Xbox

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 12. 02. 18:12

Még mi előtt eladnám az Xbox-ot szerettem volna, mégegyszer utoljára játszani a Forza Horizon-nel, így hát elkezdtem letölteni és 79% után mindig újra indul a letöltés, valaki valami ötlet, hogy mi lehet a hiba?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 05. 13:22

Davekoma írta:Még mi előtt eladnám az Xbox-ot szerettem volna, mégegyszer utoljára játszani a Forza Horizon-nel, így hát elkezdtem letölteni és 79% után mindig újra indul a letöltés, valaki valami ötlet, hogy mi lehet a hiba?
Lehet, hogy már nincs több hely az Xboxod merevlemezén. Vagy valamilyen internethiba/hálózati kapcsolati hiba lépett fel valahányszor megpróbáltad letölteni a játékot. Esetleg aznap, amikor többször megpróbáltad letölteni, pont valamilyen karbantartás volt a Live-on. Vagy egyszerűen meghibásodott az online Xbox Live Marketplace-s verziója a Forza Horizonnak. Vagy a "Download Again" funkció hibásodott meg, ha már korábban letöltötted a játékot, ez esetben talán az segít, ha minden Forza Horizonos előzményt (mentést, achievementet) letörölsz és úgy próbálod meg újra letölteni a játékot. Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem valamelyik megoldja a problémádat. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 12. 25. 13:51

Valaki Xbox One -ban tudna segíteni?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 31. 14:42

Franklin írta:Valaki Xbox One -ban tudna segíteni?
Sajnos az a gond, hogy az oldal nagy része PlayStation párti, viszonylag csak kevesen vannak olyanok, akiknek Xbox konzoljuk van. Én mondjuk ilyen vagyok, mert van Xbox és Xbox 360 konzolom is, de az Xbox One-hoz nem igazán értek. Már több, mint két éve kijött a konzol, de még egyszer sem volt vele dolgom sem haveroknál, sem máshol, így jóformán még azt sem tudom, milyen a menüje vagy ilyesmi. Amúgy a beszereléssel van problémád vagy a kezelőfelületen nem találsz valamit? Szerintem ha beírod YouTube-ba amit keresel, talán megkapod a kérdésedre a választ, de sajnos itt, a GTAPlace.hu-n nem valószínű, hogy találsz olyan embert, aki Xbox One-nál tudna segíteni. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 21. 15:57

Egy korszak ezzel lezárult! :( R.I.P. Xbox 360! :(

http://index.hu/tech/2016/04/20/nem_gya ... ox_360-at/
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 04. 22. 13:21

Én még ritkán ámde büszkén használom a 360-asomat. :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 22. 14:54

Én elég gyakran használom, bár őszintén szólva többnyire csak azért, mert az újonnan vett gépemmel csúnyán beégtem (sajnos túl gagyi a videokártyája), így számomra semmilyen más alternatíva nincs, ha játszani akarok. Szóval még használom a jó öreg Xboxot, de tervezem hogy most karácsonyra már ténylegesen beszerzek egy PS4-et különösen azért, mert az Xbox bár jó szolgálatot tett, ahogy öregszik egyre több a baj vele (nem működik már megfelelően a lemeztálcája és a lemezbeolvasója is csak sokadik próbálkozásra ismeri fel a korongon található tartalmakat).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 08. 13. 16:21

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha régen volt egy játékom (jelen esetben az AC Brotherhood) és még megvan a mentése, akkor ha újra megveszem, ugyan onnan tudom folytatni ahol abba hagytam, vagy újra kell kezdenem?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2016. 08. 13. 17:10

Kriss X írta:Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha régen volt egy játékom (jelen esetben az AC Brotherhood) és még megvan a mentése, akkor ha újra megveszem, ugyan onnan tudom folytatni ahol abba hagytam, vagy újra kell kezdenem?
Onnan tudod folytatni, ahol abbahagytad.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 08. 13. 17:50

Köszi, akkor már csak a játék fele lesz hátra :D .
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 13. 18:42

Ha magát a mentést nem törölted le a konzolról, akkor ott fog folytatódni a játék, ahol abbahagytad. Ha újra megveszel egy régebben már elmentett játékot, akkor a rendszer azt nem érzékeli, hogy te most új játékot vettél... :D :P Csak azt, hogy ez az adott játék le van mentve valahol és automatikusan azt a mentést fogja behozni. :)

Az AC Brotherhood nagyon király játék, szóval jól döntöttél, hogy újra megveszed. Nekem mai napig a kedvenc AC játékom, talán azért, mert ez volt az első AC, amivel játszottam. Legalább 6-szor végigtoltam, nagyon tetszik a mai napig is. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 08. 14. 06:22

Rendben, köszi a segítséget. :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 23. 10:50

Mivel néhány napja volt kereken 7 éves az Xbox 360-om és mivel ezalatt a 7 év alatt elég sokat használtam, kíváncsiságból megnézném, hogy - ha van ilyen funkció benne valahol - 7 éves majdnem minden napos használat mellett hány órát pakoltam bele a gépbe. Ergo azt szeretném megkérdezni, hogy hol lehet megnézni a konzol kvázi futásidőjét? Telefonokon, gépeken meg egyéb eszközökön (még a játékszoftvereken, pl a GTA-ban is meg lehet nézni, hogy mennyi időt raktál bele) meg lehet nézni, így szerintem az X360-on is, szóval megköszönném, ha valaki esetleg megmondaná, hogy melyik menüpont alatt lehet lecsekkolni a futásidőt. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 08. 18:46

Hét és fél év kitartó szolgálat után holnap eladom hőn szeretett Xbox 360 konzolom. Köszönöm ezt a hét és fél évet!

http://www.kephost.com/image/vu8m

És itt egy kép a hét év alatt összegyűjtött játékokról:

http://www.kephost.com/image/vuVa
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 12. 09. 16:54

Na, gratulálok. Örülök, hogy végre sikerül eladnod az Xboxot, és hogy hamarosan venni fogsz PS4-et. :D Egyébként tök szép gyűjteményed van játékokból. Gondolom, a játékokat is eladod.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése