OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 23. 09:37

Luszie írta:
Rockstar69 írta:
dani.szentgali írta:Tudom, nagyon beteg gondolat, de én az I. és II. világháborúba mennék vissza, ha lehetséges lenne az időutazás. A sok borzalom és tragédia + Trianon ellenére ez a két időszak "tetszik" legjobban a történelemben. Szívesen megnézném a nagy csatákat, de leginkább azoknak a tábornokoknak az életébe és főként stratégiájukba kukkantanék bele, akik emögött a két világot átformáló konfliktus mögött álltak. Már alig várom, hogy töriórán végre vegyük ezt a két grandiózus korszakot (bár a tanárom azt mondta, hogy erre még sajnos várni kell, nem is keveset).
Amúgy én is ezt akartam írni, de mondom biztos betegnek néznek :D De nekem is az a korszak a kedvencem. Mondjk élni nem mennék vissza abba a korszakba, nagyszüleim mesélték milyen volt.
Nem tudom mi lenne borzalmasabb: átélni ezt civilként, vagy katonaként. Egyik "jobb" lehetett, mint a másik... Főleg egy megszállt országban volt mesés az élet.
Ezért mondtam, hogy élni én se mennék vissza.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 11. 23. 14:49

Valaki megvette már a SW Battlefrontot? Én jó kis csatákat vívok, de az első meccs után mindig elmegy a hang, és csak néha jön be a zene. Nem tudja valaki, hogy mi lehet a probléma?
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 11. 23. 18:05

NikitaDragovich írta:Ismerős érzés. Velem is hasonló a helyzet, mint Arminhóval, csak nálam nem a jegyek miatt kiabálnak. Amúgy nem értem, hogy a szüleid miért kiabálnak veled azért, mert négyeseket írsz. Elvárják tőled, hogy mindenből ötös legyél? Hát a négyes már nem is jó? :lol: Hidd el, középsuliban te is fogsz rontani egy kicsivel. Biztosan lesznek majd hármasaid, négyeseid, ötöseid, és neadjisten egyeseid vagy ketteseid. Nem értem, hogy miért bántanak téged. A négyes tök jó jegy. Nem értem, hogy miért erőltetik rád, hogy mindenből ötösöket írj. Túl konzervatívak és szigorúak a szüleid. (Bocs, hogy ezt mondom.)
Tényleg ezt várják el. Apám szavait idézve: "Az nem állapot, hogy négyeseket hozol haza!" Valószínűleg azért várják el, mert képes vagyok rá és mert hozzászoktak. Viszont én mindig előre tervezek, tudom mikortól kell tanulni, hogy félévkor/év végekor 5-ös legyek, hisz ez az én érdekem. Az a probléma, hogy a szüleim ezt nem tudják, és én nem tudom nekik elmondani úgy, hogy el is higgyék. Szóval, ja... tulajdonképpen hülyének néznek, mert ők azt látják, hogy nem tanulok, nem foglalkozom a jövőmmel.
Tequi-La-La írta:DAMN RIGHT ÁRMIN, DAMN FUCKIN RIGHT. Full igazad van, mindenki bekaphatja. Még a szüleid is. Ismerős helyzet, de kitartás. Még néhàny évig el kell türnöd őket, de utána szabad vagy, mint a madár. Sajnos sok szülő tulfilózza ezt az egész jegy ügyet, mert tudat alatt a saját kudarcaira gondolnak, meg a sok gyerekkori vágyra, amit nem teljesítettek, szval midlife crysis a köbön.
Nem hiszem, hogy aggódnod kéne a jegyek meg a tanulás miatt, jo tanulo vagy meg full ertelmes szval veled vagyok, jard a sajat utad. Peace homie
Köszi. Jól esik látni, hogy nem csak én vagyok ezzel így és nem feltétlen bennem van a hiba. :)
Well look who's back

Avatar
kiskrisz1234
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2015. 11. 08. 19:41

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: kiskrisz1234 » 2015. 11. 23. 18:25

Arminho legalább neked 4-eseid vannak. Nekem 3-asaim 2-eim vannak és velem is állandóan veszekednek hogy mi lesz belőlem ha felnövök bla bla... Meghogy állandóan csak játszok. Az erő legyen veled :) :D
,, Nothing is true, everything is permited'' -Assassin motto

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 11. 23. 18:55

Bocs, de az indokoltabb.... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 23. 20:06

Arminho írta:
NikitaDragovich írta:Ismerős érzés. Velem is hasonló a helyzet, mint Arminhóval, csak nálam nem a jegyek miatt kiabálnak. Amúgy nem értem, hogy a szüleid miért kiabálnak veled azért, mert négyeseket írsz. Elvárják tőled, hogy mindenből ötös legyél? Hát a négyes már nem is jó? :lol: Hidd el, középsuliban te is fogsz rontani egy kicsivel. Biztosan lesznek majd hármasaid, négyeseid, ötöseid, és neadjisten egyeseid vagy ketteseid. Nem értem, hogy miért bántanak téged. A négyes tök jó jegy. Nem értem, hogy miért erőltetik rád, hogy mindenből ötösöket írj. Túl konzervatívak és szigorúak a szüleid. (Bocs, hogy ezt mondom.)
Tényleg ezt várják el. Apám szavait idézve: "Az nem állapot, hogy négyeseket hozol haza!" Valószínűleg azért várják el, mert képes vagyok rá és mert hozzászoktak. Viszont én mindig előre tervezek, tudom mikortól kell tanulni, hogy félévkor/év végekor 5-ös legyek, hisz ez az én érdekem. Az a probléma, hogy a szüleim ezt nem tudják, és én nem tudom nekik elmondani úgy, hogy el is higgyék. Szóval, ja... tulajdonképpen hülyének néznek, mert ők azt látják, hogy nem tanulok, nem foglalkozom a jövőmmel.
Tequi-La-La írta:DAMN RIGHT ÁRMIN, DAMN FUCKIN RIGHT. Full igazad van, mindenki bekaphatja. Még a szüleid is. Ismerős helyzet, de kitartás. Még néhàny évig el kell türnöd őket, de utána szabad vagy, mint a madár. Sajnos sok szülő tulfilózza ezt az egész jegy ügyet, mert tudat alatt a saját kudarcaira gondolnak, meg a sok gyerekkori vágyra, amit nem teljesítettek, szval midlife crysis a köbön.
Nem hiszem, hogy aggódnod kéne a jegyek meg a tanulás miatt, jo tanulo vagy meg full ertelmes szval veled vagyok, jard a sajat utad. Peace homie
Köszi. Jól esik látni, hogy nem csak én vagyok ezzel így és nem feltétlen bennem van a hiba. :)


