Általános társalgó

Beszélgetések a Digital Eclipse által fejlesztett epizódról.
NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 29. 16:30

Jó, de hát akkor is kitörli magától!!!!

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2011. 09. 30. 07:40

A visual boy advance nem törli ki, épp most néztem meg.
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 30. 15:10

Aha, de nálam ki törölte :(!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 30. 15:55

de legalább nektek megy :), kár hogy honosítás nincs hozzá vagy legalább egy magyar végigjátszás, mert elolvasnám a sztorit mert engem nagyon érdekel

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 30. 18:18

Engem is nagyon érdekel amúgy nagyon jó játék :).

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 24. 16:09

Helló mindenkinek! Észre vetem valamit a GTA Wikin, hogy Vinnie az nem a Vincenzo Cili hanem két különb ember! Bevallom, hogy én ezt már régóta, hogy Vincenzo Cili az nem Vinnie! Csak én azt nem tudom elhinni, hogy Vinnie nem Vincenzo Cili ,de mindegy a GTA Wiki tudja. Amúgy én régen azt hitem, hogy Ken Rosenberg az a Dimitri Raschenlov ,de később rájöttem, hogy ez nem így van :D ,de én még mindig úgy fogom fel, hogy Ken az Dimitri és, hogy Vincenzo az Vinnie én ezt így fogom fel nem érdekel, hogy mások, hogy gondolják ezt én így gondolom és kész :) Azért írtam, ezt a Hsz-t. ,hogy most megtudjátok, hogy Vinnie az nem Vincenzo, de mindegy úgy fogjátok fel ahogy ti akarjátok ;). ( még valami előbbi hsz.-t is én írtam igaz, hogy egymás után írtam, de már rég eltelt 24 óra :). Szóval ne hidjétek, hogy egymás után két hsz.t írtam :).

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 24. 18:44

érdekes. Vannak még rejtélyek, de hogy tényleg a GTA wiki honnan szívja azt a sok infót... Hihetetlen

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 24. 18:56

Én is ezt mondom! Szerintem a Rockstartól tudnak valamit!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 24. 18:59

valaki bennfentes :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 10. 29. 18:12

MasterP írta:kár hogy azt a részleget senki nem fogja itt kidolgozni ezen a honlapon infó hiányában
Idővel az Advance szekció is elkészül, de nyilván nem ez az a részleg, amit minél hamarabb befejezünk. Vannak fontosabb epizódok is. De megsúgom neked, hogy vannak olyan GTA Advance cikkek (sok), amelyek tartalmilag készek, csak illusztrációra várnak, ezért nincsenek publikálva. ;)

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 01. 11:48

És mikor lesznek publikálva? A GTA 5 után?

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 11. 01. 12:16

Mint írtam, vannak fontosabb epizódok, mint például a GTA San Andreas, a két GTA IV epizodikus tartalom és a Chinatown Wars. Nem tudjuk, hogy mikor készülünk el a GTA Advance szekcióval.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 17. 11:08

TheGTAKING írta:Hát ja, de remélem több GTA már nem lesz PSP-re meg Wii-re mert ki fogja azt megvenni? Hát nem sokan !! Csak a PSP-sek meg a Wii-sek! ,de úgy is lesz majd GTA Wii-re meg PSP-re :(.
Tudom, hogy régi komment, de eléggé felcseszerintette az agyam.
Wii-től nem kell félned, eddig csesztek rá kiadni GTA-t, ezután is fognak, mert nemsokára jön a Wii U. PSP-re sem lesz már több, jön a PS Vita.
Az meg, hogy ki veszi meg ezeket?
Nintendo (3)DS-ekből eddig eladtak összesen ~277790000-et, jópáran megvehették a Chinatown Wars-t, GTA Advance-t (visszafelé kompatibilisek) közülük szerintem.
PSP-ből eddig ~71400000-et. Közülük is jópáran megvehették a Chinatown Wars-t, LCS-t, VCS-t.
PS2-ből eddig ~153190000-et, ez sem kevés.
Csak a poén kedvéért, Wii-n majdhogynem több potenciális vásárló lenne, mint a másik két nagy konzolon. (~90 millió)

MÁS:
Van egy ilyen az ismertetőben:
„az összes autó ugyanazzal a motorhanggal rendelkezik, s ezáltal menet közben ugyanaz a hang ismétlődik, amíg meg nem állsz.”
Több motorhang is van.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 17. 11:41

Utánanézek.

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danny » 2012. 01. 08. 23:04

Toni Cipriani írta:
TheGTAKING írta:Hát ja, de remélem több GTA már nem lesz PSP-re meg Wii-re mert ki fogja azt megvenni? Hát nem sokan !! Csak a PSP-sek meg a Wii-sek! ,de úgy is lesz majd GTA Wii-re meg PSP-re :(.
Tudom, hogy régi komment, de eléggé felcseszerintette az agyam.
Wii-től nem kell félned, eddig csesztek rá kiadni GTA-t, ezután is fognak, mert nemsokára jön a Wii U. PSP-re sem lesz már több, jön a PS Vita.
Az meg, hogy ki veszi meg ezeket?
Nintendo (3)DS-ekből eddig eladtak összesen ~277790000-et, jópáran megvehették a Chinatown Wars-t, GTA Advance-t (visszafelé kompatibilisek) közülük szerintem.
PSP-ből eddig ~71400000-et. Közülük is jópáran megvehették a Chinatown Wars-t, LCS-t, VCS-t.
PS2-ből eddig ~153190000-et, ez sem kevés.
Csak a poén kedvéért, Wii-n majdhogynem több potenciális vásárló lenne, mint a másik két nagy konzolon. (~90 millió)

MÁS:
Van egy ilyen az ismertetőben:
„az összes autó ugyanazzal a motorhanggal rendelkezik, s ezáltal menet közben ugyanaz a hang ismétlődik, amíg meg nem állsz.”
Több motorhang is van.
Öhöm a DS-t benézted a DS-ből nem adtak el öszvisz 150 milkót 3DS-ből cirka 7 misit te ebbe szerintem bele vetted a Gameboyt is ami cirka 120 misi de annak köze nincs a DS -hez :)

Válasz küldése