[PC] Kérdés - válasz

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 06. 21:28

Még igencsak a játék elején kapok egy sms-t Lamartól, hogy majomfejes mozaikokat lehet fényképezni, ha megcsinálom mind az 50 fényképet, akkor elvileg Trevor kap egy speciális öltözetet.
De mi van ha Trevorral még nem lehetek, ha majd a történetbnen öt is irányíthatom, akkor automatikusan megkapja?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 06. 21:32

Sajna azt már csak akkor kapod meg hogyha visszatérő játékos vagy. :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 11. 07. 13:37

Visszatérő játékos? Mármint játszottál prev-genen?
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 07. 13:39

Igen, ha játszottál Prev Genen. Lebutitva :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 07. 15:01

Én azt meg fogom kapni, hogy ha megveszem PS4-re! :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 08. 03:22

A fő történet szálon eljutottan odáig, hogy már lehetek Michael-lel. Mielőtt folytatnám a küldetéseket (még az első önálló küldetést sem csináltam meg vele), igyekeztem maximális szintre felhúzni a képességeit.

1.
A repülési képessége nem nő neki, próbáltam helikopterrel repülni, még hídak alatt is repültem át, de meg sem mozdul, az északi szabad reptéren próbáltam csinálni az eventeket a kis repülőgéppel. Franklinnel már az összes under the bridge és a kis repülős küldetést megcsináltam.
Hogyan tudnám fejleszteni a repülős iskolán kívül, csak mert az nem elérhető?

2.
Hogy működik Michael különleges képessége?
Csak mert Franklinnel egyből tudtam használni, addig Michaellel nem működik, nem is töltődik. Lőttem fejbe embereket, de semmi.

3.
A tüdő kapacitás, állóképesség, lopakodás, jármű vezetési képesség és az erőt fel tudtam húzni maximális szintre.

Lehelt, hogy meg kellene csináljam a következő küldetést Michaellel?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 08. 07:46

Igen, kicsit kellene küldetéseket is csinálj mert ag elején vannak dolgok amik nem elérhetőek (Pl Michael speciális képessége.)
De tetszik ez a játszási stílusod. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 08. 09:47

Köszönöm a választ.
Valószínűleg miután végigjátszottam a játékot, újból nekiállok. Akkor viszont már nem akarok az először jónak tűnő, majd frusztráló dolgokkal foglalkozni. Mert például nekem még az elején érdekes, izgalmas volt az under the bridge, de amikor már a 30. híd alatt repültem át akkor már kevésbé, vagy amikor tizedjére repülők át egy híd alatt és nem adja meg. De ugyanezt elmondhatom a különleges ugratásokra is, sajnos csak a végén tudtam meg, hogy a játékban van egy Akuma típusú motorkerékpár, azzal már sokkal jobban ment :)
Illetve vannak még egyéb érdekességek, amik jópofák, mint például peyote gyűjtés, vagy a booty call, vagy egy örömlány szolgáltatásának igénybe vétele, amiket végigcsináltam, kipróbáltam az összes variációt, de ennyi éppen elég is volt belőle, ha nem muszáj, akkor többet nem szeretnék velük foglalkozni.

Azt megértem, hogy nem használható egyből Michael különleges képessége, de hogy a repülési képességét miért nem lehet egyből fejleszteni, azt nem.
Már az is eszembe jutott, hogy a gyors mentés helyett a karaktereknek valóban le kellene pihenniük, úgy elmenteni a játékot és akkor hátha működik. Vagy nincs ilyen összefüggés, ez teljesen lényegtelen?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 11. 08. 10:58

Szerintem ez teljesen lényegtelen.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 08. 18:23

Én is hasonlóképpen vittem végig a GTA V-öt, mint Rahar. Már én is a legelején a mellékküldetésekkel kezdtem, és kétszer ki is vittem 100%-osan. Az első mentésemben 180 órát játszottam, míg a másodikban 160-at- Itt van a statisztikám, tessék:
A befejezés:
http://vignette2.wikia.nocookie.net/gta ... -prefix=hu
http://vignette2.wikia.nocookie.net/gta ... -prefix=hu
http://vignette4.wikia.nocookie.net/gta ... -prefix=hu

C befejezés:
http://vignette2.wikia.nocookie.net/gta ... -prefix=hu
http://vignette2.wikia.nocookie.net/gta ... -prefix=hu
http://vignette3.wikia.nocookie.net/gta ... -prefix=hu
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
kiskrisz1234
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2015. 11. 08. 19:41

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: kiskrisz1234 » 2015. 11. 09. 20:02

Rahar írta:Köszönöm a válaszokat, a motoroknak már régebben utánanéztem, a reptérről szoktam beszerezni.
Az autóknak utánanézek, hogy honnét tudom megszerezni őket, valamint kipróbálom, hogy mennyire irányíthatóak, mennyire fordulékonyak. Egyébként ilyen szempontból melyik autóval érdemes próbálkozni?
Szerintem próbáld ki a Maibatsu Pannumbra-t. Nekem nagyon tetszik és jól irányítható szerintem
,, Nothing is true, everything is permited'' -Assassin motto

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 10. 15:40

Köszönöm a választ, utánanézek az interneten, hogy honnét tudom megszerezni és ki fogom próbálni.

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 12. 05. 08:19

Érdeklődöm, hogy ki milyen távolsági fegyvereket szokott használni, mely kategóriákat és azon belül pontosan melyik típust részesíti előnyben, és miért tartja azt jobbnak vagy miért szereti jobban mint a többit?
Csak azért kérdezem, mert próbálgatom a fegyvereket és szeretném tudni, hogy másoknak milyen meglátásaik vannak, főleg, hogy ők már sokkal tapasztaltabbak ebben a témában.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 05. 09:34

Szerintem ezt rossz helyen kérdezed, de mindegy. Heavy sniper rifle.
Guess who's back!

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 12. 05. 10:05

Akkor szerinted melyik altopicban lenne célszerű megkérdezni?
Távolsági fegyver a shotgun is, nemcsak a távcsöves puskák, miért a heavy sniper rifle?

Válasz küldése