De nem, valamilyen szinten én is egyet értettem veled, de te neem. Meg sem említesz :( most megyek álomba sírni magam ;(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 11. 24. 13:32

Gonzales írta:De nem, valamilyen szinten én is egyet értettem veled, de te neem. Meg sem említesz :( most megyek álomba sírni magam ;(
Kép
*sad song*
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 11. 24. 21:30

Van valakinek van pesti gimnáziummal kapcsolatban tapasztalata, tanácsa? Ha már itt tartunk, ki hova készül továbtanulni? :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 11. 24. 21:44

Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 11. 24. 21:53

Várd csak ki a középsulit, Ármin! Ha azt hitted, hogy a középiskolában jobb tanárok vannak, mint általánosban, akkor rosszul hitted. Van olyan hülye tanár, aki titokban irogatja az egyeseket. Már előre félek, mik lesznek egyetemen. Hála Istennek még 5 év.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 11. 24. 22:04

Nekem nem a tanárokkal van bajom, hanem a szüleimmel. Engem nem izgat nagyon, ha hülye a pedagógus, nálunk is van most egy-két szadista sátán. A szüleim (főleg az anyám) azok a személyek, akiket gyakran már elviselni sem bírok.
Ja, és mellesleg a Kecskeméti Reformátos Gimnáziumba készülök.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 11. 24. 22:16

Americanviking írta:Várd csak ki a középsulit, Ármin! Ha azt hitted, hogy a középiskolában jobb tanárok vannak, mint általánosban, akkor rosszul hitted. Van olyan hülye tanár, aki titokban irogatja az egyeseket. Már előre félek, mik lesznek egyetemen. Hála Istennek még 5 év.
Erős általánosítás. Csupán meg kell válogatni, hogy hova jelentkezik az ember, és nem fordul elő ilyen. Én pl sosem tapasztaltam ilyet se általános- se középsuliban.. Egyetemen meg pláne nincs ilyen.

Tequila: Egy csoporttársam pesti suliból jött. Azt mondta örült, hogy végre eljöhetett, mert minden tanár bolond volt ott... :D Kellemes keresgélést. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 25. 14:40

A pesti középsulikban valóban elég hülyék a tanárok. Nem mintha általánosítani akarnék, hisz én is nyilván csak egy középsuliba járok és csak arról tudok 100%-os véleményt mondani, de a haverjaim, ismerőseim többnyire más sulikba járnak és ott is mondják, hogy vannak nagyon hülye tanárok. Meg az idén érettségiző haverom közölte, hogy amint végzett a középsulijában, az utolsó alkalommal érettségi után az összes tanárának be fog szólni valami csúnyát "hálája jeléül". Bár a saját érdekében azért remélem, ezt nem gondolja komolyan.
Egyébként nálam is vannak hülye tanárok, de őszintén szólva nekem nem elsősorban a tanárokkal van bajom, hanem azzal, hogy némely tantárgyban milyen hülye tananyag van előírva. Csomó olyan dologra köteleznek rá, amire jó eséllyel soha nem lesz szükséged, vagy amit pl a szüleid egyetemen (vagy még ott se) hallottak életükben először. És most nem csak a matekra gondolok, mert az annyiból okénak mondható, hogy valamilyen szinten logikára tanít. De hogy pl biológiából miért káromkodnak olyan egyetemi szakszavakkal, amilyenekről még az iskolázott ismerőseim sem hallottak, azt nem igazán tudom.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2015. 11. 25. 16:48

Luszie írta:Erős általánosítás. Csupán meg kell válogatni, hogy hova jelentkezik az ember, és nem fordul elő ilyen.
Én annak idején gondosan megvlogattam, és elvileg a város egyik legjobb gimnáziumába jelentkeztem. 6 évvel később, érettségi után gyűlölettel gondolok vissza és el sem hiszem, hogy kibírtam azt a hat évet ott. Tanárok, oktatási színvonal, osztálytársak összessége miatt.

Most egyetemen iszom is a levét annak, hogy kb. minden évben új fizika tanárunk volt - egyik sem volt valami kiemelkedő. Illetve, hogy a matek tanár 10. osztályt követően leszarom, bunkó stílusra váltott. Érdekes mód, programozásból eddig max pontosak lettek a megírt zh-k, és azt nem a suliban tanultam.

Itt egyébként az egész oktatási rendszer van elbaszva, úgy ahogy van, semmi más. Vagyis még sok minden más, de ebbe nem akarok belemenni. :D
Tigrito írta:Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Bátor vagy! Azért szurkolok, hogy majd összejöjjön! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára asd14asd 2015. 11. 25. 19:51-kor.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 25. 16:54

Amugy gyakorlatilag itt a szabály nem érvényes
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése