Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 12. 06. 09:59

Nem 50-es szint a maximum? AC3-ban még az volt. Nem tudom mi van a 4-gyel.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 06. 10:38

Nem, 55.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 07. 17:16

Rockstar69: Az AC multijával is az a helyzet, mint a többi játék multijával? Mármint az lenne a kérdésem, hogy a legtöbb online szintlépős multiplayeres játékban (pl.: COD, Battlefield, GTA Online stb.) ugye úgy van, hogy az első néhány szint hamar és könnyen megléphető, utána viszont fokozatosan nehezedik, kevesebb XP jár ugyanannyi munkáért, meg ilyenek. Ez az AC-ben is így van, hogy a magasabb szinteken nehezebb az XP szerzés? (bocsi a lustaságomért, ugyanis ha nagyon akarnám én magam is megtudnám nézni akár a Brotherhood, akár a 3, akár a 4 multijában, csak mivel nem igazán van időm és csak kíváncsiságból kérdem, ezért nem olyan fontos. De ha válaszolnál rá, azt megköszönném. :) )
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 07. 17:50

Asszem így van. Ha jól emlékszem, akkor én már 34-es vagyok (vagy 14-es, nem tudom. Csak tudom, hogy 4. :D) de szerintem úgy van ahogy gondolod.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 12. 07. 19:51

Valójában az AC-ban kiszámíthatatlan a szintlépés. Az elején még szép fokozatos a fejlődés. De utánna össze-vissza megy. Van olyan szint ahol kevesebb XP kell, mint az előzőhöz.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 07. 22:26

dani.szentgali írta:Rockstar69: Az AC multijával is az a helyzet, mint a többi játék multijával? Mármint az lenne a kérdésem, hogy a legtöbb online szintlépős multiplayeres játékban (pl.: COD, Battlefield, GTA Online stb.) ugye úgy van, hogy az első néhány szint hamar és könnyen megléphető, utána viszont fokozatosan nehezedik, kevesebb XP jár ugyanannyi munkáért, meg ilyenek. Ez az AC-ben is így van, hogy a magasabb szinteken nehezebb az XP szerzés? (bocsi a lustaságomért, ugyanis ha nagyon akarnám én magam is megtudnám nézni akár a Brotherhood, akár a 3, akár a 4 multijában, csak mivel nem igazán van időm és csak kíváncsiságból kérdem, ezért nem olyan fontos. De ha válaszolnál rá, azt megköszönném. :) )
Én úgy tapasztaltam, hogy egyre nehezebb. Például tegnap a 21-es szintről 24-es szintre léptem 3 farkasfalka játszmával. Ma ugyanennyi játszmával csak 2 szintet léptem. Egyébként mindennap az első két meccsért dupla TP jár. Ha jól tudom írja is a szinteket a játék, és az 55-öshöz kb 400 000 TP kell. De ebben már nem vagyok biztos.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 12. 19:26

Sikerült kiplatinázni az AC IV-et: https://youtu.be/HfRIvegpT-Y
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 12. 19:39

Hogy sikerült legyőzni a La Dama Negra-t és az ikerhajókat? Engem teljesen felfejlesztett Jackdaw-val is már az elején kicsináltak.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 12. 20:01

A La Dama Negra az a nagy orrú? Az nem volt vészes, de az iker hajókkal sokat szívtam. Aztán rájöttem, hogyha legyőzöd az egyiket a másik "megtáltosodik", ezért egyszerre kell darálni őket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 12. 20:03

Áhhh nekem is kellene már legyen egy platinám! :@ -.-
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 12. 20:20

A La Dama Negra nem a nagyorrú (az az El Impoluto asszem), hanem a nagyon nagy hajó, sok ágyúval, dél-nyugaton.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 13. 05:10

Én azzal futottam össze elsőnek, és az még könnyen ment. Lehet szerencsém volt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 13. 23:05

Rockstar69 Gratulálok a platinádhoz! ;) Egyébként csak kíváncsiságból én is elkezdtem pénteken az ACIV multiját, és ha nem is nyűgözött le, de egy picivel jobban tetszik, mint anno a Brotherhoodnál. Nem a kedvencem, de már nem undorodom tőle, néha meg még kifejezetten jól is szórakoztam. 16-os szinten vagyok benne jelenleg és a tervek szerint ha a jövő héten minden nap tudok vele egy kicsit játszani, akkor jövő hét vasárnapra talán már meglesz az 55-ös szint. Ez persze nem azt jelenti, hogy már nem haragszom a Ubisoftra ezért a hülye, rövid időn belül unalmassá és monotonná váló multiért (és a hajós multi kihagyásáért), de most már ha unatkozom, akkor 3-4 meccs lejátszásának erejéig lefoglal az ACIV multija, ami nagy szó főleg ahhoz képest, hogy ezidáig meg sem fordult a fejemben, hogy játsszak AC multival.


A Legendás Hajókkal kapcsolatban is lenne néhány megjegyezni valóm/tanácsom (főleg számodra Arminho ;) ). Nos, én már tavaly legyőztem mind a négy dögöt. És igen, a négy hajó közül valóban a La Dama Negra és az ikerhajók (HMS Fearless és Royal Sovereign) a legnehezebbek, ezért feltételezem Rockstar69, hogy kevered a két déli hajót, ugyanis a La Dama Negrát tényleg rohadt nehéz legyőzni, ellenben a HMS Prince-szel, ami szintén délen van és amelyről valóban el lehet mondani, hogy viszonylag egyszerűen le lehet győzni (én is első nekifutásra legyőztem, pedig még nem is volt maxon a Jackdaw), mert nagyon lassú és nem lő olyan intenzíven, mint a többi Legendás Hajó. Válaszolva Arminho kérdésére, a La Dama Negrát én YouTube-os walkthrough videó segítségével győztem le anno, amiben benne volt a trükk. A lényeg, hogy mivel a La Dama Negra (ahogy valószínűleg te is tapasztalhattad) szinte sebezhetetlen, ezért az egyetlen olyan pontját lehet csak eredménnyel támadni, amelyen nincs páncél, ez pedig a tatja. Szóval amikor megközelíted, próbálj a "háta" mögé manőverezni, és így két legyet ütsz egy csapásra, hisz egyszerre sebzed a hajót a legsérülékenyebb (pontosabban az egyetlen sérülékeny) pontján és el is kerülöd az ágyúi által okozott sérülést. A La Dama Negrát (vagyis a Fekete Királynőt) csakis így győzheted le a játékban.
Az ikerhajókhoz is néztem sok walkthrough-ot, mert én is gondban voltam velük egy darabig. Itt azonban nem a YT videók, hanem a puszta szerencse segített a győzelemben. Viszont összességében elmondható, hogy Rockstar69 tanácsa használható, miszerint egyaránt kell sorozni mindkét hajót, mert ha csak az egyiket süllyeszted el gyorsan, akkor a másik sokkal nagyobb intenzitással fog támadni és akkor nem fogod tudni legyőzni ha 100%-os állapotban van. Szóval támadd mind a kettőt, és ha az egyik elsüllyed, akkor a másikat támadd ezerrel, rakj le elé robbanó hordókat, mert sokszor megpróbál majd neked menni. Igazából én is csak ennyit tudok mondani, a többi meg a szerencsén múlik. Az El Impolutót is egy trükkel intéztem el, ez viszont egy olyan bug, amelynek köszönhetően felmászhatsz a hajó fedélzetére, leölheted a legénységét és így védtelenné teszed. Ezután visszaúszol a Jacdaw-ra és szétlövöd az immár mozdulatlan céltáblaként hánykolódó hajót. Ez a videó is fent van egyébként YouTube-on. Szóval ennyit a Legendás Hajókról, én így győztem le őket anno. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 14. 07:06

Köszönöm szépen a tanácsokat! A problémám ott kezdődik, hogy nekem már sajnos nincs meg a Black Flag, de azért jó volt olvasni ezt a leírást a hajókhoz, mert ki tudja, PS4-en lehet, hogy még hasznát veszem. ;)
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 14. 08:45

dani.szentgali írta:Rockstar69 Gratulálok a platinádhoz! ;) Egyébként csak kíváncsiságból én is elkezdtem pénteken az ACIV multiját, és ha nem is nyűgözött le, de egy picivel jobban tetszik, mint anno a Brotherhoodnál. Nem a kedvencem, de már nem undorodom tőle, néha meg még kifejezetten jól is szórakoztam. 16-os szinten vagyok benne jelenleg és a tervek szerint ha a jövő héten minden nap tudok vele egy kicsit játszani, akkor jövő hét vasárnapra talán már meglesz az 55-ös szint. Ez persze nem azt jelenti, hogy már nem haragszom a Ubisoftra ezért a hülye, rövid időn belül unalmassá és monotonná váló multiért (és a hajós multi kihagyásáért), de most már ha unatkozom, akkor 3-4 meccs lejátszásának erejéig lefoglal az ACIV multija, ami nagy szó főleg ahhoz képest, hogy ezidáig meg sem fordult a fejemben, hogy játsszak AC multival.


A Legendás Hajókkal kapcsolatban is lenne néhány megjegyezni valóm/tanácsom (főleg számodra Arminho ;) ). Nos, én már tavaly legyőztem mind a négy dögöt. És igen, a négy hajó közül valóban a La Dama Negra és az ikerhajók (HMS Fearless és Royal Sovereign) a legnehezebbek, ezért feltételezem Rockstar69, hogy kevered a két déli hajót, ugyanis a La Dama Negrát tényleg rohadt nehéz legyőzni, ellenben a HMS Prince-szel, ami szintén délen van és amelyről valóban el lehet mondani, hogy viszonylag egyszerűen le lehet győzni (én is első nekifutásra legyőztem, pedig még nem is volt maxon a Jackdaw), mert nagyon lassú és nem lő olyan intenzíven, mint a többi Legendás Hajó. Válaszolva Arminho kérdésére, a La Dama Negrát én YouTube-os walkthrough videó segítségével győztem le anno, amiben benne volt a trükk. A lényeg, hogy mivel a La Dama Negra (ahogy valószínűleg te is tapasztalhattad) szinte sebezhetetlen, ezért az egyetlen olyan pontját lehet csak eredménnyel támadni, amelyen nincs páncél, ez pedig a tatja. Szóval amikor megközelíted, próbálj a "háta" mögé manőverezni, és így két legyet ütsz egy csapásra, hisz egyszerre sebzed a hajót a legsérülékenyebb (pontosabban az egyetlen sérülékeny) pontján és el is kerülöd az ágyúi által okozott sérülést. A La Dama Negrát (vagyis a Fekete Királynőt) csakis így győzheted le a játékban.
Az ikerhajókhoz is néztem sok walkthrough-ot, mert én is gondban voltam velük egy darabig. Itt azonban nem a YT videók, hanem a puszta szerencse segített a győzelemben. Viszont összességében elmondható, hogy Rockstar69 tanácsa használható, miszerint egyaránt kell sorozni mindkét hajót, mert ha csak az egyiket süllyeszted el gyorsan, akkor a másik sokkal nagyobb intenzitással fog támadni és akkor nem fogod tudni legyőzni ha 100%-os állapotban van. Szóval támadd mind a kettőt, és ha az egyik elsüllyed, akkor a másikat támadd ezerrel, rakj le elé robbanó hordókat, mert sokszor megpróbál majd neked menni. Igazából én is csak ennyit tudok mondani, a többi meg a szerencsén múlik. Az El Impolutót is egy trükkel intéztem el, ez viszont egy olyan bug, amelynek köszönhetően felmászhatsz a hajó fedélzetére, leölheted a legénységét és így védtelenné teszed. Ezután visszaúszol a Jacdaw-ra és szétlövöd az immár mozdulatlan céltáblaként hánykolódó hajót. Ez a videó is fent van egyébként YouTube-on. Szóval ennyit a Legendás Hajókról, én így győztem le őket anno. :)
A végére már én is egészen megszoktam a multit. Farkasfalka módokat toltam egyedül, úgy egész jól lehet fejlődni. Az első 2 játszmáért mindennap dupla TP jár. Meg szint lépésnél újra megkapod azt a TP mennyiséget, amivel elérted az előzőt. Ez mindig így van, nem csak az első kettőnél. Egyébként tényleg megtudod nézni a szinteket a bal szélső menüben, a "Szintlépés" menüben. Az 55-öshöz 500 valamennyi ezer kell.


Nekem a bal alsó sarokban volt az a piros, sok ágyús. Azzal futottam össze elsőnek, mikor a Csókához még hiányzott egy mozsárgyú és sima ágyú fejlesztés. Most nem nagyképűségből írom, de az nekem nagyon könnyen ment. A leírásod alapján tényleg szerencsém volt, mert nekem a nagyobb hajóknál az a taktikám, hogy mindig megpróbálok a hátuk mögé kerülni, ami itt szépen sikerült is, így folyamatosan a seggét bombáztam. Így sikerült legyőzni úgy, hogy csak egy csík ment le a hajómból, utána még egy hadihajót is ledaráltam. A balfelső sarokban volt a nagyorrú. Az már kicsit nehezebb volt, de kb 3-4 próbálkozás után meglett. Ezután jöttek az ikerhajók, amik nekem a legnehezebbek voltak, főleg, hogy egy jóideig külön daráltam őket. Ami szép volt, hogy a sok szenvedés után az egyik hajó nem hagyott maga után 10 000 realt. És a végére hagytam a jobbalsó sarokban lévő hajót, ami a videóban is van. Ezt elsőre sikerült legyőzni.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése