Gran Turismo széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 28. 21:13

Ps4 jobb, Sony jobb, Xbox rossz, Microsoft rossz. Vegyél Ps4-et mert az Xbox rossz.

Kész vita meg van oldva, nem kell itt ezen civakodni, mint az elégetett Foghagymás sültek. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 28. 21:15

Az..."foghagymás"... XD
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 29. 06:21

Engem most jelenleg nem érdekel a részleges hasonulás szabályai. :D (és lehetséges, hogy ezt a mondatot is helytelenül irtam. NEMMÉRDEKEL, KUSS :D)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 10. 29. 08:16

Rockstar69: Miért is olcsóbb a Playstation 4? Tudtommal pont most kerülnek ugyanannyiba, jobb a hozzáállásuk?
Nem látom Playstation-ön visszafelé kompatibilitást, nem látom PS Pluson azokat az iszonyatosan nagy neveket, hogy azt mondhasd rá hogy a Sony jobb mint a Microsoft. Hol az EA Acess a Sonynál? Ja hogy a Sonynak nem tetszett az ötlet és ezért inkább nemet mondtak, pedig egy elég hasznos alkalmazás.
Igazából szerintem a Microsoft ez alatt a 2 év alatt, mindent kijavított amit az elején elbasztak, de ha nem hát nem.
Gonzales: Attól még mert gyökér vagy és ennyivel elintézed, nem kell itt villogatni a "tudásodat".

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 29. 10:31

Még mindig Annihilátor.
Amúgy nem arra gondolt szerinted (most jön a híres Viking-logika), hogy ha a PS4 jobb minőségű (ezt írtak fentebb valahol, asszem; én nem értek hozzá) és ugyanannyiba kerül, akkor elméleti szinten olcsóbb?
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 10. 29. 10:38

VoorstedelijkeViking írta:Még mindig Annihilátor.
Amúgy nem arra gondolt szerinted (most jön a híres Viking-logika), hogy ha a PS4 jobb minőségű (ezt írtak fentebb valahol, asszem; én nem értek hozzá) és ugyanannyiba kerül, akkor elméleti szinten olcsóbb?
Nem erre gondolt, mert ha erre gondolt volna akkor ezt írta volna le, de most hogy leírtad biztosra veszem, hogy rögtön erre gondolt.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 29. 11:56

Húha, látom gyerekek nagyon elkezdtünk OFF-olni. :D Ennek az Xbox One kontra PS4 vitának nincs sok köze a Gran Turismóhoz vagy más autóversenyzős szimulátorhoz. Az értelmetlen vita helyett inkább arról kéne diskurálni, hogy ki mit szól a legújabb Gran Turismo trailerhez? Szerintem nagyon pöpec lesz, ha jól sikerül, akkor komoly esélye van rá, hogy megdöntse a Driveclub PS4-es uralmát, mint a PS4 jelenlegi legjobb autós játéka.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 29. 12:58

Davekoma írta:Rockstar69: Miért is olcsóbb a Playstation 4? Tudtommal pont most kerülnek ugyanannyiba, jobb a hozzáállásuk?
Nem látom Playstation-ön visszafelé kompatibilitást, nem látom PS Pluson azokat az iszonyatosan nagy neveket, hogy azt mondhasd rá hogy a Sony jobb mint a Microsoft. Hol az EA Acess a Sonynál? Ja hogy a Sonynak nem tetszett az ötlet és ezért inkább nemet mondtak, pedig egy elég hasznos alkalmazás.
Igazából szerintem a Microsoft ez alatt a 2 év alatt, mindent kijavított amit az elején elbasztak, de ha nem hát nem.
Gonzales: Attól még mert gyökér vagy és ennyivel elintézed, nem kell itt villogatni a "tudásodat".
Igen most, végre ugyanannyiba kerülnek (bár 5000-rel olcsóbban láttam most is a legolcsóbb PS-t), a Sony be is jelentette, hogy csökkentik a PS4 árát. Csak a hipszterek vesznek XboxOne-t, vagy akinel van annyi pénze, hogy megvegye a PS4 mellé. Játszhatja a Microsoft a jófiút, de sokan nem felejtik el, hogy mekkora suttyók voltak.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 29. 14:11

Szerintem is benne lesz a legújabb Bugatti az új Gran Turismóban...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 29. 14:23

Amúgy a bátyám még megvette PS4-re a Driveclubot az összes DLC-vel együtt, digitálisan. Jó játéknak tűnik, pedig még nem is játszottam vele. :D Most jobban érdekel a Metal Gear Solid V, azért.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 29. 14:45

Csak simán nézünk meg pár Kritika, Comparison videót.. Ahányat láttam mindig a Ps4 vitte a győzelmet. Szerintem ez alapján itélkezzünk, s így döntsük el mélyk a jobb.
Nem pedig gyökerezzük a másikat -.- most én is kezdjek el itt egy növény részeivel szidni a másikat? Ja, szerintem is ez a legjobb megoldás te virágszirom!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 10. 29. 15:15

Gonzales írta:Csak simán nézünk meg pár Kritika, Comparison videót.. Ahányat láttam mindig a Ps4 vitte a győzelmet. Szerintem ez alapján itélkezzünk, s így döntsük el mélyk a jobb.
Nem pedig gyökerezzük a másikat -.- most én is kezdjek el itt egy növény részeivel szidni a másikat? Ja, szerintem is ez a legjobb megoldás te virágszirom!
Azt a mindenit neki, majd egyszer kinövöd ezt a kort, semmi baj.
Direkt mondtam, hogy a hardwertől eltekintve nézzük a dolgokat.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 29. 16:47

Tudom, hogy egy idegesitő kis mitugrász fakéreg vagyok, de időnként Dave az Annihilátor sem kell ennyire kiakadjon egy kis vitán, és nem kell gyökerezni a másikat, mivel "Ő" sem mondott rád semmilyen különösebben rossz dolgot (Kivéve ha a foGhagymás "viccet" félreértetted, ez esetben elnézést). Ezt a kort, igen valamikor majd kinövőm, addig szeretném kiélvezni minden cseppjét :lol: Na mivel maradandó károsodás nem ért senkit, akkor csináljuk ugy mintha ez meg sem történt volna.
U.I.: Amugy a Vita az románul Marhát jelent. Ha értitek.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 10. 29. 16:50

Szeretném annyival lezárni a vitát, hogy mindegyik konzolnak van előnye és hátránya (nem fogom kiemelni egyiket sem). Mindenki azt veszi meg, amelyik a szimpatikusabb neki. ENNYI :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Gran Turismo széria vagy egyéb versenyes simulatorok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 29. 16:53

Szerintem én ezt előtted megtettem már, mármint lezárni a "MARHÁT" :D
Hahahahaha
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése