rondát mellőzve.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 13. 20:34

VoorstedelijkeViking írta:
dani.szentgali írta:Agresszív, véres, durva, ronda, értelmetlen.
Tudod, hogy mi a vicces? A leírásod a pillanatnyi információkra alapozva teljesen leírja a Mafia 3 -at. Talán a rondát mellőzve.
Hát nem tudom, én személy szerint a Mafiában, a GTA-ban és az összes többi gyilkolós játékban több értelmet látok, mint a Manhuntban. Az meg nyilvánvaló, hogy a Mafia 3-ra nem illik a ronda jelző, hisz még meg sem jelent.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Billy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014. 05. 25. 19:19

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: Billy » 2016. 01. 01. 18:59

Mindkettő részt kivittem,szeretem ezt a játékot :) Olyan durvának azért nem mondanám mert durvább játéknak tartom például a soldiers of fortunet.Ez a játék amúgy ahogy a rockstar games is megerősítette főként azért készítették hogy bebizonyítsák hogy a GTA sorozatnál igenis van durvább videójáték.
dani.szentgali írta:Agresszív, véres, durva, ronda, értelmetlen. És még sorolhatnám az ilyen jellegű jelzőket. Mint ahogy már régebben is megírtam, no comment játék.
Bármi vita nélkül kitérnék egyesével a játék jellemzésed véleményezésére.
Aggresszív,véres,durva:Ha neked ilyen problémád van azzal a játékkal,GTAval mért játszol?Ugyanis az is tartalmazza ezeket a jellemzőket.

Ronda:Ez egy 2003as játék,a maga korában olyannak számított mint most 2016ban a GTA 4,vagyis picit elavult de szerethető.

értelmetlen:Ez nézőpont kérdése,értelme volt maga a játéknak mert a rockstar elérte a célját.A története remek LENNE ha többet tudnánk meg a főszereplő hátteréről.
"Joke? Joke? Eddie never jokes. Eddie needs to be taken seriously. They laughed at him once. But you can't laugh without a tongue. You can't point if you haven't got fingers, can you? Thats what Daddy told me, late at night. In my room. "

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 01. 01. 20:03

Nem szólok bele a vitába, mert nem játszottam még a játékkal, sőt videót sem néztem, de egy dolgot nem értek. Miért mentség az egy játék számára, hogy régi? Legalábbis a grafika szempontjából. Oké, nem tudtak olyat mint ma, de attól még a játék ronda. Elismerem, hogy nem tudtak volna többet, de ez nem változtat a tényen, hogy hogy néz ki. Itt megint általánosságban mondom, mert nem tudok semmit belőle.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 01. 03. 18:40

Billy írta:Mindkettő részt kivittem,szeretem ezt a játékot :) Olyan durvának azért nem mondanám mert durvább játéknak tartom például a soldiers of fortunet.Ez a játék amúgy ahogy a rockstar games is megerősítette főként azért készítették hogy bebizonyítsák hogy a GTA sorozatnál igenis van durvább videójáték.
dani.szentgali írta:Agresszív, véres, durva, ronda, értelmetlen. És még sorolhatnám az ilyen jellegű jelzőket. Mint ahogy már régebben is megírtam, no comment játék.
Bármi vita nélkül kitérnék egyesével a játék jellemzésed véleményezésére.
Aggresszív,véres,durva:Ha neked ilyen problémád van azzal a játékkal,GTAval mért játszol?Ugyanis az is tartalmazza ezeket a jellemzőket.

Ronda:Ez egy 2003as játék,a maga korában olyannak számított mint most 2016ban a GTA 4,vagyis picit elavult de szerethető.

értelmetlen:Ez nézőpont kérdése,értelme volt maga a játéknak mert a rockstar elérte a célját.A története remek LENNE ha többet tudnánk meg a főszereplő hátteréről.
Nem játszottam még a játékkal, de sok videót láttam. Ezek alapján pedig az igaz, hogy a GTA is durva és ez is, de a Manhunt sokkal durvább. Igazából az agresszióval meg a vérrel/durvasággal nem lenne semmi gond, ha - ahogy te is mondtad - lenne értelme a játéknak. Azért nem mindegy, hogy egy játékban úgy durváskodsz, hogy van valamiféle értelme (GTA), vagy csak random gyilkolászol céltalanul (Manhunt).

Oké, hogy 2003-mas, de attól még ronda. Ahogy az előttem hozzászóló is mondta, a rondaságon nem változtat a kora. Az akkori kornak valóban megfelelő volt, de most rondának számít.

Igen, értelmetlen, mert a GTA-val ellentétben a gyilkoláson kívül semmit nem állít a középpontba. A GTA is ugyanolyan értelmetlen lenne, ha a mászkáláson és a gyilkoláson kívül semmi nem lenne benne, csakhogy a GTA-kban ezermillió más dolgot is lehet csinálni, minthogy előre menni és mindenkit kinyírni.

Szóval elhiszem, hogy neked tetszik a játék, aminek örülök is, csak értsd meg, hogy azért mert te megtaláltad benne az értelmet, az még nem jelenti azt, hogy más nem utálhatja. A GTA-val való összehasonlítása a durvaság meg értelem szempontjából meg te is tudod, hogy butaság volt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Manhunt

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 01. 07. 15:09

Jó játék lenne, de az irányítás gyötrelmes. Amiatt egyszerűen nem bírok vele játszani.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése